05 / 07 / 2022

Nef konut projeleri

Nef konut projeleri

Nef 4 projesinde Türkiye için Kazanç Vakti Kampanyası'na destek veriyor. Nef'in 4 projesinde 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile ödeme yapılıyor.

Nef'in 4 projesinde yüzde 10 peşinat fırsatı!

Nef, Türkiye için Kazanç Vakti Kampanyası'na 4 projesiyle destek veriyor. Kampanya dahilinde uygun ödeme koşulları ile ev sahibi olunabiliyor..

Nef'te 10 yıl 0,98 faiz fırsatı!

Türkiye için Kazanç Vakti Kampanyası'na destek veren Nef, 4 projesinde sınırlı sürede sınırlı sayıda konut için 10 yıl 0,98 faiz fırsatından yararlanılabiliyor..

Nef 2018'de 2 bininci konutu teslim etti!

Son 3 senede toplam 17 proje ve 5 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Nef, bu yılki 2 bininci evini teslim etti...

Nef seçim sonrası 47 milyon TL ciro elde etti!

Nef Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selçuk Çelik, Seçimi takip eden iki günde 70 daire satıp 47 milyon TL ciro elde ettiklerini açıkladı...

Nef’ten seçim sonrası 47 milyon TL tutarında satış!

2017 yılında yaklaşık 2 bin adetlik konut satışı ve 1,5 milyar liralık ciro elde eden Nef seçim sonrasında sadece iki günde 70 daire sattı...

NEF'ten İzmir'e 3 yeni proje!

Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, ilk kez İzmir’e fizibilitesi 1,1 milyar lirayı aşan 3 proje ile gireceğini açıkladı.

Nef bu yıl 1.4 milyar TL'lik yatırım yapacak!

Nef'in kurucusu Erden Timur bu hafta Patron Katı’na konuk oldu. Erden Timur bu yıl yaklaşık 1.4 milyar TL'lik 3 proje hayata geçireceklerini açıkladı.

En beğenilen konut markası Nef oldu!

Nef, başarısını, ‘Sektörünün en beğenilen şirketi’ seçilerek tescilledi. İş dünyasının en prestijli araştırmalarından biri olan “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında Nef, “inşaat / konut” kategorisinde ilk sırada yer alarak en beğenilen konut markası oldu.

Nef'ten öğrenci evlerine 750 milyon TL'lik yatırım!

Konut, ofis ve alışveriş merkezinin yanı sıra öğrenci evleri ve yaşlı bakım evi gibi yatırımlara da ihtiyaç olduğuna dikkat çekiliyor. Bu alandaki potansiyeli değerlendiren gayrimenkul şirketi Nef, öğrenci rezidansı hayata geçirmeye karar verdi.

Nef 2016 yılında 4.1 milyar liralık proje üretecek!

Türkiye’nin reel sektörde en hızlı milyar TL ciroya ulaşan şirketi olan ve Türkiye’nin ilk global gayrimenkul markası olma yolunda hızla ilerleyen Nef, 2016 yılında toplam 4.1 Milyar TL değere sahip proje üretecek.

Nef Almanya ve Avusturya'da proje yapacak!

Timur Gayrimenkul, Nef markası ile son yıllarda sadece Türkiye'de değil yurtdışında da projeler yapıyor. Nef Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, yatırımcılardan gelen teklifleri değerlendirdiklerini anlatıyor.

Nef'ten Kolay Yatırım Fırsatı! Peşinatı 24 ay sonra öde!

Nef, gayrimenkul sektöründe 'Foldhome', 'Garantili Proje'den sonra 'Kolay Yatırım' uygulamasını getirdi. Kolay Yatırım ile peşinat 24 ayda ödeniyor, kredi de teslimde yani iki yıl sonra kullandırılıyor.

Timur Holding markası Nef kolay yatırımın önünü açtı!

2014 yılını 1 milyar TL ciro ve 3 binden fazla daire satışıyla tamamlamaya hazırlanan Timur Holding markası Nef, gayrimenkule yatırım yapmak isteyenler için yeni bir uygulama başlattı.

Nef konut projelerinde teslimler 2017'de!

Nef Ataköy 22 projesinde teslimlerin 2017 yılında yapılması öngörülüyor. Timur Gayrimenkul Nef Ataköy 22 projesinde fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor. Proje Bakırköy'e bağlı Ataköy'de konumlandırılıyor.

Kampanyalı konut projeleri Şubat 2018!

2017'yi 1.4 milyon konut satışı ile kapatan gayrimenkul sektörü 2018’e de hızlı girdi. İşte kampanyalı konut projeleri Şubat 2018...

