Nidapark İstinye projesi ödeme planı

Nidapark İstinye projesi ödeme planı

Tahincioğlu’nun hayata geçirdiği Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faizle satışlar başladı.

Nidapark İstinye'de yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul, 'Akıllı Yatırım ve Ödeme Modeli' kapsamında Nidapark İstinye projesinde yüzde 20 peşinat ve 0.79 faiz oranı fırsatı ile konut sahibi olma imkanı sunuyor.

Nidapark Çengelköy projesi geliyor! Yeni proje!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Çengelköy'de hayata geçirilecek olan Nidapark Çengelköy projesi için ÇED süreci başladı...

Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye'de yüzde 5 peşinat fırsatı!

Emlak Konut GYO'nun "Hayallerini Erteleme Türkiye' kampanyasına Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projeleriyle katıldı...

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesinde 0.59 faiz kampanyası!

Tahincioğlu İnşaat, Nidapark İstinye projesinde vade farkını 0.59’a düşürdü. İşte 2020 Aralık ayında teslim edilecek Nidapark İstinye projesinin detayları…

Nidapark İstinye 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Nidapark İstinye'den 24 ay sıfır faiz fırsatı!

Tahincioğlu Gayrimenkul imzasıyla Sarıyer'de yükselen Nidapark İstinye projesinden ev almak isteyenlere dev kampanya. Proje banka kredisiz 24 ay sıfır faiz imkanıyla vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Nidapark İstinye'nin istinat duvarı çöktü!

Sarıyer'de hayata geçirilen Nidapark İstinye projesinin istinat duvarı, henüz bilinmeyen bir nedenle çöktü...

Nidapark İstinye 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı,Nidapark İstinye projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sarıyer Nidapark İstinye ödeme seçenekleri!

İstanbul Sarıyer'e bağlı İstinye'de yükselen Nidapark İstinye projesinde konut fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor..

Nidapark İstinye Şubat fiyatları 2018!

 "Lükste Sınır Tanımayan Proje" sloganıyla basına tanıtılan Nidapark İstinye projesinde 2+1'lerden 5+2'lere kadar daire seçeneği sunuluyor..

Reşitpaşa Nidapark İstinye adres bilgileri!

"Lükste Sınır Tanımayan Proje" sloganıyla basına tanıtılan Nidapark İstinye projesinde ev fiyatları 3 milyon TL'den başlıyor, 28 milyona kadar çıkıyor..

Tahincioğlu Nidapark İstinye satılık ev fiyatları!

Üç olarak dizayn edilen Nidapark İstinye projesinde yüzde 25 peşinat verilmesi halinde kalan kısmına 84 ay 0 faiz uygulanıyor..

Nidapark İstinye 2018 fiyat bilgisi!

Nidapark İstinye 2018 fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede 36 ay sonra teslimler başlıyor.

Nidapark İstinye projesi ödeme planı

Nidapark İstinye projesi ödeme planı Nidapark İstinye projesi ödeme planı


Milliyet Gazetesi'nden Duygu Erdoğan Milliyet Emlak Rehberi'ndeki yazısında Tahincioğlu’nun hayata geçirdiği Nidapark İstinye projesini kaleme aldı. 

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesiyle, Tahincioğlu’nun hayata geçirdiği Nidapark İstinye projesinde TL bazında ve 60 ay sıfır faizle satışlar başladı. Projenin İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de ‘lükste sınır tanımadan’ hayata geçirdiklerini belirten Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Yeni projemiz Nidapark İstinye, İstinye’de, ince zevklerle tasarlanan yaşam kalitesiyle bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük yer kaplayabileceğini ortaya koyuyor” dedi.

3 ayrı etap var
Özcan Tahincioğlu, “Döviz kurlarındaki hareketliliğe rağmen Nidapark İstinye projesinde, lüks segmentte görülmeyen TL bazında ve 60 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunduk. İstinye’de, muhteşem deniz manzarası, mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile...