03 / 07 / 2022

Ödül İstanbul Özyurtlar satış ofisi

Ödül İstanbul Özyurtlar satış ofisi

36 ay sonra teslimlerinin yapılması planlanan Ödül İstanbul projesi İstanbul Beylikdüzü'de Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede fiyatlar 179 bin TL'den başlıyor...

Beylikdüzü Ödül İstanbul ev fiyatları!

Beylikdüzü Ödül İstanbul ev fiyatları peşinde 179 bin TL'den başlıyor. Özyurtlar Ödül İstanbul'da ön satış avantajları yakında sona erecek...

Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı!

Beylikdüzü E-5’e yürüme mesafesinde konumlanan, şehrin içinde tatil köyü konforu sunan Ödül İstanbul projesinin yüzde 80’i tamamlandı...

Müyesser Dulundu, Ödül İstanbul Derneği'nin başkanı oldu!

İSKOM Yönetim Kurulu Başkanı Müyesser Dulundu, Ödül İstanbul Komşuları Derneği 4. Olağan Genel Kurul toplantısı ile ilgili detayları paylaştı....

Ödül İstanbul fiyat!

Ödül İstanbul fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiklik gösteriyor. Özyurtlar İnşaat imzasını taşıyan proje İstanbul'un Avrupa Yakası Esenyurt ilçesinde hayata geçiriliyor. 

Ödül İstanbul nerede?

Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ödül İstanbul projesinde 1+1 daireler 238 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Peki proje nerede yer alıyor?

Ödül İstanbul kat planları!

Ödül İstanbul kat planları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. Özyurtlar İnşaat tarafından yükselen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. 

Ödül İstanbul Beylikdüzü güncel fiyat listesi!

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa edilen Ödül İstanbul projesinde toplamda  2 bin 683 konut ve 102 ticari dükkan bulunuyor. İşte, Ödül İstanbul Beylikdüzü güncel fiyat listesi...

Beylikdüzü Ödül İstanbul ödemeleri!

Beylikdüzü Ödül İstanbul ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 3+1 arasında daire tiplerine yer verilen proje İstanbul Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. 

Ödül İstanbul: Bizde her şey net!

Ödül İstanbul projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ödül İstanbul'da ''Bizde her şey net'' kampanyası kapsamında satışlar devam ediyor. 

Ödül İstanbul fiyat ve ödeme planı!

Ödül İstanbul fiyat ve ödeme planı detayları haberimizde yer alıyor. İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen proje  'Bizde her şey net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getiriyor. 

Ödül İstanbul'dan 'Bizde Her Şey Net' kampanyası!

Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Beylikdüzü’nde inşa ettiği projesi Ödül İstanbul'da 'bizde her şey net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor..

Ödül İstanbul'da bizde herşey net kampanyası!

Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde 'Bizde Her Şey Net' kampanyasıyla ev sahibi olmayı daha da kolay hale getiriyor.

Ödül İstanbul Esenyurt tam liste fiyatları!

Toplam 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden meydana gelen Ödül İstanbul projesi ürkiye'nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia'nın hemen arkasında inşa ediliyor.  İşte Ödül İstanbul Esenyurt tam liste fiyatları...

Özyurtlar Ödül İstanbul Beylikdüzü fiyat listesi!

Özyurtlar Ödül İstanbul Beylikdüzü fiyat listesi 219 bin TL'den başlıyor. 2019 yılında konut teslimleri yapılacak olan projede konut ve ticari alanlara yer veriliyor...

Ödül İstanbul Özyurtlar satış ofisi Haberi

Ödül İstanbul Özyurtlar satış ofisi

Özyurtlar İnşaat  tarafından hayata geçirilen Ödül İstanbul projesinde toplam 2 bin 683 adet daire ve 103 adet dükkana yer veriliyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. 39 bin 561 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Ödül İstanbul projesinde teslimlerin 36 ay sonra yapılması planlanıyor. Ödül İstanbul projesi, Autopia'nın arkasında yer alıyor.  


Beylikdüzü Ödül İstanbul fiyatlar kapsamında projede 179 bin TL'den başlıyor. 2 bin 785 bağımsız üniteden oluşan projenin inşaat alanı ise 362 bin 584 metrekare olarak belirlendi. 


Ödül İstanbul'da firma bünyesinde 50 ay taksitli ödemeler yapılıyor. Ödül İstanbul projesinde açık/kapalı otopark, fitness, sauna, güzellik salonu, spor sahaları, çocuk kulübü, oyun parkı, yüzme havuzu gibi sosyal donatılar olacak.


Ödül İstanbul Evleri Beylikdüzü fiyat listesi!

64-95 metrekare 1+1'ler 179 bin TL'den,

102-146 metrekare 2+1'ler...