Nilsu Seyahat Turizm adres

Nilsu Seyahat Turizm adres

Nilsu Seyahat Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Küçükçekmece’de 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Cet Konaklama Seyahat Turizm Gıda Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Cet Konaklama Seyahat Turizm Gıda Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Dilaver Kaya tarafından kuruldu.

İlker Seyahat Turizm Danışmanlık Çiçekçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

İlker Seyahat Turizm Danışmanlık Çiçekçilik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Üsküdar'da 50 bin TL sermaye bedeli ile İlker Yılmaz tarafından kuruldu.

Es Çelikoğlu Seyahat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Es Çelikoğlu Seyahat Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Samet Çelikoğlu tarafından kuruldu.

Noktadan Noktaya Villa Seyahat Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Noktadan Noktaya Villa Seyahat Turizm İnşaat Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 400 bin TL sermaye bedeli ile Melike Aldemir tarafından kuruldu.

Vogue Seyahat Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi kuruldu!

Vogue Seyahat Turizm Ve Taşımacılık Limited Şirketi Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Uğur Erman tarafından kuruldu.

Oltre Seyahat Turizm Organizasyon Danışmanlık Nakliye Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Oltre Seyahat Turizm Organizasyon Danışmanlık Nakliye Ticaret Limited Şirketi Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Yüksel Gören tarafından kuruldu.

Pastel Taşımacılık Seyahat Turizm Limited Şirketi kuruldu!

Pastel Taşımacılık Seyahat Turizm Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 10 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Olgun tarafından kuruldu. 

Seyyah Organizasyon Otelcilik Seyahat Gıda İnşaat Sanayi Limited Şirketi kuruldu!

Seyyah Organizasyon Otelcilik Seyahat Turizm Otomotiv Bilgisayar Gıda İnşaat Sanayi Limited Şirketi Güngören'de 3 milyon TL sermaye bedeli ile Ali Kutlu ve M. Abdurrahman Dinçer tarafından tarafından kuruldu.

Suma Seyahat Turizm Organizasyon ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Suma Seyahat Turizm Organizasyon ve Sağlık Hizmetleri Limited Şirketi Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Abubaker M. Turkıy ve D. Mehmet Hayri Ersan tarafından tarafından kuruldu.

Şar Otelcilik Seyahat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih 2 Şubesi açıldı! 

Şar Otelcilik Seyahat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih 2 Şubesi Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile açıldı.

Step Seyahat Turizm ve Otelcilik Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Step Seyahat Turizm ve Otelcilik Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Beyoğlu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Abou Mayla E.H Elıe, Roy Baalbaky, Sandı Abou Haydar ve Sinan Borak ortaklığında kuruldu.

El Harem Otomotiv Seyahat Turizm Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

El Harem Otomotiv Seyahat Turizm Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 10 bin TL sermaye bedeli ile Nilfer Özhan tarafından kuruldu.

Aslı Seyahat Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Aslı Seyahat Turizm Taşımacılık Ticaret Limited Şirketi Bayrampaşa'da 300 bin TL sermaye bedeli ile Başak Keskin, Akın Pervaz ve Ürün İlgin ortaklığında kuruldu.

Nilsu Seyahat Turizm adres Haberi

Nilsu Seyahat Turizm adres

Nilsu Seyahat Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Küçükçekmece’de 50 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 


Nilsu Seyahat Turizm Gıda İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi adres: Arane Park Avm Karşısı Atatürk Mah.2.Hürriyet Cad.23/B...