nalbur bayilikleri

nalbur bayilikleri

Reis Makina, 7 ayda 500 nalbur ve hırdavatçıyı 'Reis Shop' adıyla uzman yapı market'e dönüştürdü

Sevgi Nalbur Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sevgi Nalbur Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yıldız ve Aydın Tanrısever tarafından kuruldu.

Herdem Nalbur Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Herdem Nalbur Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'nde 1 milyon TL sermaye bedeli ile Ahmet Kortak tarafından kuruldu. 

Roman bu yıl 15 mağaza açacak!

Roman, yurt içinde 50'nin, yurt dışında ise 15’in üzerindeki mağazalarına ek olarak corner shop ve bayilikleri ile birlikte toplamda 100 un üzerinde satış noktasına sahip. Roman Kreatif Direktörü Suzan Toplusoy, bu yıl da 15 yeni mağaza açmayı hedeflediklerini belirtti.

Vakko, bayilikleri iptal ediyor!

Türkiye'de marka denince ilk akla gelen isimlerden biri hiç kuşkusuz Vakko'dur. Vitali ve Alber adlı iki kardeşin isimlerinin baş harflerini ve Hakko soyadının 'kko' kısmını birleştirerek oluşturduğu bir marka, kardeşler tarafından Şapka Devrimi'nin ardından 1934 yılında Şen Şapka adı ile kuruldu.

Başiskele Sanayi Sitesi'ndeki 70 işyeri 2017'de tamamlanacak!

Başiskele Sanayi Sitesi'nin içinde yer alan 70 adet işyerinin yapımı önümüzdeki yılda tamamlanacak. İşyerlerinde parçacı, nalbur, lokanta ve banka gibi bölümler yer alacak.

Konya'da inşaat sektörü güven endeksi Ocak'ta 9 puan geriledi!

Konya'da perakende sektöründe Ocak ayında en iyi performansı akaryakıt istasyonu, eczane, parfümeri, nalbur, züccaciye, kırtasiye sektörleri sergiledi, inşaat sektörü güven endeksi, geçen yılın aynı dönemine göre düştü.

Egebeta yeni bayilerle büyüyor!

2015 yılında teknik altyapı ve yeni yatırımlarla pazar payını büyütmeye hazırlanan Egebeta, müşteri memnuniyetini artıracak yeni bir yapılanmayla Ege Bölgesi'ndeki il ve ilçelerde yeni teknik servis bayilikleri oluşturma çalışmalarını hızlandırdı.

Profsan 2014'te 5 milyon dolarlık yatırım yaptı!

Boru profili ve çelik imalatı yapan Profsan; üretiminin yüzde 30'unu ihracata yüzde 70'ini ise iç piyasaya kanalize ediyor. Firmanın İstanbul Tuzla, Gebze. Bursa, Manisa ve Kocaeli'de bayilikleri yer alıyor..

İstanbul'da Akbil'e veda!

İstanbul'da Akbil kullanımına bugün itibariyle son verildi. Akbil, İstanbulkart'a dönüşecek. Akbil dönüşümü ücretsiz olacak. Akbil değişiminden ücret aldığı tespit edilen veya yolcular tarafından bildirilen bayilerin bayilikleri aynı gün iptal edilecek.

Estate Station bölge bayilikleri verecek!

Estate Station bölge bayilikleri verecek. Türkiyenin yüzde 100 yerli sermayeli Franchise Markası ESTATE STATION “Bölge Bayiliği” modeli ile Türkiye'nin her bölgesinde ana bayilikler verecek.

Avcılar'da yangın çıktı!

Avcılar Yeşilkent Mahallesi 'nde büyük nalbur deposunda çıkan yangın, yaklaşık 2 saat süren söndürme çalışmaları sonucu kontrol altına alındı. Nalbur deposunda başlayan yangın söndürüldü.

Avcılar'da depo yangını çıktı!

Avcılar'da depo yangını çıktı. Yeşilkent Mahallesi'nde bir nalbur deposunda çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale ediyor.Alanın bitişiğindeki tekstil atölyesine ve diğer binanın çatısına sıçrayan alevleri kontrol altına alma çalışmaları sürüyor.

Kadıköy'de bir depoda yangın çıktı!

Merdivenköy'de bir nalbur dükkanının depo bölümünde çıkan yangında hasar oluştu. Durumun yetkililere haber verilmesinin ardından olay yerine gelen Erenköy, Kadıköy ve Üsküdar itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti.

nalbur bayilikleri

nalbur bayilikleri nalbur bayilikleri


Japon Makita başta olmak üzere 100'u aşkın nalburiye ve hırdavat markasının Türkiye temsilcisi olan Reis Makina, 3 milyon dolar bütçeyle nalburiye ve hırdavatçıları 'Reis Shop' adıyla 'uzman yapı market'e dönüştürüyor. Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, geliştirdikleri konseptin yapı marketlerden farkını şöyle açıkladı: "Yapı marketlerde hobi tarzı ürünler ön plana çıkarılmış durumda. Bizim konseptte ise profesyonel ve endüstriyel kullanıcılar öncelikli. Bu açıdan bakıldığında Reis Shop'lar yapı marketlerin profesyonel sektörde tamamlayıcısı konumundalar."

BEDELSİZ FRACHİSE

Reis Shop'un bir franchise olduğunu, ancak şu aşamada bir isim bedeli talep edilmediğini vurgulayan Dr. Selim Temurci, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Reis Shop, franchise gibi sistematik bir yapı, ancak ondan farkı bir isim bedelinin ödenmeyişi. 50-60 yıldır birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızla yeni bir sistemle sektörümüzün standartlarını, rekabet...