ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı olan Orhan Turan kimdir? Orhan Turan ODE Yalıtımı ne zaman kurdu? İşte Orhan Turan'a dair merak ettikleriniz ve ODE Yalıtım...

İpragaz ve Ode Yalıtım tasarruf, verim ve zaman kazancı sunacak!

Türkiye’nin köklü enerji şirketleri arasında yer alan İpragaz ile yalıtım sektörünün öncü firması ODE Yalıtım arasında, yalıtım uygulamacılarının ihtiyaçlarına ideal çözüm sağlayan yeni bir iş birliğine imza atıldı.

ODE Yalıtım'dan inşaat projelerinde verimliliği artıracak çözümler!

Türkiye’de ve ihracat yaptığı beş kıtada yer alan 75’in üzerindeki ülkede yalıtım sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan ODE Yalıtım, dijital dönüşümü ve sektörün ihtiyaçlarını göz önüne alarak geliştirdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek “ODE BIM Kütüphanesi”ni oluşturdu.

Erhan Özdemir: Su yalıtımı binaların dayanıklılığını artırır!

ODE Yalıtım’ın Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özdemir, büyük depremin yıl dönümünde su yalıtımının öneminden bahsetti.

ODE Yalıtım'dan 125 milyon TL'lik yatırım!

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan yaptığı açıklamada “2023 yılına kadar AR-GE, dijital dönüşüm, operasyonel verimlilik ve üretim tesislerimizdeki kapasite artışı için 125 milyon TL'iik yatırım hedefliyoruz" dedi.

Ode Yalıtım'dan inşaat projelerinde su yalıtımı çözümleri sistemi!

ODE Yalıtım tarafından, inşaat projeleri için en uygun su yalıtımı çözümlerini dakikalar içerisinde bulan ODE Select sistemi geliştirildi...

Ode Yalıtım'ın Kurumsal Sosyal Sorumluluk raporu yayımlandı!

Yalıtım sektöründe dünya markası olma amacıyla sürdürdüğü faaliyetlerinin merkezine, topluma daha yararlı olmayı ve iyi gelecek sağlamayı koyan ODE Yalıtım, ikinci KSS raporunu yayımladı. 

Gizem Özgüney kimdir?

ODE Yalıtım İnsan Kaynakları Müdürü Gizem Özgüney kimdir? Gizem Özgüney, daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Gizem Özgüney'in biyografisi...

Gizem Özgüney, ODE Yalıtım'ın İnsan Kaynakları Müdürü oldu!

Türkiye’de yalıtım sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan ODE Yalıtım'ın İnsan Kaynakları Müdürü Gizem Özgüney oldu...

ODE Yalıtım ihracatın ciro içindeki payını yüzde 50'ye taşımayı hedefliyor!

Yalıtım sektöründe global bir marka olma hedefiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım, bu kapsamda Türkiye’de olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerinde de prestijli projelerin tercihi oluyor.

ODE Yalıtım'a TAİDER'den büyük ödül!

ODE Yalıtım, TAİDER Aile İşletmeleri Derneği tarafından aile şirketlerinde sürdürülebilirlik bilincinin gelişmesini desteklemek için hayata geçirilen Kuzey Yıldızı: Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik Ödülü’nü kazandı.

Yalıtım sektöründe 15 yıl garanti dönemi ODE SafeZone ile başladı!

Yalıtımda dünya markası olma hedefiyle yatırımlarını sürdüren ODE, “Epikon Membran” serisi ürün grupları için başlatılan SafeZone adlı garanti sistemiyle sektörde bir ilke imza attı.

Su yalıtımı depreme karşı kalkandır!

ODE Yalıtım Pazarlama Direktörü Akdemir, Su sızıntılarının binaların yaşam sürecini ve dayanıklılığını etkileyen en önemli faktörlerden olduğunu söyledi...

ODE Yalıtım ihracatta yüzde 30 büyüme hedefliyor! 

5 kıtada 70'in üzerinde ülkeye ihracat yapan ODE Yalıtım yıl sonu büyüme hedefini yüzde 30 olarak belirledi. İhracatlarına ara vermeden devam eden ODE Yalıtım bu yılın ilk yarısında bütçe hedefini tutturdu. 

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı

Orhan Turan kimdir?

Orhan Turan, Elazığ doğumlu. 1981 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitiren Orhan Turan, ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı.


1982 yılında Marmara Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı'nı tamamlayan Orhan Turan, ENKA'da profesyonel iş hayatına başladı. Turan 1,5 yıl çalıştıktan sonra askerlik hizmetini yerine getirdi. 


1984 yılında iki arkadaşıyla birlikte sektöre girişimci olarak giren Turan 1986 yılında taahhüt faaliyetlerinde bulunmak üzere ODE Yalıtım A.ş. kurdu ve 1990 yılında ithalatçı, 1996"da ise üretici kimliğine kavuşturdu.  

IZODER'in kurulmasında aktif rol alan Turan 1997-1999 yılları arası İZODER'in başkanlığını yürüttü. MMO, TTMD, TÜGİAD, TÜSİAD derneklerinde aktif rol alan Turan aynı zamanda İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı, İKMİB yönetim kurulu üyesi. Ayrıca Marmara Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi"nde lisansüstü seviyesine dersler verdi.

TUGİAD'ın yayınladığı "Genç Girişimcilerin Başarı...