nalburiye bayilikleri

nalburiye bayilikleri

Reis Makina, 7 ayda 500 nalbur ve hırdavatçıyı 'Reis Shop' adıyla uzman yapı market'e dönüştürdü

Marmara Nalburiye ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Marmara Nalburiye ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Ümraniye'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Sinan Barut tarafından kuruldu.

Gürbüzler Nalburiye İnşaat Mobilya Limited Şirketi kuruldu!

Gürbüzler Nalburiye İnşaat Mobilya Limited Şirketi bugün Kağıthane'de 400 bin TL sermaye bedeli ile Hüseyin Genç tarafından kuruldu. 

Arya Gül İnşaat Nalburiye Elektrik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arya Gül İnşaat Nalburiye Elektrik Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Cengiz Karasu tarafından kuruldu.

Ginpar İnşaat Tesisat Turizm Kozmetik Nalburiye Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Ginpar İnşaat Tesisat Turizm Kozmetik Nalburiye Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkez nakil işlemi bugün gerçekleştirildi. Ginpar İnşaat Tesisat Turizm Kozmetik Nalburiye Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi'nin merkezi Bakırköy'e yapıldı. 

Tuna Grup Hafriyat Nalburiye Demir Çelik İnşaat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Tuna Grup Hafriyat Nalburiye Demir Çelik İnşaat Hırdavat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Bayram Tuna tarafından kuruldu.

Yakantaroğlu İnşaat Nalburiye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Yakantaroğlu İnşaat Nalburiye Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 20 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Kantar tarafından kuruldu. 

Hmt Matbaa Hırdavat İnşaat Ve Nalburiye Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Hmt Matbaa Hırdavat İnşaat Ve Nalburiye Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 200 bin TL sermaye bedeli ile Himmet Genç tarafından kuruldu. 

Çolaklar Nalburiye Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Çolaklar Nalburiye Yapı Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 200 bin TL sermaye bedeli ile Adem Kaya tarafından kuruldu. 

Bilik Yapı İnşaat Taahhüt Dekorasyon Nalburiye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Bilik Yapı İnşaat Taahhüt Dekorasyon Nalburiye Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bayrampaşa'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Bilik tarafından kuruldu. 

Rengin İnşaat iflas mı ediyor?

Alan İnşaat’ın sahibi Metin Alan ve Güleryüz Nalburiye’nin eski ortağı Erhan Güleryüz tarafından kurulan Rengin İnşaat'ın bir süredir ekonomik kriz içinde olduğu belirtildi. İddialara göre, firma borç yüzünden şantiyelerini kapattı.

Alfa Nalburiye İnşaat Otomotiv Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Alfa Nalburiye İnşaat Otomotiv Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 1 milyon TL sermaye bedeli ile Niyazi Ören tarafından kuruldu. 

Roman bu yıl 15 mağaza açacak!

Roman, yurt içinde 50'nin, yurt dışında ise 15’in üzerindeki mağazalarına ek olarak corner shop ve bayilikleri ile birlikte toplamda 100 un üzerinde satış noktasına sahip. Roman Kreatif Direktörü Suzan Toplusoy, bu yıl da 15 yeni mağaza açmayı hedeflediklerini belirtti.

Tellioğlu Nalburiye İnşaat Emlak Züccaciye Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Tellioğlu Nalburiye İnşaat Emlak Züccaciye Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Fatih Tellioğlu ve Osman Tellioğlu ortaklığında kuruldu. 

nalburiye bayilikleri

nalburiye bayilikleri nalburiye bayilikleri


Japon Makita başta olmak üzere 100'u aşkın nalburiye ve hırdavat markasının Türkiye temsilcisi olan Reis Makina, 3 milyon dolar bütçeyle nalburiye ve hırdavatçıları 'Reis Shop' adıyla 'uzman yapı market'e dönüştürüyor. Reis Makina Genel Müdürü Dr. Selim Temurci, geliştirdikleri konseptin yapı marketlerden farkını şöyle açıkladı: "Yapı marketlerde hobi tarzı ürünler ön plana çıkarılmış durumda. Bizim konseptte ise profesyonel ve endüstriyel kullanıcılar öncelikli. Bu açıdan bakıldığında Reis Shop'lar yapı marketlerin profesyonel sektörde tamamlayıcısı konumundalar."

BEDELSİZ FRACHİSE

Reis Shop'un bir franchise olduğunu, ancak şu aşamada bir isim bedeli talep edilmediğini vurgulayan Dr. Selim Temurci, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Reis Shop, franchise gibi sistematik bir yapı, ancak ondan farkı bir isim bedelinin ödenmeyişi. 50-60 yıldır birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızla yeni bir sistemle sektörümüzün standartlarını, rekabet...