Nef Reserve Gölköy teslim

Nef Reserve Gölköy teslim

Bodrum'un el dğememiş koylarından birinde konumlanan Nef Reserve Gölköy'de teslimler bu yaz başlıyor. Nef Reserve Gölköy projesinde örnek villalar inşa edildi.

Mülk yöneticisinin görev ve sorumlulukları!

Gayrimenkul Danışmanı ve Mülk Yöneticisi Mehmet Adak, Emlakkulisi.com okuyucuları için ''mülk yönetimi'' konusunu kaleme aldı...

Nef Reserve projeleriyle bambaşka bir Bodrum! 

Her biri denize sıfır konumda bulunan ve dünyaca ünlü mimarların imzasıyla inşa edilen Nef Reserve projeleri, Yalıkavak, Gölköy ve Hebil koylarında yükseliyor...

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda vade farksız 50 taksit avantajı!

Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de yükselen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 180 ay vade ve  yüzde 0.99 faiz fırsatının yanında vade farksız 50 taksit avantajı sunuluyor. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 180 ay vade ve yüzde 0.99 faiz fırsatı!

Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de yükselen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları'nda 180 ay vade ve  yüzde 0.99 faiz fırsatı sunuluyor. 

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları satışta!

Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de yükselen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları satışa sunuldu. Projede yer alan konutların fiyatları 2 milyon 995 bin TL'den başlıyor...

Nef Reserve Kandilli Koru Blokları bu ay içinde satışta! 

Nef imzasıyla İstanbul Kandilli'de yükselen Nef Reserve Kandilli Koru Blokları bu ay içinde satışa çıkıyor...

Mülk yönetiminde verimlilik önem kazandı!

Mülk yönetimi, her dönem önemli bir kavramdı. Ancak günümüzde önemi daha da arttı. Pandemi etkisiyle küçülen ekonomide, AVM'den konuta kadar mülk yönetiminde verimlilik önem kazandı.

Nef Reserve Gölköy güncel fiyat listesi 2020!

Bodrum'un en özel koylarından Cennet Koyu'nun hemen yanında hayata geçirilen Nef Reserve Gölköy'de teslimler Ağustos 2021'de yapılacak. İşte Nef Reserve Gölköy güncel fiyat listesi...

TOKİ Ordu Gölköy kura sonuçları 6 Temmuz 2020!

TOKİ Ordu Gölköy kura sonuçları 6 Temmuz 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Ordu Gölköy kura sonuçları 6 Temmuz 2020 ve TOKİ Ordu Gölköy kura sonucu listesi.

TOKİ Ordu Gölköy 100 bin konut kura çekimi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ordu Gölköy 2020 projesinde yer alan konutların hak sahipleri bugün belli olacak...

Murat Başoğlu Gölköy'deki evini boşalttı!

3 yıl önce Bodrum'da öz yeğeni Burcu Başoğlu ile uygunsuz şekilde yakalanan Murat Başoğlu'na tepkiler kesilmiyor. Yeni sevgilisiyle Gölköy'de kirada oturan Başoğlu, evi boşaltmak zorunda kaldı.

Nef Reserve Yalıkavak'ta teslim heyecanı!

Son 4 yılda 18 proje ve 6 binin üzerinde konut teslimi gerçekleştiren Nef, Yalıkavak'ta son denize sıfır koyda yer alan Nef Reserve Yalıkavak'ın teslimine de Ağustos ayında başladı.

Bodrum'un en özel koylarından birinde: Nef Reserve Gölköy!

Bodrum'un en özel koylarından Cennet Koyu'nun hemen yanında yer alan Nef Reserve Gölköy, çam ve zeytin ağaçlarıyla çevrili, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor. Emre Arolat'ın tasarladığı, Herman Salm'ın da peyzaj tasarımını yaptığı bu butik proje 38 villadan oluşuyor...

Nef Reserve Gölköy teslim Haberi

Nef Reserve Gölköy teslim

Bodrum'un el değmemiş koylarından birinde konumlanan Nef Reserve Gölköy'de teslimler bu yaz başlıyor. 

Nef Reserve Gölköy projesinde denize sıfır 50 adet eşsiz villa bulunuyor. Projede yer alan 3+1 villaların fiyatları 8 milyon 300 bin TL'den başlıyor. 

Nef Reserve Gölköy projesinde 3+1'den 7+1'e kadar değişen villa tipleri bulunuyor. Ağustos 2021'de teslim edilmesi planlanan projede 40 bin metrekare proje alanı ve 18 bin 250 metrekare ticari alan yer alıyor. 

Projede kuru temizleme ve alışveriş gibi hayatı kolaylaştırmak için yer verilen hizmetlere yer verilirken, Banyan Tree dokunuşuna sahip Catering, Özel Şef, Aqua Bar ve SPA, 7/24 Butler ve Concierge servisleri de sağlanıyor. 

Web: https://www.nef.com.tr/projeler/reserve-golkoy

Pınar...