07 / 07 / 2022

NG Kütahya Seramik

NG Kütahya Seramik

Habertürk Gazetesi köşe yazarı Mimar Esin Tümer, Basın Ekspres bölgesindeki otel konseptindeki rezidans projeleri hakkında yazı kaleme aldı. İşte Tümer'in köşe yazısı...

NG Kütahya Seramik Muğla'da 2 mağaza açtı!

NG Kütahya Seramik, Muğla'da 2 mağaza açtı. Bodrum'daki 202'nci mağazanın açılışında NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, ''Ürünlerimizin sergilendiği alanlara da ayrı önem veriyoruz'' dedi.

NG Kütahya Seramik tasarımları ile Unicera'da!

Dünya pazarındaki lider kuruluşlarından NG Kütahya Seramik, 2016 koleksiyonları ve trend belirleyen tasarımları ile Unicera Fuarı'nda. NG Kütahya Seramik, 120x240 cm, 120x120 cm ve 60x160 cm ebatlarındaki koleksiyonları ile öne çıkıyor.

NG Kütahya Seramik 6.Bizim Ekip Toplantısı gerçekleştirildi!

NG Kütahya Seramik ve KYK Yapı Kimyasalları tarafından düzenlenen ''6.Bizim Ekip Toplantısı'' Antalya Titanic Otel'de 28-31 Ocak tarihlerinde 650 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

NG Kütahya Seramik 200. mağazasını açtı!

Türkiye'nin sektördeki en yaygın bayi ağına sahip markası NG Kütahya Seramik 200. mağazasını İstanbul Ümraniye'de hizmete açtı. Yeni mağazası 12 Kasım Perşembe günü görkemli bir törenle açıldı..

Yıldızlar NG Kütahya Seramik için parlıyor!

Üretimin hiç bir aşamasında kaliteden ödün vermeyen NG Kütahya Seramik, TSE Çift Yıldız Belgesi ile üstün kalite anlayışını bir kez daha tescil ettirdi.

NG Kütahya Seramik 200'ncü mağazasını Ümraniye’de açıyor!

Türkiye’nin sektördeki en yaygın bayi ağına sahip markası NG Kütahya Seramik 200. Mağazasını İstanbul Ümraniye’de hizmete açıyor. Mağaza sayısıyla önemli bir ilke imza atan NG Kütahya Seramik sektördeki rakiplerini geride bıraktı.

NG Kütahya Seramik, 2016 koleksiyonlarıyla İtalya Cersaie Fuarı'nda!

NG Kütahya Seramik, yeni koleksiyonlarını ilk kez 28 Eylül- 2 Ekim günleri arasında İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenecek olan Cersaie Fuarı’nda sergiliyor.

NG Kütahya Seramik Bolu'da açıldı!

NG Kütahya Seramik ülke çapındaki 197'inci şubesini Erdi Yapı ile Bolu'da açtı. Geniş katılımla gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Erdi Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Keskin bir konuşma yaptı.

En İyi Endüstriyel Yapı ödülü NG Kütahya Seramik'e!

Seramik sektörünün önde gelen şirketlerinden NG Kütahya Seramik, Türkiye'nin prestijli gayrimenkul ödüllerinden biri olan "Sign of the City Awards"da aldığı ödülle başarısını perçinledi...

NG Kütahya Seramik'ten yeni fabrika!

NG Kütahya Seramik'in yeni fabrikası özgün tasarımlar için yenilikçi çözümler sunuyor. Projelerin ihtiyaçlarına uygun olarak özel üretim yapılabilen fabrika; mimar, iç mimar ve tasarımcılara özgürlük sağlıyor..

NG Kütahya Seramik'in yeni fabrikasında birçok teknik granit seramik üretiliyor!

NG Kütahya Seramik'in yeni fabrikası özgün tasarımlar için yenilikçi çözümler sunuyor. Projelerin ihtiyaçlarına uygun olarak özel üretim yapılabilen NG Kütahya Seramik'in yeni fabrikası özgün tasarımlar için yenilikçi çözümler sunuyor.

NG Kütahya Seramik yeni fabrikasında ilklere imza atacak!

NG Kütahya Seramik, yeni fabrikasıyla özgün tasarımlar için yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyor. NG Kütahya Seramik ihtiyaçlarına uygun olarak özel üretim yapılabilen fabrika, esnek üretim teknolojisine sahip.

NG Kütahya Seramik'te özgür düşünen mimar ve tasarımcılara büyük çözümler!

NG Kütahya Seramik’in yeni fabrikası özgün tasarımlar için yenilikçi çözümler sunuyor. Fabrika, mimar, iç mimar ve tasarımcılara özgürlük sağlayarak tasarımda önemli bir adımın atılmasına öncülük ediyor.

NG Kütahya Seramik, Sign of the City Awards'ta ödülü kaptı!