Ön talep toplayan konut projeleri Ocak 2018!

Lansmanlara hız kesmeden devam eden inşaat firmaları yeni projeleri için ön talep topluyor. İşte ön talep toplayan konut projeleri Ocak 2018...

Düşük peşinatlı konut projeleri Aralık 2017!

Gayrimenkul sektörünü canlandırmak amacıyla birbiri ardına kampanyalar düzenleyen inşaat firmaları konut alıcılarını yüzde 5 peşinatla ev sahibi yapıyor. İşte düşük peşinatlı konut projeleri Aralık 2017...

Aydos Ormanı'na komşu konut projeleri 2017!

İnşaat firmalarının yeni gözdesi Anadolu yakasında yer alan Aydos Ormanı oldu. İşte Aydos Ormanı'na komşu konut projeleri 2017...

10 bin TL peşinatlı konut projeleri Aralık 2017!

Konut faizlerinin arttığı dönemde tüketiciyi kaçırmak istemeyen firmalar arka arkaya birçok kampanya düzenliyor. İşte 10 bin TL peşinatlı konut projeleri Aralık 2017...

Aralık 2017'de satışa çıkacak konut projeleri!

Eylül'de başlayan lansman rüzgarı Aralık ayında da devam ediyor. İnşaat firmaları 4 yeni projeyi Aralık ayı içerisinde satışa çıkarıyor. İşte Aralık 2017'de satışa çıkacak konut projeleri...

Yüzde 5 peşinatlı konut projeleri 2017!

İnşaat firmaları, kış aylarına özel olarak düşük peşinatlı kampanyalar düzenledi. İşte yüzde 5 peşinatlı konut projeleri...

Black Friday kampanyalı konut projeleri 2017!

Mağazaların indirimli satışlar yaptığı Black Friday'den pay almak isteyen inşaat firmaları kampanyayı konut sektörüne taşıdı. İşte Black Friday kampanyalı konut projeleri 2017...

Gençoğlu Grubu'nun karma konseptli konut projeleri yolda!

AVM yatırımları ile adından söz ettiren Gençoğlu Grubu konut projeleri içinde çalışmalara başladı.Gençoğlu Grubu'nun karma konseptli konut projeleri yolda.

Lansman indirimli konut projeleri!

Yeni konut projeleri hayata geçiren inşaat firmaları kampanyalara da hız kesmeden devam ediyor. Satışa çıkan projelerde lansmana özel olarak yüzde 30'a varan indirim imkanı sağlanıyor.

35 soruda TOKİ emekli konut projeleri!

Türkiye’nin dört bir yanında dar, orta gelir ve emekli grubundaki vatandaşlara yönelik konut ve yaşam alanları inşa eden TOKİ projelerine hız kesmeden devam ediyor. İşte, 35 soruda TOKİ emekli konut projeleri..

Ankara'da lüks konut projeleri yoğunlaşmaya başladı!

Sürekli değişen ve gelişen Başkent Ankara’da, lüks konut projeleri kuzey aksında yoğunlaşmaya başladı. İntegra Yapı İnşaat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu yatırımları değerlendirdi.

Fer Yapı ucuz ve nitelikli konut projeleri geliştirecek!

Fer Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ramadan Kumova, özellikle daha ucuz ve nitelikli konut projeleri geliştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Nef konut projeleri Haberi

Nef konut projeleri

NEF, Forbes 2018 “İstanbul’un Getiri Potansiyeli En Yüksek 50 Projesi” listesinde, kendi bölgesinin en değerli projesi seçilen 4 projesinde uygun ödeme koşulları ve uygun fiyat avantajı sunuyor. 
 
"Bugün bir Nef sahibi olun, her gün kazanın!" sloganı ile kampanyasını duyuran Nef'in kampanyalı projeleri arasında Nef Bahçelievler, Nef Çekmeköy, Nef Basınekspres ve Nef Reserve Kandilli yer alıyor. 

Nef'in kampanyası kapsamında yüzde 10 indirim, yüzde 10 peşinat ve 120 ay yüzde 0.98 faiz imkanı sunuluyor. 


Nef Bahçelievler

Nef Bahçelievler projesi 3 bin 480 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Toplamda 903 adet daireden meydana gelen projede 3+1 ve 4+1'ler yer alıyor.

Daire alanları 60 ile 270 metrekare arasında farklılık gösteren projede teslimlerin 2019'da gerçekleştirilmesi planlanıyor. Nef Bahçelievler'de konutların dışında 19 adet cadde dükkânı da...