nurol life metro

nurol life metro

İstanbul’un en önemli çekim merkezleri Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe’de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, metro hatlarının üzerinde konumlanmasıyla fark yaratıyor.

Nurol Life Projesi revize değerleme raporu!

Nurol GYO, Nurol Life Projesi'nde bulunan toplam 165 adet bağımsız bölüme ilişkin değerleme raporunu yayınladı. 

Nurol Life 2019 yıl sonu değerleme raporu!

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi'nde ye alan Nurol Life projesinin 2019 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Nurol Life 2018 yıl sonu değerleme raporu!

İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi'nde ye alan Nurol Life projesinin 2018 yıl sonu değerleme raporu yayınlandı.

Seyrantepe Nurol Life 2017 değerleme raporu!

Nurol GYO İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi'nde yer alan Seyrantepe Nurol Life projesinin 2017 değerleme raporunu yayınladı.

Seyrantepe Nurol Life’ta teslimler başladı!

Kalite ve güven esaslarını üstün mühendislik tecrübesiyle birleştiren, tüm projelerinde odağına insanı alan Nurol GYO’nun, İstanbul’un kalbinde inşa ettiği Nurol Life yaşama kapılarını açıyor.

Nurol Life Nurol GYO fiyatları 2017!

Nurol GYO tarafından İstanbul Seyrantepe'de hayata geçirilen Nurol Life projesinde konut ve ofisler yer alıyor. Projedeki ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı bulunuyor...

Nurol Life Seyrantepe satılık ev fiyatları!

Nurol Life projesi toplam 502 adet daire ve 50 adet ofisten oluşuyor. Proje 9 bin 525 metrekare alan üzerine Nurol GYO tarafından inşa ediliyor...

Nurol Life Ayazağa güncel fiyat bilgisi!

Nurol Life projesi İstanbul Sarıyer'e bağlı Seyrantepe - Ayazağa bölgesinde Nurol GYO tarafından inşa ediliyor. Projede konut ve ofislere yer veriliyor...

Nurol GYO Nurol Life Seyrantepe fiyatlar!

Nurol Life projesi 50 katlı tek kule olarak İstanbul Seyrantepe'de Nurol GYO imzasıyla yükseliyor. Projedeki ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı bulunuyor...

Nurol Life Seyrantepe'de N-Space Nurol Hacim Çözümü!

Nurol Life Seyrantepe'de N-Space Nurol Hacim Çözümü ile ferah tasarımlı evler sunuluyor. Nurol Life'ta fiyatlar 1 milyon TL'den başlıyor...

Nurol Life Seyrantepe güncel fiyat bilgisi!

Nurol Life projesi İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe'de hayata geçirildi. Projedeki ödemelerde yüzde 10 indirim imkanı bulunuyor...

Nurol Life projesinin 2016 sonu değerleme raporu!

Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli, Sarıyer İlçesi, Huzur Mahallesi, Cendere Caddesi, 4 pafta, 3 adada konumlu Nurol Life projesinin 2016 sonu değerleme raporunu yayınladı.

Yelkenciler, Nurol Life Kick-Off partisinde buluştu!

Turkcell Platinum Bosphorus Cup 2016 yarışlarına katılan yelkenciler, Türkiye’de yelken sporunun duayen isimlerinden Bülent Atabay’ın onuruna düzenlenen ‘Bosphorus Cup Nurol Life Kick-Off’ partisinde bir araya geldi.

nurol life metro

nurol life metro nurol life metro

2017 yılında tamamlanacak metro hattıyla birbirine bağlanacak üç proje, ‘doğru lokasyon-doğru marka’ buluşmasının çok başarılı örnekleri olarak, İstanbul’a değer katıyor.


Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, Nurol Holding’in 50 yılı aşkın tecrübesini yansıtan ayrıcalıklarıyla yaşamı kolaylaştırıyor. Üç projenin İstanbul’a değer katan özelliklerinin başında, toplu ulaşım sistemlerine entegre olarak planlanması geliyor. 


Yoğun iş temposunda çalışan ve yaşadığı yerlerde kolay ulaşımı arayanlar için pratik bir çözüm sunan Nurol GYO projeleri, trafikte geçirilen zamanı minimuma indirmeyi hedefliyor. Hızlı ve kolay ulaşımın en önemli araçlarından biri olan metro hatlarının ve raylı sistemlerin üzerinde bulunan Nurol GYO projeleri, sunduğu konfor ve kalitenin yanında rahat ulaşımıyla da fark yaratıyor.


Nurol Tower, şehrin merkezinin de merkezinde yer alıyor

Nurol Tower, ofis kavramı ile rezidans konforunu, şehrin tam merkezi...