N5 Suites satılık

N5 Suites satılık

Özyurtlar N5 Suites projesinde 60 ay yüzde O faizle konut sahibi olunabiliyor. Esenyurt N5 Suites projesinde 229 bin TL'den başlayan daireler 3 bin TL'ye kiralanabiliyor.

N5 Suites'te 60 daire satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta yaptığı N5 Suites Otel ve Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenlendi, İlgi gören kampanya ile 1 ayda satışa sunulan 73 daireden 60'ı satıldı.

N5 Suites'ten daire alanlar ticari tapuya sahip oluyor!

Özyurtlar İnşaat, N5 Suites Otel+Residence projesinden ev almak isteyenler için 'yeni bir kampanya başlattı. Buna göre daire alanlar ticari tapuya sahip oldukları için oturmadıkları ya da kullanmadıkları dönemde evlerini kiraya verebilecek.

N5 Suites'te teslimler 6 ay sonra!

N5 Suites'te dairelerin 6 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor. Konum olarak metrobüs durağına 2 dakika uzaklıkta bulunan projede 3 bin TL kira getirişi alıcıları bekliyor.

N5 Suites'te 3 bin TL kira getirisiyle! Teslimler Mart'ta!

N5 Suites, projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa sunuyor. Proje Atatürk Havaalanına 15 ve CNR Fuar Merkezine yine 15 dakika mesafede bulunuyor.

Özyurtlar N5 Suites'te 60 ay 0 faizle!

Teslimlerin 6 ay sonra gerçekleşmesi planlanan projede 3 bin TL kira getirisi bulunuyor. Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Suites'te fiyatlar 229 bin TL'den başlıyor.

Özyurtlar N5 Suites'de 3 bin TL kira getirisi avantajıyla!

Özyurtlar İnşaat N5 Suites Otel+Residence projesinin sınırlı sayıda kalan son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı.

N5 Suites kampanya detayları!

N5 Suites Otel+Residence projesi yatırımcısına yüksek kira getirisi ve karlı bir yatırım vaadediyor. İşte, N5 Suites kampanya detayları!

N5 Suites projesinde teslimler 6 ay sonra!

Özyurtlar İnşaat imzası taşıyan N5 Suites projesinde teslimlerin 6 ay sonra yapılması öngörülüyor. Projede 3 bin TL kira getirisi alıcıları bekliyor.

N5 Suites'te 60 ay 0 faiz kampanyası!

Özyurtlar İnşaat N5 Suites projesinde son dairelerini 5 yılda 1 düzenlediği özel kampanya ile yeniden satışa çıkardı. İşte, N5 Suites'te 60 ay 0 faiz kampanyası detayları...

N5 Suites'ten ev alanlar kira kampanyasından yararlanabilecek!

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'taki N5 Suites Otel+Residence projesi için kampanya başlattı. Buna göre N5 Suites'den daire alanlar ticari tapuya sahip oldukları için oturmadıkları ya da kullanmadıkları dönemde evlerini kiraya verebiliyor.

N5 Suites'te fiyatlar 229 bin TL'den başlıyor!

Özyurtlar İnşaat, N5 Suites Otel+Residence projesinden ev almak isteyenler için ‘N’ kazançlı formül hazırladı.Otel ve rezidans konseptinde inşa edilen projede 229 bin liraya satışa sunuluyor.

N5 Suites projesinde suit dairelerin kirası 3.000 lira!

N5 Suites Otel+Residence projesinden ev almak isteyenler için ‘N’ kazançlı formülü hazırladı. Buna göre; N5 Suites’ten daire alanlar ticari tapuya sahip oldukları için oturmadıkları ya da kullanmadıkları dönemde evlerini kiraya verebiliyor.

Özyurtlar n5 Suites Beylikdüzü satılık!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen ve 16 katlı tek bloktan meydana gelen Özyurtlar n5 Suites Beylikdüzü satılık daire fiyatları 157 bin liradan başlıyor...

