nilüfer belediyesi

nilüfer belediyesi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, İhsaniye'de kentsel yenileme yapılacağını bildirdi.

Nilüfer'de 600 hak sahibi tapularına kavuştu!

Nilüfer Belediyesi tarafından Yaylacık Mahallesi gelişim alanında 1/1000 ölçekli imar planı kapsammda yapılan çalışmalar tamamlandı.

Türkiye'nin ilk yazıevi Bursa Nilüfer'de açıldı!

Nilüfer Belediyesi Kütüphane Müdürü Şafak Pala, arkasında büyük bir kültür ekibinin bulunduğu Türkiye'nin ilk yazıevi olma özelliğini taşıyan Göl Yazıevi'ni anlattı.

Nilüfer Belediyesi altyapı çalışmalarını başlattı!

Yazla birlikte yol çalışmalarını hızlandıran Nilüfer Belediyesi, bu yıl da mahalle komitelerinin talepleriyle birlikte 65 kilometre asfalt dökmeyi planlıyor.

Nilüfer, Avrupa'da da marka haline geldi!

Görevde 16 yılını dolduran Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ilçeyi daha ileriye taşıyacak projeleri anlattı, "Nilüfer, Avrupa'da da marka haline geldi" dedi.

Nilüfer Belediyesi'nden yeşil bina eğitimi!

NİLÜFER Belediyesi, hizmet binalarının ve vatandasın yapacağı yeni binaların daha çevreci olması, doğaya uyumlu hale getirilmesi amacıyla 'Yeşil Binalar ve Sertifikasyon Süreci' eğitimi düzenledi...

5. Van Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Bursa’yı Nilüfer Belediyesi temsil etti!

5. Van Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Bursa'yı ise Nilüfer Belediyesi temsil etti. Nilüfer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Tarih ve Turizm Bürosu, fuarda stant açarak iki kent arasında turizm elçisi oldu.

Nilüfer Belediyesi emlakçılara özel hizmet sunuyor!

Nilüfer Belediyesi'nin odaya kayıtlı emlakçılar için sunacağı özel iletişim hizmeti gündeme geldi. Buna göre Bursa Emlak Müşavirleri Odası'nın verdiği emlakçı kimliğine sahip üyelere hizmet kolaylığı sağlanıyor...

Bursa Nilüfer ile hayat buldu!

Bursa Belediyesi Nilüfer ile hayat buldu. Her yönüyle fark yaratan ayrıcalıklı bir kent oluşturmak için 'Önce insan' felsefesiyle hareket eden Nilüfer Belediyesi, sosyal belediyecilik çalışmalarıyla kentin gelişimine yön veriyor

Nilüfer'de bölgesel yeraltı otoparkı hizmete açıldı!

Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından İhsaniye Hayat Sokak' ta, insan ve araçlara hitap edecek, üzeri park olarak tasarlanan bölgesel yer altı otoparkı düzenlenen törenle hizmete açıldı....

Nilüfer Belediyesi'nden satılık gayrimenkul!

Nilüfer Belediye Başkanlığı, 1 milyon 470 bin lira tahmini bedelle taşınmaz satacak

Bursa'daki kaçak yapılara müdahale edildi!

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde, kaçak yapıldığı belirlenen 5 iş yeri, 7 bina ve temel aşamasındaki 2 inşaata müdahale edildi

Çelik şirketi Posco Bursa'da temeli attı

Dünyanın dördüncü büyük çelik şirketi Posco'nun tesisinin Bursa Hasanağa'da temeli atıldı

Nilüfer'de kaçak villanın yıkımına başlandı!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Nilüfer ilçesi Hasanağa Mahallesi'nde kaçak olarak inşa edildiği iddia edilen villanın yıkımına başlandı.

Bursa Nilüfer'deki kaçak bina yıkılacak!

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Nilüfer ilçesindeki Atapark alanına imar planında park olan yere ruhsatsız olarak yapılan binanın yıkımına başladı.

Bursa'da kentsel dönüşüm Yerden Yüksek sergisi ile anlatıldı!

Aktivist ressam Seydi Murat Koç, Bursa'da Nilüfer Belediyesi Nazım Hikmet Kültürevi'nde kentleşmenin olumsuz etkilerini yapıcı bir yaklaşımla anlattığı 'Yerden Yüksek' adlı sergisiyle kentlerin kaybolan değerlerine dikkat çekti.

