nevsehir lykia lodge

nevsehir lykia lodge

İş GYO, yeni satın aldığı Nevşehir Uçhısar Köyü'ndeki Lykia Lodge Kapadokya Otel'i, satın aldığı firma olan Silkar Turizm ve Yatırım İşletmeleri'ne 12 yıllığına kiraya verdi. Otelden, yaklaşık 8,7 milyon euro geliri bekleniyor

Kapadokya Lodge Otel değerleme raporu 2019!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı portföyünde yer alan Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Uçhisar Mahallesi, Narderesi Mevkii, 122 ada, 2 ve 3 numaralı parsellerdeki Kapadokya Lodge Otel'e ilişkin değerleme raporu yayınladı...

İş GYO Kapadokya Lodge Otel değerleme raporu 2019!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Uçhisar Mahallesi'nde yer alan Kapadokya Lodge Otel'in değerleme raporunu yayınladı. 

İş GYO Kapadokya Lodge Otel değerleme raporu 2018!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Uçhisar Mahallesi'nde yer alan Kapadokya Lodge Otel'in değerleme raporunu yayınladı. 

Kapadokya Lodge Otel 2017 değerleme raporu!

İş GYO Nevşehir'de yer alan Kapadokya Lodge Otel'in 2017 değerleme raporunu yayınladı.

Kapadokya Lodge Otel'in değerleme raporu yayınladı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nevşehir Merkez Uçhisar'da yer alan Lodge Otel'in değerleme raporunu yayınladı.

Kapadokya Lodge Otel'in değerleme raporu yayınlandı!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Kamu Aydınlatma Platformu'nda değerleme raporlarıyla alakalı açıklama yaptı. İş GYO Nevşehir'de yer alan Kapadokya Lodge Otel'in değerleme raporunu yayınladı.

Sercan Soybaş: Nevşehir Ariana Lodge Otel sit alnında değil!

NEON Grup Yatırım, Proje Koordinatörü Sercan Soybaş, bölgeye yatırım yapmak isteyen yabancı turizm şirketlerinin yatırımlarına engel olunmaması, ürkütülmemesi gerektiğinin altını çizdi.

Lykia Lodge Kapadokya Otel Değerleme Raporu!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hazırlanan Lykia Lodge Kapadokya Otel Değerleme Raporu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) bildirildi. İşte şirketin KAP'a bildirdiği değerleme raporu...

Nevşehir'de Enerji Etkin Kentsel Planlama Uygulamaları semineri düzenlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TÜBİTAK tarafından desteklenen ' Enerji Etkin Kentsel Planlama Uygulamaları Semineri' Nevşehir'in Uçhisar beldesinde mevcut bulunan Kapadokya Lodge Otel'de start verdi.

Nevşehir TOKİ kuraları 16 Eylül'de çekilecek!

Nevşehir Belediyesi'nin Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ile işbirliği halinde yaptırılan 419 konutun kura çekimi l 16 Eylül 2014 günü gerçekleştirilecek.Yeni iskan alanındaki konutlarının blok ve dairelerini belirleyecekler.

TOKİ Nevşehir Gülşehir'de 300 adet konut yaptıracak!

Nevşehir ili Gülşehir ilçesi 300 Adet Konut, Cami, Ticaret Merkezi ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşleri yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek...

TOKİ Nevşehir kura çekilişi 16 Eylül'de!

Nevşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde yapımı tamamlanan 419 konutun kura çekimi 16 Eylül 2014 günü saat 15.00' de Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek...

Nevşehir Mehmet Akif Ersoy Konutları kura çekilişi 16 Eylül'de!

Mehmet Akif Ersoy mahallesinde yapımı tamamlanan 419 konutun kura çekimi 16 Eylül 2014 günü saat 15.00’ de Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

nevsehir lykia lodge

nevsehir lykia lodge nevsehir lykia lodge

İş GYO, yeni satın aldığı Nevşehir Uçhısar Köyü'ndeki Lykia Lodge Kapadokya Otel'i, satın aldığı firma olan Silkar Turizm ve Yatırım İşletmeleri'ne 12 yıllığına kiraya verdiğini duyurdu. Otelden, kira süresi boyunca yaklaşık 8,7 milyon Euro geliri bekleniyor.

İlk yıl için kira bedeli 550.000 Euro olup,   Harmoni Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.şž. tarafından tespit edilen yıllık kira rayiç değeri ise 549.210 Euro'dur.
 Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com
YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız...