Nidapark İstinye 2020 değerleme raporu

Nidapark İstinye 2020 değerleme raporu

Emlak Konut GYO, Nidapark İstinye projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Nidapark İstinye'de 48 ay vade yüzde 0 faiz imkanıyla ev sahibi olma fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul, 'Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli' kapsamında Nidapark İstinye projesinde 48 ay vade yüzde 0 faiz farkı ve yüzde 10 indirim ile 24 ay vade yüzde 0 faiz farkının olduğu yeni kampanyayı hayata geçirdi.

Tahincioğlu Gayrimenkul'den 120 ay vade ve yüzde 0.79 faiz imkanı!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı Büyükada ve Nidakule Küçükyalı projelerinde 120 ay vade ve yüzde 0.79 faiz fırsatı sunuluyor...

Nidapark İstinye 2020 değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Nidapark İstinye projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut GYO Nidapark Kayaşehir 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, Nidapark Kayaşehir projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı.

Nidapark Küçükyalı 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, "Nidapark Küçükyalı" projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Nidapark Çengelköy 2021'in ilk çeyreğinde satışta!

2020 yılını 2 milyar 250 milyon liralık satış ile tamamlayan Tahincioğlu 2021'e yeni proje ile giriyor. Nidapark Çengelköy yeni yılın ilk çeyreğinde satışa çıkacak. 

Nidapark Küçükyalı yıl sonu değerleme raporu!

Vakıf GYO, portföyünde yer alan, İstanbul Maltepe'de konumlu Nidapark Küçükyalı Projesi 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı.

Nidapark İstinye'de yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul, 'Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli' kapsamında Nidapark İstinye projesinde yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Nidapark Çengelköy yıl içinde satışta!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Çengelköy'de hayata geçirilecek olan Nidapark Çengelköy projesi 2020 yılı içerisinde satışa çıkarılacak.

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye'de yüzde 5 peşinat fırsatı!

Emlak Konut GYO'nun "Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasına Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleriyle katıldı...

Nidapark Küçükyalı 2020 güncel fiyat listesi!

Maltepe'de konumlanan Nidapark Küçükyalı projesinde, 4+1 dairelerin satışı tamamlandı. 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinin satışının devam ettiği Nidapark Küçükyalı'da 10 konut bloğu bulunuyor. Peki Nidapark Küçükyalı projesinde dairelerin fiyatları ne kadar? İşte Nidapark Küçükyalı fiyat listesi... 

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu İnşaat, Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte 2020 Aralık ayında teslim edilecek Nidapark İstinye projesinin detayları…

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte Haziran 2020’de teslimi başlayacak Nidapark Küçükyalı projesi detayları ve  ödeme planı…

Nidapark İstinye 2020 değerleme raporu Haberi

Nidapark İstinye 2020 değerleme raporu

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Nidapark İstinye projesi değerleme raporu hakkında açıklama yaptı. 

Emlak Konut GYO, Nidapark İstinye projesi için hazırlatılan 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması: 
İstanbul Sarıyer İstinye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Dosya için