nalbur market

nalbur market

Reis Makina, 7 ayda 500 nalbur ve hırdavatçıyı 'Reis Shop' adıyla uzman yapı market'e dönüştürdü

Çocuklar market ve pazar yerlerine alınmayacak!

Mega kent İstanbul'da virüs tedbirleri kapsamında çocuklar market ve pazar yerlerine alınmayacak

Pekcanlar Market İnşaat Sanayi İhracat Ticaret Limited Şirketi İstanbul Mecidiyeköy Mahallesi Şubesi açıldı!

Pekcanlar Market İnşaat Sanayi İhracat Ticaret Limited Şirketi İstanbul Mecidiyeköy Mahallesi Şubesi bugün 10 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

CarrefourSA 100 yeni market açacak!

2019’da yüzde 23 büyüyerek 6,4 milyar TL ciroya ulaşan CarrefourSA, 100 yeni market açacak!

Özak GYO Hayat Tepe ile Metro Market 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Bayrampaşa İlçesi Hayat Tepe'de yer alan 23 konut, 2 dükkân ve Metro Gross Market binasından oluşan 26 bağımsız bölüme ilişkin gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Fix Group Yapı Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Fix Group Yapı Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Bahçelievler'de 50 bin TL sermaye bedeli ile bugün İrfan Erdoğan tarafından kuruldu.

CarrefourSA 2020'de 100 market yeni açacak!

Teknosa Yönetim Kurulu Başkanı ve CarrefourSA Yönetim Kurulu Üyesi Barış Oran, perakendede 2020 yılından umutlu olduklarını söyledi. Oran, "Gelecek sene büyüyen bir CarrefourSA hedefiyle 100 yeni market yatırımına imza atacağız'' dedi.

13 binin üzerinde market açılacak, 60 zincir kapanacak!

Türkiye'de market zincirleriyle ilgili hazırlanan rapora göre 2026'ya kadar 13 binin üzerinde yeni market açılacak. 60 market zincirinin de önümüzdeki 7 sene içinde kapanması bekleniyor.

Malatya Makro Market AVM binası 56.9 milyon TL'ye icradan satışa çıkarıldı!

Malatya İcra Dairesi, Malatya İli, Yeşilyurt İlçesi, Karakavak Mahallesi 4985 ada, 2 parselde yer alan Makro Market Alışveriş Merkezi'ni 56 milyon 940 bin 800 TL'ye icradan satıyor...

Sevgi Nalbur Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sevgi Nalbur Yapı Malzemeleri ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi  bugün Kadıköy'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Yıldız ve Aydın Tanrısever tarafından kuruldu.

CarrefourSA market sayısını 640'a çıkarıyor!

CarrefourSA 120 milyon TL yatırım yapıyor. Gıda perakende zinciri 612 olan market sayısını 640'a çıkarıyor.

Bursa’nın inşaat firmaları NGYO Konut Market'te satış yapacak!

İnşaat sektörünün son dönemde parlayan yıldızları arasında yer alan  Bursa'da uzun yıllardır hizmet veren  Güler İnşaat, Ngt İnşaat ve Ngsem İnşaat şirketlerinin yapmış olduğu projelerdeki gayrimenkuller, yeni kurulan NGYO Konut Market bünyesinde satışa sunulacak.

Azure Grup'tan sanal yapı market girişimi!

Türkiye ve Ortadoğu'da faaliyetlerine devam eden Azure Grup, Türkiye ve çevre ülkelerin en büyük yapı market ağını ve lojistiğini kuracak.

Güzeller Harfiyat Otomotiv Süper Market Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güzeller Harfiyat Otomotiv Süper Market Ve Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Abdurrahman Güzel ve İbrahim Güzel ortaklığında kuruldu. 

nalbur market

nalbur market nalbur market


Japon Makita başta olmak üzere 100'u aşkın nalburiye ve hırdavat markasının Türkiye temsilcisi olan Reis Makina, 3 milyon dolar bütçeyle nalburiye ve hırdavatçıları 'Reis Shop' adıyla 'uzman yapı market'e dönüştürüyor. Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, geliştirdikleri konseptin yapı marketlerden farkını şöyle açıkladı: "Yapı marketlerde hobi tarzı ürünler ön plana çıkarılmış durumda. Bizim konseptte ise profesyonel ve endüstriyel kullanıcılar öncelikli. Bu açıdan bakıldığında Reis Shop'lar yapı marketlerin profesyonel sektörde tamamlayıcısı konumundalar."

BEDELSİZ FRACHİSE

Reis Shop'un bir franchise olduğunu, ancak şu aşamada bir isim bedeli talep edilmediğini vurgulayan Dr. Selim Temurci, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Reis Shop, franchise gibi sistematik bir yapı, ancak ondan farkı bir isim bedelinin ödenmeyişi. 50-60 yıldır birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızla yeni bir sistemle sektörümüzün standartlarını, rekabet...