Nimet Çubukçu

Nimet Çubukçu

Büyükşehir'in ilçe yatırımları hız kesmeden devam ediyor...

İnşaatın başlaması 15, tamamlanması 2 yıl sürdü

17 yıl önce projelendirilen ancak yapımına başlanamayan Şereflikoçhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi inşaatı, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'nun talimatıyla 2006'da başlatıldı.

Bakanlıktan 5 milyar dolarlık okul satışı

Milli Eğitim Bakanlığı, uzun zamandır tartışılan okul satışları için düğmeye bastı

İstanbul'daki okullar satılacak mı?

Habertürk'ün 'Sahibinden satılık mektep' başlığıyla gündeme taşıdığı çoğu tarihi olan okulların satışı konusunda İstanbul Valisi ile Milli Eğitim Bakanı birbiriyle çelişen açıklamalarda bulundu

Ankara-Konya 2.5 saat olacak!

Ankara-Konya hızlı tren projesinin raylarının ilk kaynağı için düğmeye basan Başbakan Erdoğan, 'Git-gel Konya 6 saat lafı tarihe karıştı. Artık git-gel Konya 2.5 saat' dedi

Türkiye'nin Silikon Vadisi kuruluyor

Türkiye'nin Silikon Vadisi olan Bilişim Vadisi'nin kurulmasına yönelik çalışmalar hızlandı...

Okullar 24 saat yaşayan binalara dönüştürülecek

Hürriyet Gazetesi yazarlarından Şükrü Küçükşahin, bugünkü yazısında okul binalarının 24 saat yaşayan binalara dönüştürülmesinden bahsetti

CHP'liler Başbakan'a Ilısu Barajı'nın yasal dayanağını sordu

CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a, "Ilısu Barajı'nı yapan şirketlere aynı zamanda kontrol-denetim sorumluluğunun da doğrudan ya da dolaylı bir şekilde verilmiş olmasının yasal dayanağı nedir?" diye sordu

İşadamı Adil Demireren anaokulu yaptıracak

İş adamı Adil Demireren'in daha önce yaptırdığı ilköğretim okulunun bahçesine yaptıracağı anaokulu için Denizli Valiliğinde protokol imza töreni düzenlendi.

Ardahan Lisesi'nin yurdunun onarımı tamamlanamadı

Yatılı okuyan öğrencilerin kaldığı 200 yatak kapasiteli öğrenci pansiyonunun onarımı okulların açılışına yetişemedi

Okul yapılan evin sahibi geri döndü çocuklar sokakta kaldı

Hakkari'de okul olarak kullanılan evin sahibi köye geri dönünce, çocuklar sokakta kaldı

Manisa Atabey Anaokulu açıldı!

Manisa'da hayırsever Kamber Ali Atabey tarafından yaptırılan Atabey Anaokulu, Nimet Çubukçu'nun katılımıyla açıldı

Nimet Çubukçu: Okul inşa etmek nesil inşa etmektir

Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu, İzmir Balçova'da okul açılışına katıldı

Zeynep Gülin Öngör Lisesi için 2.6 milyon dolar harcandı!

Manisa Akhisar'daki Zeynep Gülin Öngör Kız Meslek Lisesi için 2.6 milyon dolar harcandı!

Akhisar Kız Teknik Meslek Lisesi açıldı

Akhisar Kız Teknik Meslek Lisesi, Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun katılımıyla resmi açılışa sahne oldu

Faizler düşünce köpekler için arsa alıp barınak yaptırdı!

Konut kredisindeki düşük faizleri fırsata çeviren öğretmen Nimet Çomak, çektiği krediyle Kemalpaşa’da arsa satın aldı. Öğretmen Çomak, 2 arkadaşıyla beraber aldığı arsaya köpekler için barınak yaptı

Saka Yazılım Bilişim İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Saka Yazılım Bilişim İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Şişli'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Nimet Saka tarafından kuruldu.

