29 / 05 / 2022

Newlife Taşdelen

Newlife Taşdelen

Yüzde 70'i satılmış durumda olan Newlife Taşdelen projesinde oturuma hazır daireler 150 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor

Sarıgazi-Taşdelen metro hattı inşaatı durduruldu mu?

6 duraktan oluşan Sarıgazi-Taşdelen metro hattı inşaatı İBB ekipleri tarafından durduruldu. Kapatılan metro şantiyesi havadan görüntülendi. Sarıgazi durağındaki kazı çalışmalarının da beton dökülerek kapatılmaya başlandığı belirtildi. 

Çekmeköy Taşdelen imar uygulaması askıda!

İstanbul İli Çekmeköy İlçesi Taşdelen Mahallesinde 3194 Sayılı İmar Kanunu’nun 18. Maddesi Hükümlerince Hazırlanan İmar Uygulamasına İlişkin Askı Tutanağı yayınlandı.

Taşdelen Real Estate İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşdelen Real Estate İnşaat Gayrimenkul Otomotiv Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Gazi Dönmez tarafından kuruldu.

Alper Taşdelen'den Anıtkabir'in etrafının imara açılmasına ilişkin açıklama!

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Anıtkabir ile Maltepe Camii arasında yer alan Hürriyet İlkokulu'na bitişik parselin imar değişikliğinin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan önceki yönetimce gerçekleştirildiğini belirtti.

Alper Taşdelen çevredeki binaların temeline zarar veren inşaat alanını inceledi!

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Ankara Çankaya'da çevredeki binaların temeline zarar verdiği belirtilen inşaat alanını inceledi.

Taşdelen Reverans Rezidans fiyat listesi!

İstanbul'un Çekmeköy bölgesi Taşdelen mevkiinde yapımına başlanan Reverans Rezidans projesinde satışlar başladı. İşte Taşdelen Reverans Rezidans fiyat listesi...

Taşdelen Reverans Rezidans satılık!

Reverans A.Ş. tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen Rezidans Taşdelen projesinde satış süreci başladı.

Reverans Rezidans Taşdelen satışta! Yeni proje!

Reverans A.Ş. imzasıyla Çekmeköy'de hayata geçirilen Reverans Rezidans Taşdelen projesinde satışlar başladı.

Hamza Taşdelen'den İstanbul depremi açıklaması!

AFAD Başkanvekili Taşdelen, "Afet öncesinde risk azaltma, afet olduğunda müdahale çalışmaları yapan, sonrasında ise vatandaş güvenli bir yere kavuşuncaya kadar iyileştirme süreçlerini takip eden bir kurumuz" diye konuştu.

Emlak Konut GYO Çekmeköy Taşdelen parselleri 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Taşdelen Mahallesinde yer alan 2 adet parsel için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu KAP'ta yayınlandı.

Taşdelen Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Taşdelen Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Çekmeköy'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Yasin Kazancı tarafından kuruldu.

Alper Taşdelen'den Saraçoğlu Mahallesi projesi önerileri!

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Saraçoğlu Mahallesi restorasyon projesiyle ilgili kamusal öneriler geliştirdi. Taşdelen, bu önerileri açıkladı.

Alper Taşdelen: Saraçoğlu Mahallesinde konutlar konut alanı olarak kalacak!

Eski Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, Saraçoğlu Mahallesi'ndeki dönüşümü anlattı. Taşdelen, "Biz projeyi gördük inceledik. Onun için ruhsat verdik" dedi. "Bu proje üç etaptan oluşuyor. Konutlar konut olarak kalacak. Yayalaştırma yapılacak" diyen Taşdelen, proje ayrıntılarına da değindi.

Newlife Taşdelen Haberi

Newlife Taşdelen

Dervişoğlu İnşaat tarafından yapılan Newlife Taşdelen projesi Çekmeköy'de yükseliyor. 96 konutluk projede dairelerin yüzde 70'i satıldı. 15 Ocak 2012 tarihinden bu yana oturumun devam ettiği New Life projesi iki blok halinde yükseliyor.


Arsa alanı 7 bin 600 metrekare olan Newlife projesinde 76 metrekarelik 1 oda 1 salon daireler 150 bin lira ile 165 bin lira, 105 metrekarelik 2 oda 1 salon daireler 200 bin lira ile 230 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılırken; 136 metrekarelik 3 oda 1 salon daireler 320 bin liraya alıcılara sunuluyor. Projedeki daireler banka kredisine uygun durumda. 


Yüzde 65'i sosyal alanlara ve yeşil alanlara ayrılmış olan Newlife projesinde A blokta 12 adet 1+1, 25 adet 2+1 ve 10 adet 3+1; B blokta 13 adet 1+1, 25 adet...