25 / 06 / 2022

NG Kütahya Seramik yeni ürünleri

NG Kütahya Seramik yeni ürünleri

NG Kütahya Seramik, dünyanın en büyük ebatlı karolarını üretmeye başladı.160x480, 120x240 ve altındaki diğer boyutlarda granit üretim kapasitesi olan fabrikada, teknolojik altyapının kurulmasında İtalyanlarla çalışıldı...

Kütahya Seramik Antalya'da otel inşa ediyor!

Seramik sektöründe 30 yıllık köklü tecrübesiyle Türkiye’nin en büyük milli sermaye gücünün temsilcilerinden NG Kütahya Seramik, Antalya'da otel inşa ediyor. 

NG Kütahya 350 milyon TL'ye fabrika kuracak!

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, memleketleri olan Kütahya’da, 400 milyon dolar yatırımla sekizinci fabrikalarını açmayı planladıklarını söyledi...

NG Kütahya Seramik 2019’da 35 yeni mağaza açacak!

NG Kütahya Seramik, 2019 yılında hedef büyüttü. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, yeni yılda 35 yeni mağaza açacaklarını söyledi.

İstanbul Yeni Havalimanı'na NG Kütahya Seramik imzası!

Tasarımı ve geliştirdiği projeleriyle uluslararası arenda ödüller alan İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli üretim tercih edildi. NG Kütahya Seramik, İstanbul Yeni Havalimanı’nı seramikleriyle donattı. 

Kötü niyetli firmalar konkordato ile piyasayı tıkıyor!

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, şirketlere yatırım çağrısı yaparak, "Ülkenin içinden geçtiği şartlara rağmen frene basmamalıyız" dedi.

NG Residence’ta teslimler başladı!

Seramik ve turizm sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından biri olan NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi olan NG Residence’ta teslimler başladı. 

5 yıldızlı NG Residence'tan 5 yıldızlı tatil fırsatı!

NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi olan NG Residence'ta daire alan herkese, 5 yıldızlı NG Afyon ve NG Sapanca Otellerinde tatil fırsatı sağlanıyor...

NG Residence'ta yaşam bu sene başlayacak!

Seramik ve turizm sektöründe Türkiye’nin dünya markası olan NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi NG Residence’ta yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı.

NG Residence’ta yıl sonu kampanyası!

Seramik sektöründe Türkiye’nin öncü markası olarak tanınan NG Kütahya Seramik’in markalı konut projesi NG Residence’ta yıl sonu kampanyası başladı. 

Basın Ekspres NG Residence fiyat listesi!

Basın Ekspres NG Residence fiyat listesi 503 bin TL'den başlıyor. NG Residence projesi İstanbul Güneşli Basın Ekspres bölgesinde NG Kütahya Seramik Grubu tarafından hayata geçirildi...

NG Residence Basın Ekspres'te 4 bin 900 TL taksitle!

NG Kütahya Seramik Grubu tarafından hayata geçirilen NG Residence Basın Ekspres projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim sağlanıyor. NG Residence Basın Ekspres'te fiyatlar 503 bin TL'den başlıyor.

NG Residence'ta 4 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla!

NG Kütahya Seramik güvencesiyle Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen NG Residence'ta 4 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor.

NG Residence projesinde kişiye özel sonbahar kampanyası!

NG Kütahya Seramik’in estetik ve güven kavramını bir araya getirdiği NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile buluşturuyor.

NG Kütahya Seramik yeni ürünleri Haberi

NG Kütahya Seramik yeni ürünleri

Seramik sektörünün önemli firmalarından NG Kütahya Seramik, dünyanın en büyük ebatlı karolarını üretmeye başladı.


160x480, 120x240 ve altındaki diğer boyutlarda granit üretim kapasitesi olan fabrikada, teknolojik altyapının kurulmasında İtalyanlarla çalışıldı. 225 milyon lira yatırım bedeli olan ve 300 kişilik yeni istihdam sağlayan fabrika, 77 bin metrekaresi kapalı alan olmak üzere 320 bin metrekarelik arsa üzerine kuruldu. Fabrikanın yıllık 10 milyon metrekare büyük ebatlı teknik granit seramik üretim kapasitesi bulunuyor.


Dünyada ilk defa bu boyutta karo üretmeye başladıklarını belirten NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, tüm ticari alanları hedef kitlesi olarak belirlediklerini, Avrupa başta olmak üzere Rusya ve ABD’nin satışlarda ilk sıralarda yer alacağı tahmin ettiklerini söyledi.

Mimara özel üretim

Fabrikanın mimarların ve mimar ofislerinin projelerine yönelik özel üretim taleplerine birebir yanıt...