MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk

Work-Square projesindeki 1+1 ve 2+1 daireler özellikle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. Projenin fiyatları 155 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ertürk Mavuk: Yatırımcıların gözdesi 1+1!

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk 1+1 dairelerin yatırımcılardan çok talep aldığının altını çizerek yatırım amaçlı konut alımlarında stüdyo ve 1+1'lerin tercih nedeni olduğunu belirtti...

Gayrimenkul Sertifikası inşaat sektörü için yeni finansman aracı!

Ertük Mavuk, Gayrimenkul Sertifikası'nın inşaat sektörü için yeni bir finansman aracı haline geldiğini ifade etti...

Work Square'da 171 bin TL! Projenin yüzde 40'ı tamamlandı!

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, yeni KDV düzenlemesinden sonra, % 1 KDV oranı ile satılacak eski ruhsatlı projelere olan talebin artacağını ve stokların maksimum 2 yıl içinde eriyeceğini belirtti...

Bay Bina Ve Toplu Yapı Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!

Bay Bina Ve Toplu Yapı Yönetim Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Ataşehir’de 50 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Bayazıt tarafından kuruldu.

MVK Yapı Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Pendik Şubesi açıldı!

MVK Yapı Sanayi ve Gayrimenkul Yatırım Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Pendik Şubesi, Erdinç Mavuk, Nurettin Mavuk, Hacı Ertürk Mavuk Şube Müdürlüğü'nde 2 milyon 100 bin TL sermaye ile 19 Ağustos'ta Pendik'te açıldı.

Düşük aidatın formülü: Yapı yönetim planı danışmanlığı!

İbrahim Taşçı, "Yapı yönetim planı, bu işin anayasası niteliğindedir. Projenin en başında yapı yönetim planı oluşturulmuş bir projenin aylık aidatı, sonradan planı yapılmış bir projeye oranla yüzde 25 – 35 daha düşük olabilir” dedi

Buluthan İnşaat ve Oftaş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Bulut oldu!

Buluthan İnşat ve Oftaş Yapı Aralık ayında yapmış oldukları genel kurur kararı ile tüm şirketlerin yönetim kurulu başkanlığına İlhan Bulut getirilmiştir. Buluthan inşaat ve Oftaş Yapı bu yıl 2000 konutun temelini atacak.

Pana Yapı, Cityscape'te kentsel dönüşümü tanıttı!

Dünyanın en önemli gayrimenkul fuarı Cityscape’i değerlendiren Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, fuardan tüm Türk firmalarının çok verimli döndüğünü söyledi.

Teknik Yapı 3 projesinde faizi 0,25'e indirdi!

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, yüzde 1,10'lara çıkan konut kredisi faiz oranlarına karşı müşterilerini desteklemek için kampanyayı uzattıklarını söyledi.

Pana Yapı, Cityscape'te kentsel dönüşümü anlattı!

Cityscape’i geride bırakan gayrimenkul sektörü, verimi işbirlikleriyle döndü. Fuarı değerlendiren Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk, Brooklyn Park ve Brooklyn Life projeleriyle katıldıkları fuarda yatırımcıya kentsel dönüşümü anlattıklarını söyledi.

Pana Yapı Cityscape'de kentsel dönüşümü anlattı!

Cityscape’i geride bırakan konut sektörü, verimi işbirlikleriyle döndü. Fuarı değerlendiren Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, Brooklyn Park ve Brooklyn Life projeleriyle katıldıkları fuarda yatırımcıya kentsel dönüşümü anlattıklarını söyledi.

Öz Elit Yapı Yönetim Çiçekçilik Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Öz Elit Yapı Yönetim Çiçekçilik Otomotiv Limited Şirketi, Tülin Değirmenci tarafından 100 bin TL sermaye ile, 11 Eylül'de İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta kuruldu.

Makrom Yapı'yla ilgili şok iddia!

Makrom Yapı mağdurlarının iddiasına göre kendilerini dolandıran Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı da arsa sahipleri Ahmet Kayıkçı ve Adem Kayıkçı tarafından dolandırıldı...

Ant Yapı projelerini bugüne odaklı gerçekleştiriyor!

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay, geçmişe bağlı kalmadan bugüne odaklı yaşamak gerektiğini belirterek, Ant Yapı'nın da bu felsefeyle projeler gerçekleştirdiğini söyledi.

216 Yapı sonbaharda yeni projelere başlayacak!

216 Yapı, çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. 216 Yapı Yönetim Kurulu Bilent Dündar, iftar yemeğinde yaptığı konuşmada sonbaharda yeni projelere başlayacaklarının müjdesini verdi.

Güleryüz Yapı İzmir'de 3 kentsel dönüşüm projesine başlıyor!

Güleryüz Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Güleryüz, bölgede 313 bin riskli konut olduğunu ifade etti. İzmir’in Balçova, Hatay ve Konak ilçelerinde hayata geçirdiği özel projeler tasarlayan Güleryüz Yapı, kentsel dönüşüm sürecinde İzmir’e katkı sağlıyor.

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk


MVK Yapı tarafından Kurtköy’de yapımına devam edilen, 1+1 ve 2+1 daireler yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 225 adet daire, 40 adet mağaza ve 150 odalı bir otelden oluşan Work-Square projesindeki 1+1 ve 2+1 daireler özellikle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 

 

Kurtköy’de Sabiha Gökçen Havalimanı kavşağında yer alan ve 2014 yılı sonunda teslim edilmesi planlanan projede, 155.000.-TL’den başlayan fiyatlarla satışına devam edilen dairelerin şu ana kadar yaklaşık % 40’ı satıldı. Devam eden kampanya ile 60 aya kadar vade farkı olmaksızın taksit imkanı sunan MVK YAPI, daire sahibi olmayı daha da kolaylaştırıyor.