Ziraat Bankası Özbekistan Semerkant'ta şube açtı!

Ziraat Bankası dördüncü şubesini Özbekistan Semerkant’ta açtı. Ziraat Bankası Özbekistan Genel Müdürü Emin Çubukçu açılışta konuşma yaptı. Müdür Çubukçu, Ziraat Finans Grubu'nun Özbekistan'daki yatırımlarına ve bankacılık sektörüne katkı sunmaya devam edeceğini belirtti.

ANT Projelendirme İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

ANT Projelendirme İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Nimet Sinem Özbey tarafından kuruldu.

Neslim Turizm Eğitim Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Neslim Turizm Eğitim Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 100 bin TL sermaye bedeli ile Lokman Yıldız, Mustafa Sevim ve Nimet Karanfil Abay ortaklığında kuruldu.

Haseki Sultan Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurt Hizmetleri Limited Şirketi kuruldu!

Haseki Sultan Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurt Hizmetleri Limited Şirketi bugün Fatih'te 200 bin TL sermaye bedeli ile Hicret Aşcıoğlu Cansız ve Nimet Buhan ortaklığında kuruldu.

Dolandırıcılar yaşlı kadının evini aldı!

Maltepe'de telefon dolandırıcılarının tuzağına düşen 73 yaşındaki Nimet Çakıl evini, parasını ve altınlarını kaptırdı.

İstanbul Havalimanı Ataköy'ü etkiler mi?

Yurt Gayrimenkul'den Muhammer Çubukçu, Atatürk Havalimanı'nın İstanbul Havalimanı'na taşınmasının Ataköy'ü nasıl etkileyeceğini kaleme aldı...

Nimet Bazan: Avcılar'ın en büyük sorunu dönüşüm!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Avcılar Belediyesi başkan aday adayı Nimet Baylan Bazan, Avcılar’ın en büyük sorununun kentsel dönüşüm olduğunu söyledi.

Nk Proje Yapı Limited Şirketi kuruldu!

Nk Proje Yapı Limited Şirketi bugün Esenyurt’ra 40 bin TL sermaye bedeli ile Nimet Kılıç ve Eşref Onat ortaklığında kuruldu. 

Reva Bilimsel Teknik Yapılar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Reva Bilimsel Teknik Yapılar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Nimet Dilek Yücel tarafından kuruldu

Reva Bilmsel Teknik Yapılar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Reva Bilmsel Teknik Yapılar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Nimet Dilek Yücel tarafından 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Akçınar Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Akçınar Mimarlık İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Mustafa Mumcu ve Saadet Çubukçu tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Nimet Çubukçu

Nimet Çubukçu Nimet Çubukçu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Silivri'de yaptığı yaklaşık 50 milyon YTL tutarındaki 21 tesis Bakan Çubukçu ve Başkan Topbaş tarafından hizmete alındı. Törende konuşan Bakan Çubukçu, "İstanbul'da özellikle çocuklarımızı suçtan koruyacak yüksek enerjili çalışmalar yapılıyor" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Silivri'de yaptırdığı 11 park, 6 altyapı tesisi, 2 hizmet binası, restorasyonu yapılan bir tarihi cami ve bir spor tesisinin toplu açılışı törenle gerçekleştirildi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile Silivri Belediye Başkanı Hüseyin Turan'ın ev sahipliği yaptığı törende Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, AK Parti İstanbul Milletvekili İbrahim Yiğit, Çatalca Kaymakamı Yüksel Ayhan ile çok sayıda ilçe ve belde belediye başkanıyla vatandaşlar katıldı.

Bakan Çubukçu; "İstanbul'da yüksek enerjili çalışmalar yapılıyor!..."
Açılış töreninde konuşan Devlet Bakanı Nimet Çubukçu, çocukların ve gençlerin enerjilerini boşaltabilecekleri alanları bulamadıkları...