Uludağ Üniversitesi’nin yolları tapulanmış!

Bursa Uludağ Üniversitesi’nin Görükle kampüsü içerisinde yer alan yolların Nilüfer Belediyesi adına tapulandığı ortaya çıktı.

Nilüfer Belediyesi'nden 7 milyon TL'ye satılık arsa!

Nilüfer Belediyesi; “Konut Dışı Kentsel Dönüşüm Alanında” kalan İrfaniye Mahallasi'ndeki 7 bin 750,31 metrekarelik arsayı 7 milyon TL bedel ile satışa çıkardı. 

Nilüfer Özlüce'de cephe sağlıklaştırma çalışması yapılacak!

Nilüfer Belediyesi’nin hazırladığı yeni projeyle Özlüce Abdi İpekçi Caddesi üzerindeki işletmeler, cephe sağlıklaştırması yapacak. 

Nilüfer Belediyesi'nden 7.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Nilüfer Belediyesi, Konut Dışı Kentsel Dönüşüm Alanında” kalan arsayı ihale ile satıyor. Satış ihalesi 23 Ocak'ta gerçekleşecek...

Nilüfer'e kapalı pazar yeri ve spor tesisi yatırımı!

Nilüfer Belediyesi tarafından Fethiye Mahallesi’ne yaptırılacak kapalı pazar yeri ve spor tesisinin temeli atıldı. Hayata geçirilecek yeni proje 11 bin 430 metrekare alanda inşa edilecek.

Bursa'da ilk yarıda 8 yeni park hizmete açıldı!

Bursa'nın yeşilini Nilüfer'de yeniden canlandırmayı hedefleyen Nilüfer Belediyesi, 2018 yılının ilk yarısında birçok yeni parkı, vatandaşların hizmetine sundu... 

Bursa Nilüfer'de 188 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Nilüfer İlçesi'ne bağlı 3 mahalledeki 3 arsa ayrı ayrı gerçekleştirilecek ihale ile satışa sunuluyor..

Bursa Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi'nin inşaatı başladı!

Bursa Nilüfer Belediyesi ve hayırseverler tarafından inşa edilecek Bizim Ev Engelliler Sosyal Yaşam Destek Merkezi'nin inşaatı başladı. 8 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip projenin yakın zamanda açılması planlanıyor.

Bursa İbrahim Yazıcı Stadyumu açıldı!

Nilüfer Belediyesi’nin hayata geçirdiği, Türkiye’nin örnek tesisi İbrahim Yazıcı Stadyumu, Bursaspor’un merhum başkanı İbrahim Yazıcı’nın ölüm yıl dönümünde hizmete açılacak.

Bursa Gölyazı’daki ruhsatsız yapılar yıkılıyor!

Nilüfer Belediyesi 2 bin 700 yıllık tarihi geçmişe sahip Gölyazı’da ruhsatsız yapılarla ilgili mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor. Bu çerçevede belirlenen izinsiz ve ruhsatsız yapılarda yıkımlar başladı.

nilüfer belediyesi

nilüfer belediyesi nilüfer belediyesi

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 'Başkan Burada' karavamyla makamını Nilüfer'in mahallelerine taşımaya devam ediyor. Başkan Mustafa Bozbey'in bu haftaki durağı, nüfusu 29 bini aşan İhsaniye Mahallesi oldu. İhsaniye Mahalle Muhtarlığı yanındaki vatandaşlarla görüşen Mustafa Bozbey, İhsaniye sakinlerinden kentsel yenileme talepleri geldiğini belirterek, "Kentsel yenileme için çalışma yapılacak. Zaman içinde bu yenilemeler gerçekleşecek. İhsaniye, ticari açıdan da öne çıkmaya başlayan bölge haline geldi. Mahallemizin batısında bulunan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı (FSM) ile İhsaniye merkezinin arasında kalan bölgede büyük bir ticari hareketlilik var. Maksadımız çevre, yol ve otopark düzenlemeleriyle birlikte bölgenin merkezi bir iş alanı haline gelmesi" şeklinde konuştu. Bursa Haber


Haber A Gazete'de şu şekilde yer aldı


Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 'Başkan Burada' karavanıyla makamını Nilüfer in mahallelerine taşımaya devam ediyor. 


Başkan Mustafa Bozbey in...