07 / 12 / 2022

nurol gyo nurol park ulaşım

nurol gyo nurol park ulaşım

Çeşitli sosyal imkanlar sunan Nurol Park'ta fiyatlar 418 bin TL'den başlıyor. Projede teslimlerin 2016 yılı Şubat ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Peki Nurol Park Güneşli Rezidans nerede?

Nurol Park ulaşım!

Nurol Park ulaşım bilgilerine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Aylık taksitlerin 2 bin 500 liradan başlandığı Nurol Park Güneşli projesi toplam 1.118 adet konuttan meydana geliyor...

Nurol Park nerede?

Nurol Park nerede sorusunun yanıtı ve telefon numarası şöyle: Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi Bilge Sokak No: 44 Güneşli / Bağcılar / İstanbul - 444 64 96

Nurol GYO Nurol Park iletişim!

Nurol GYO Nurol Park iletişim bilgileri kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konutlar bulunuyor

Nurol Park Güneşli örnek daire!

Nurol Park Güneşli örnek daire görüntüleri haberimizin içerisinde detaylı bir şekilde yer alıyor

Güneşli Nurol Park satılık daire!

Güneşli Nurol Park satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. Güneşli Nurol Park Residence satış fiyatları 258 bin 116 TL'den başlangıç gösteriliyor...

Nurol GYO Nurol Park Güneşli konut fiyatları!

Konut, dükkan ve ofislerin bulunduğu Nurol GYO Nurol Park Güneşli konut fiyatları 509 bin TL’den başlayarak değişiyor. Projede teslimler hemen yapılıyor.

Nurol GYO gayrimenkul portföyünün 350 milyon dolarını eritecek!

Habertürk Gazetesi köşe yazarı olan Serpil Yılmaz bugünkü yazısında Nurol GYO'nun yatırımlarını ve geçmişini anlattı. Yılmaz, grubun 1 milyar dolarlık gayrimenkul portföyünün, önümüzdeki 2 yılda 350 milyon dolarını eritmeyi hedeflediğini söyledi.

Nurol GYO uydu kentler yapacak!

Nurol Grubu'nun iştiraklerinden biri olan Nurol GYO, konut, ofis ve karma proje yatırımları ile öne çıkıyor. Nurol Park, Nurol Life ve Nurol Tower projelerini yürüten şirket, önümüzdeki dönemde Türkiye'de ve yurtdışında 50 ila 250 bin kişinin yaşadığı uydu kentler yapmayı planlıyor.

Nurol GYO bu yıl yüzde 30 büyüme hedefliyor!

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 yelken yarışları kapsamında basın mensuplarıyla bir araya gelen Nurol GYO Samim Hatipoğlu, İstanbul’a sadece konut anlamında değil, sosyal anlamda da değer katmaya devam ettiklerini söyledi.

Nurol GYO'dan Nurol Tower açıklaması!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Para Dergisi'nin Nurol Tower Projesi'nin kaçak kat ve yapı nedeniyle İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunulduğuna ilişkin yayımlanan habere açıklama getirdi. İşte Nurol GYO'nun açıklaması..

Nurol GYO'dan 1. çeyrekte 106.5 milyon TL net kar!

2015 yılında gerçekleştirilen sermaye artışı ile sermayesini 80 milyon TL’ye çıkaran Nurol GYO, 2016 1.çeyrek verileri ile 106.5 milyon TL kar ederek, özvarlıklarını 161.8 milyon TL’ye yükseltti.

Nurol GYO, 5. İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası'na sponsor oldu!

İstanbul’a değer katan projeler kazandıran Nurol GYO, Türkiye’nin önde gelen şirketlerin katılımıyla düzenlenen 5. İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlendi.

Nurol GYO 24 Nisan’da Çocuk Şenliği düzenliyor!

İstanbul’da seçkin projelere imzasını atan Nurol GYO, İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te hayata geçirdiği Nurol Park projesinde 24 Nisan’da Çocuk Şenliği düzenliyor.

Nurol GYO ara dönem raporları açıklaması!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bugün Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda yapılan açıklamaya göre Nurol GYO ara dönem raporları açıklamasını yayınladı.

Nurol GYO projelerini MIPIM 2016 Fuarı'nda tanıttı!

Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 2016’ya Nurol GYO da katıldı.

Nurol GYO 2 projesinin ofis kiralaması için Cushman and Wakefield ile anlaştı!

İstanbul’a seçkin yaşam projeleri kazandıran Nurol GYO, Nurol Tower ve Nurol Life projelerinin ofis kiralamaları için dünyanın en büyük ticari gayrimenkul hizmeti veren şirketlerinden Cushman & Wakefield ile çalışmaya başladı.

Nurol GYO’nun 3 projesinde yeni etaplar satışta!

Nurol GYO Genel Müdürü Samim Hatipoğlu, ana kiracısı İş Bankası olan yanıbaşında otel ve AVM bloğu olan Nurol Park Ofis’i sıfır peşinatla satışa sunduklarını belirtti.

Nurol GYO bu yıl yüzde 25 büyüme kaydetti!

2016'da 50'nci yılını kutlayacak olan Nurol GYO, kampanya atağına başlıyor. Mevcut projelerindeki yeni etapları da satışa çıkarmayı planlayan şirket, bu yıl % 25 büyüme kaydetti

nurol gyo nurol park ulaşım Haberi

nurol gyo nurol park ulaşım

Nurol Park Evleri ödeme seçenekleri kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 544 rezidans daire, 84 loft daire, 836 towers daire ve ofisler yer alıyor. 


Konutların Şubat 2016 tarihinde teslim edileceği Güneşli Nurol Park 55 bin metrekare arsa alanına sahip. Proje Nurol GYO imzası taşıyor.


Nurol Park Güneşli Rezidans nerede?

İstanbul Bağcılar Güneşli lokasyonun inşa edilen Nurol Park Konutları Atatürk Havalimanı'na 6 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşuyor. 


Nurol GYO Nurol Park'ta restoran, avlu, açık hava dinlenme alanları, sokak cafeleri, teraslar, spor tesisleri, güneşlenme terasları, alışveriş alanları, kapalı yüzme havuzu gibi ortak kullanım alanları mevcut. 


Bağcılar Nurol Park satış fiyatları 418 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Satış süreci devam eden proje Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçiriliyor. 


Nurol Park Güneşli Rezidans nerede?

Nurol...