N5 Suites satılık!

Konum olarak İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen N5 Suites satılık daire fiyatları 40 metrekarelik stüdyolar için minimum 149 bin TL'den başlıyor...

Mia Suites Bornova satılık daire!

Koç İnşaat ve Mia Yapı A.Ş. tarafından inşa edilen Mia Suites Bornova projesi satışta. Peki Mia Suites Bornova projesinde fiyatlar ne kadar? İşte Mia Suites Bornova satılık daire fiyatları...

Kağıthane Seba Suites satılık ev fiyatları!

Seba İnşaat imzası taşıyan Seba Suites Rezidans Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Karaköy bölgelerine yakın konumuyla avantaj sağlıyor..

Seba Suites Kağıthane satılık daire!

Seba Suites Kağıthane satılık daire fiyat bilgisine göre dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin TL'den başlıyor. Proje Seba İnşaat tarafından hayata geçirildi...

Cendere Seba Suites satılık daire!

2 blok şeklinde yükselen Cendere Seba Suites projesi Seba İnşaat imzası taşıyor. Proje  144 konut ve 23 ticari üniteden oluşuyor.

Modda Suites satılık daire!

Toplam 72 daireden meydana gelen Modda Suites projesi Temmuz 2019 tarihinde teslim edilmeye hazırlanıyor. Modda Suites satılık daire fiyatları 394 bin TL'den başlıyor.

N5 Suites projesinde teslim heyecanı!

Özyurtlar İnşaat, N5 SuitesOtel+Residence projesini yatırımcısıyla buluşturuyor N5 Suites projesinde teslim heyecanı başladı.

İva Yapı İva Suites satılık!

İva Yapı İva Suites satılık dairelerin fiyatları 299 bin liradan başlayarak değişiyor. İva Suites projesinde 84 daire yer alıyor...

Panorama Suites by KLK Zekeriyaköy satılık!

Panorama Suites by KLK Zekeriyaköy satılık dairelerin metrekare birim fiyatı 8 bin TL olarak belirlendi. KLK Panorama Suites projesi Ağustos 2017 yılında teslim ediliyor...

Özyurtlar İnşaat N5 Suites'in yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın N5 Suites Otel+Residence projesi için düzenlediği Yatırımın En Kazançlı Formülü kampanyası yoğun ilgi gördü. Ekim ayı boyunca satışa sunulan 73 dairenin yüzde 80'ine denk gelen 60'ı satıldı.

N5 Suites'te 3 lira kira garantili daireler!

Özyurtlar N5 Suites projesinde 60 ay yüzde O faizle konut sahibi olunabiliyor. Esenyurt N5 Suites projesinde 229 bin TL'den başlayan daireler 3 bin TL'ye kiralanabiliyor.

N5 Suites'te 60 daire satıldı!

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta yaptığı N5 Suites Otel ve Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenlendi, İlgi gören kampanya ile 1 ayda satışa sunulan 73 daireden 60'ı satıldı.

N5 Suites Esenyurt'un yüzde 80'i satıldı!

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi. Seçim öncesi olmasına rağmen büyük ilgi gören kampanyada satışa sunulan 73 dairenin 60 tanesi satıldı.

Özyurtlar İnşaat’ın N5 Suites Otel+Residence projesinin yüzde 80'i satıldı

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’ta hayata geçirdiği N5 Suites Otel + Residence projesi için geçen ay bir kampanya düzenledi

N5 Suites satılık

N5 Suites satılık N5 Suites satılık

Özyurtlar N5 Suites projesinde 60 ay yüzde O faizle konut sahibi olunabiliyor. Esenyurt N5 Suites projesinde 229 bin TL'den başlayan daireler 3 bin TL'ye kiralanabiliyor.Toplam 321 konut ve 8 ticari birimden oluşan Özyurtlar N5 Suites projesinde farklı büyüklükte süit daireler yer alıyor. 


Yeni...