27 / 03 / 2023

Nader M.M Elmusrati

Nader M.M Elmusrati

Elsaraya Turizm Hizmetleri İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmed Ahmed Emhamed Abughrara, Nader M.M Elmusrati tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Trade Line Gayrimenkul İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Trade Line Gayrimenkul İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Nader M. H. Kıshko ve Hassan Alı O Alsharıf ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Elsaraya Turizm Hizmetleri İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Elsaraya Turizm Hizmetleri İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmed Ahmed Emhamed Abughrara, Nader M.M Elmusrati tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile kuruldu.

Zencan Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Zencan Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi, Nader Esmaıl Rastegar Djavahery Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 1 milyon 100 bin TL'lik sermaye ile 27 Ekim'de Tasvire Han Cağaloğlu'nda kuruldu.

Demirdöküm'den dijital şofben

Türkiye'nin ilk şofben üreticisi DemirDöküm'ün, değişen tüketici beklentileri ve artan konfor talebi doğrultusunda ürettiği Compact şofbenler, hermetik modelleriyle tüketiciye teknoloji, konfor ve emniyeti bir arada sunuyor.

Eren: Müteahhitlerin elinde çok fazla konut birikti

Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB) Başkanı Erdal Eren, dünyada yaşanan finansal krizin Türkiye'deki etkilerinin yavaş yavaş tecelli etmeye başladığını öne sürerek, "Konut yapıp satan müteahhitlerin elinde çok fazla konut stoku birikti.

İstanbul'un yeni ulaşım planları ne?

Gayrimenkulün prim yapması ile ulaşım yatırımlarının çok yakın ilişkisi var. Küçük ve büyük gayrimenkul yatırımcıları için işte İstanbul'un ulaşım yatırımları!

Bodrum'da 'Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım' toplantısı yapılacak

Bodrum'da 24-25 Mayıs tarihlerinde ABD 'li Ünlü Mimar Michael Sorkin'in de katılacağı INVESTATE'08 Türkiye Sahilleri Emlak Yatırım Buluşması" toplantısı gerçekleştirilecek.

Balçova Emlak Müdürlüğü 2 arsa satacak

İzmir Defterdarlığı Milli Emlak Dairesi Başkanlığı Balçova Emlak Müdürlüğü Merkez ve Atıfbey Mahallesi'nde bulunan 3 bin 722 ile 4 bin 937 metrekare 2 arsayı açık teklif usulü ile satacak.

Neden arsa ve arazi yatırımı?

Türkiye'nin 1 numaralı emlak yazarı Tebernüş Kireçci neden arsa ve arazi yatırımının yüksek prim potansiyeli taşıdığını analiz etti.

Manisa'ya 200 milyon dolarlık AVM yatırımı

Avrupa'da 20 ülkede faaliyet gösteren Hollandalı ticari gayrimenkul şirketi Redevco, Ankara ve Erzurum'un ardından Manisa'ya da alışveriş merkezi yatırımı gerçekleştireceğini açıkladı.

Botaş 30 mühendis alıyor

Boru Hatları ile Petrol Taşıma AŞ'ye (Botaş) daimi statüde 30 mühendis, 8 tekniker ve 4 teknisyen alınacak. Türkiye İş Kurumu (İşkur) Ankara-Çankaya Şube Müdürlüğü'nün konuya ilişkin ilanı, Resmî Gazete'de yayımlandı.

TMSF Göltaş'a 33 milyon Euro yatırım yaptı

Yönetimi Tasarruf Mevduat Sigorta Fonunda (TMSF) bulunan Şevket Demirel Şirketleri İcra Kurulu Başkanı Hidayet Nalçacı, ''2005'te el konulan çimento şirketine 33 milyon Euro'luk yatırım yapıldı ve günlük klinker üretimi 4 bin tondan 6 bin 100 tona çıkarıl

İlk özel müzayede 26 Mart'ta!

Türkiye'de şahıslara ve şirketlere ait gayrimenkullerin satılacağı ilk müzayede 26 Mart'ta gerçekleştirilicek.

Nader M.M Elmusrati Haberi

Nader M.M Elmusrati

Elsaraya Turizm Hizmetleri İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmed Ahmed Emhamed Abughrara, Nader M.M Elmusrati tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 22 Ocak'ta kuruldu. 


Elsaraya Turizm Hizmetleri İnşaat İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1)Yurt içerisinde ve yurt dışında tüm turizm hizmet ve faaliyetlerini yapabilmek, yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı seyahat,geziler ve turlar düzenlemek, yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek, konusu ile ilgili halkla ilişkiler konu ve konularında faaliyetler göstermek, Bu amaçlar çerçevesinde konferanslar düzenlemek ve diğer hizmetlerini yerine getirmek,    2- Şirket turizme hizmet amaç ile Otel, motel, kamping, pansiyon, apart otel, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, restoran, pastane, kafeterya, çay bahçesi,...