'Sign of the City Awards'ta ödül almaktan büyük mutluluk duyduklarını dile getiren NG Kütahya Seramik Başkanı Erkan Güral, "NG Kütahya Seramik olarak, Anadolu'da çalışıp Anadolu'da üretim yaparak bu ödülü kazanmak bizim için çok anlamlı" dedi.

Kütahya Seramik Antalya'da otel inşa ediyor!

Seramik sektöründe 30 yıllık köklü tecrübesiyle Türkiye’nin en büyük milli sermaye gücünün temsilcilerinden NG Kütahya Seramik, Antalya'da otel inşa ediyor. 

NG Kütahya 350 milyon TL'ye fabrika kuracak!

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, memleketleri olan Kütahya’da, 400 milyon dolar yatırımla sekizinci fabrikalarını açmayı planladıklarını söyledi...

NG Kütahya Seramik 2019’da 35 yeni mağaza açacak!

NG Kütahya Seramik, 2019 yılında hedef büyüttü. NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, yeni yılda 35 yeni mağaza açacaklarını söyledi.

İstanbul Yeni Havalimanı'na NG Kütahya Seramik imzası!

Tasarımı ve geliştirdiği projeleriyle uluslararası arenda ödüller alan İstanbul Yeni Havalimanı projesinde yerli üretim tercih edildi. NG Kütahya Seramik, İstanbul Yeni Havalimanı’nı seramikleriyle donattı. 

Kötü niyetli firmalar konkordato ile piyasayı tıkıyor!

NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, şirketlere yatırım çağrısı yaparak, "Ülkenin içinden geçtiği şartlara rağmen frene basmamalıyız" dedi.

NG Residence’ta teslimler başladı!

Seramik ve turizm sektöründe Türkiye’nin önemli markalarından biri olan NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi olan NG Residence’ta teslimler başladı. 

5 yıldızlı NG Residence'tan 5 yıldızlı tatil fırsatı!

NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi olan NG Residence'ta daire alan herkese, 5 yıldızlı NG Afyon ve NG Sapanca Otellerinde tatil fırsatı sağlanıyor...

NG Residence'ta yaşam bu sene başlayacak!

Seramik ve turizm sektöründe Türkiye’nin dünya markası olan NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi NG Residence’ta yaşamın başlamasına sayılı günler kaldı.

NG Residence’ta yıl sonu kampanyası!

Seramik sektöründe Türkiye’nin öncü markası olarak tanınan NG Kütahya Seramik’in markalı konut projesi NG Residence’ta yıl sonu kampanyası başladı. 

Basın Ekspres NG Residence fiyat listesi!

Basın Ekspres NG Residence fiyat listesi 503 bin TL'den başlıyor. NG Residence projesi İstanbul Güneşli Basın Ekspres bölgesinde NG Kütahya Seramik Grubu tarafından hayata geçirildi...

NG Residence Basın Ekspres'te 4 bin 900 TL taksitle!

NG Kütahya Seramik Grubu tarafından hayata geçirilen NG Residence Basın Ekspres projesinde peşin ödemelerde yüzde 12 indirim sağlanıyor. NG Residence Basın Ekspres'te fiyatlar 503 bin TL'den başlıyor.

NG Residence'ta 4 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla!

NG Kütahya Seramik güvencesiyle Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen NG Residence'ta 4 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olunabiliyor.

NG Residence projesinde kişiye özel sonbahar kampanyası!

NG Kütahya Seramik’in estetik ve güven kavramını bir araya getirdiği NG Residence projesi, sonbaharda konut almak isteyenleri kişiye özel ödeme seçenekleri sunan bir kampanya ile buluşturuyor.

NG Kütahya Seramik Haberi

NG Kütahya Seramik


NG Kütahya Seramik, seramik ve turizm sektöründeki marka serüvenine bir yenisini "gayrimenkül" alanında eklemek üzere yola çıkmış durumda. NG Residence ve Marriott Otel Kongre Merkezi, 55 yıllık deneyimin konut sektöründeki ilk yansıması. Basın Ekspres'e cepheli NG Residence, TEM'e 3 kilometre, Atatürk Havalimam'na 7 kilometre, mesafede yer alıyor. Bölgede metroya en yakın gayrimenkul projelerinden biri NG Residence'ın metroya uzaklığı 200 metre. Proje, 26 katlı rezidans kulesi, 

5 yıldızlı zincir otel kulesi, 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşuyor. Kuyumcukent, Metro, Divan Oteli ve Hilton Oteli gibi önemli iş ve yaşam merkezlerinin bulunduğu bölge, bir anlamda oteller bölgesi olarak da anılıyor. 


500 MİLYON TÜRK LİRASI YATIRIM 

Turizmden edindiği tecrübeyi, Marriott markasıyla projeye aktaran grup, 450 oda ve yaklaşık 1000 yatak kapasitesiyle bölgedeki yeni oyunculardan...