Nef Offices Levent 03 projesi

Nef Offices Levent 03 projesi

Sign of the City'de ödüle değer görülen projeler hakkında bilgi veren NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, yarışmanın sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti.

Nef mağaza ve ofislerini açık artırmayla satıyor!

Nef mağaza ve ofislerini açık artırmayla satıyor. Nef imzası taşıyan Nef Bahçelievler, Nef Ataköy, Nef Kağıthane, Nef Levent ve Nef Sancaktepe'de ofis fiyatları 249 bin TL'den başlıyor.

Alsar Gayrimenkul Levent No 5 Offices nerede?

Mayıs 2018'de tamamlanması öngörülen Levent No 5 Offices projesi 46 ofis ve 12 dükkandan meydana geliyor. Peki Alsar Gayrimenkul Levent No 5 Offices nerede?

Nef Çağlayan Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Nef Çağlayan Gayrimenkul ve Ticaret Anonim Şirketi, Erden Timur Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 5 Nisan'da Beşiktaş, Levent Mahallesi, Meltem Sokak, İş Kuleleri'nde kuruldu.

Nef projelerinde Foldoffice konsepti!

Farklı mimari anlayışı ve dünyaca ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan projeleriyle öne çıkan Nef, Levent'te hayata geçirdiği ofis projelerindeki 'Foldoffice' konseptiyle iş dünyasına 23 odalı ofis fırsatı sunuyor.

Nef Kağıthane satılık daire!

Nef Kağıthane satılık daire teslimleri 2016 yılının Şubat ayında geçekleşecek. Levent'e 2.5 kilometre, Taksim-Beşiktaş-Dolmabahçe tüneline 2.9 kilometre uzaklıkta yükselen projede satış süreci devam ediyor.

Nef'ten 6 ayda 6 proje!

NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, son 6 ayda, Nef Offices Kağıthane 11, Nef Flats Kağıthane 11, Nef İki Haliç, Nef İki Haliç, Nef Suits Haliç 47, Nef Offices Dörtlevent 03 ve Nef Kağıthane 10 olmak üzere 6 projede teslimleri tamamladık dedi...

Haluk Sur NEF ile ortak oldu!

18 Temmuz'da otelciliğe Levent Otel Gayrimenkul Yapı Taahhüt Yatırım ve İşletmeciliği Anonim Şirketi ile adım atan Haluk Sur, yeni şirketinde Nef ile yüzde 50 ortak oldu...

Timur Gayrimenkul Nef Kağıthane 08 adres! 190 bin liraya!

Timur Gayrimenkul Nef Kağıthane 08 adres; Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 16 Levent 34330 İstanbul / Türkiye adresinde satış ofisi yer alıyor.

Nef Points 98 Kağıthane iletişim!

Nef Points 98 Kağıthane iletişim bilgileri kapsamında projenin telefon numarası 444 9 633 şeklinde belirlendi. Tek bloktan meydana gelen proje, NEF Flats Levent 163 projesine yakın mesafede yükseliyor...

Nef ödülleri topladı, yılı yeni bir ofis projesiyle kapatacak!

Nef, dünyanın önemli tasarımlarından olan Foldhome ve Foldoffice olarak tasarlanan ofis projeleriyle ödül aldı. Nef Offices Levent 03 ve Nef Kağıthane 03 projelerinde ödül alan Nef, yıl bitmeden yeni bir projeyi daha satışa çıkaracak...

Nef Kağıthane Offices 03 satışa çıktı! 280 bin TL'ye ofis!

Tasarıma verdiği önem ve karlı yatırım fırsatları ile ön plana çıkan Nef’in konut satışlarını 23 günde tamamladığı Nef Kağıthane 03 projesinde home-office bloğu da satışa açıldı...

Mobicar ile Nef kullanıcı odaklı, yenilikçi bir projede buluştu!

Mobicar ile Nef'in projesi ile artık Nef Flats Levent 163 sakinleri, Mobicar üyesi olarak, ihtiyaç duyduklarında, ister saatlik ister günlük kullanabilecekleri ve 7/24 erişebilecekleri araçlara otoparklarından ulaşacak.

Timur Gayrimenkul Nef Kağıthane 03 adres!

Timur Gayrimenkul Nef Kağıthane 03 adres ve telefon numarası bilgisi şöyle: Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok Kat:16 Levent 34830 İstanbul (Satış ofisi) - 0850 250 06 33

Nef Offices Levent 03 projesi

Nef Offices Levent 03 projesi Nef Offices Levent 03 projesi


Timur, inşaat sektöründe her geçen gün çıtayı daha da yukarılara çıkaran gayrimenkul firmalarının farklı kategorilerde ödüllere layık görülmesine tanık olmanın kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Timur, Sign of the City'nin sektöre değer katan bir yarışma olduğunu ifade etti. Ödül almak gurur verici NEF olarak bundan öncede yasanın başladığı Nef Apartments Kemerburgaz 04 projeleri ile 2012 yılında Türkiye'nin En İyi Konut; teslimlerini tamamladıkları Nef Offices Levent 03 projesi ile 2011 yılında En İyi Ofis projesi ve teslimlerini bu ay yapmayı bekledikleri Nef Offices Dörtlevent 09 projeleri ile de 2012 yılının En İyi Ofis projesine layık görüldüklerini söyleyen Erden Timur, "Ödül almak gurur verici" dedi.


İlk kez uygulanan sistem

Yarışmada ödüle değer görülen projeleri hakkında da bilgi veren Erden Timur, "Dünyada ilk kez uygulanan foldhome,...