Ödül Yapı kayseri

Ödül Yapı kayseri

Ödül Yapı Hürriyet Concept projesinde yüzde 18 indirim kampanyası başladı. Kayseri'de yer alan Hürriyet Concept projesinde teslimler bu yıl 30 Haziran'da yapılacak...

Ödül Yapı'dan Kayseri'ye 4 yeni proje geliyor!

Kayseri'de mevcut 12 şantiyede konut ve ticari alan ürettiklerini belirten Ödül Yapı Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Kahraman, yıl sonuna kadar 4 projeyi daha devreye alacaklarını söyledi.

Altınoluk Confor'da 228 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Ödül Yapı tarafından Balıkesir Altınoluk'ta hayata geçirilen Altınoluk Confor projesinde 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 228 bin TL'den başlıyor.

Ödül Yapı'dan daire alacaklara 'Referans Kampanyası'!

ÖDÜL Yapı yine çok ses getirecek yeni bir kampanya ya daha imza attı. Müşterilerine sağlam estetik güvenilir konutlar üreten Ödül Yapı düzenlemiş oldukları kampanyalar ile de Kayseri de tercih edilmeye devam ediyor...

Kayseri METALSAN İşyeri Yapı Kooperatifi'nden arsa satışıyla üyelerine destek!

Kayseri'de tasfiye süreci başlatan METALSAN Küçük Sanayi Sitesi İşyeri Yapı Kooperatifi, sattığı arsadan elde ettiği 465 bin TL'yi, salgın sebebiyle zor günler geçiren 372 üye esnafa dağıttı.

Kayseri Melikgazi'de 1 yılda 280 metruk yapı yıkıldı!

Kayseri Melikgazi Belediyesi tarafından 1 yılda ilçe genelinde 280 metruk yapının ve gecekondunun yıkımı gerçekleşti.

Bursa'da İHA ile kaçak yapı tespitine ödül!

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin İHA ile kaçak yapı tespiti uygulaması Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması’na Sağlıklı Şehir Planlaması kategorisinde jüri özel ödülüne  layık görüldü.

İHA ile kaçak yapı tespitine ödül!

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin İHA ile kaçak yapı tespiti uygulaması, Sağlıklı Şehir Planlaması kategorisinde jüri özel ödülünü aldı.

Kayseri Sanayi Sitesi'nden 174 iş yeri 123.1 milyon TL'ye satılıyor!

Kayseri Otomotiv Servisleri Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, Kayseri Otomotiv Servisleri Küçük Sanayi Sitesi'ndeki 174 adet iş yerini 123 milyon 160 bin TL'ye satıyor.

Sur Yapı Antalya 'Altın Örümcek'ten ödül aldı!

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde bu yıl Sur Yapı Antalya Projesi, değerlendirildiği “Gayrimenkul ve Yaşam Merkezleri” kategorisinde ödüle layık görüldü. 

Ant Yapı, yurt dışındaki başarılarıyla bir kez daha gururlandırdı!

Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi Listesi’nde Türkiye’yi temsil eden ilk 10 şirket arasında 6. sırada yer alan Ant Yapı, 2019 Yılı Yurtdışı Müteahhitlik Hizmetleri Başarı Ödülleri Töreni'nde yurt dışındaki başarıları nedeniyle ödül aldı...

ÇEİS’in düzenlediği Yapı Tasarım Yarışması başlıyor!

Mimarlık, mühendislik ve tasarım alanlarında faaliyet gösteren profesyoneller ile üniversitelerin aynı bölümlerinde okuyan öğrencilerin başvurabileceği ‘Yapı Tasarım Yarışması’, profesyonel kategoride 190 bin, öğrenci kategorisinde 70 bin olmak üzere toplamda 260 bin TL ödül verecek...

Kayseri Hacılar'da 2'nci etap dönüşüm için yıkım tamamlandı!

Kayseri Hacılar 2. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapılması planlanan yeni konutlar için 10 hektarlık alanda 612 bağımsız yapı yıkıldı.

Ata GYO Talas'daki gayrimenkulün yapı kullanım izin belgesini aldı!

Ata Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın portföyünde yer alan Kayseri İli, Talas ilçesi, Mevlana Mahallesi'nde, 78 pafta, 833 Ada 1 numaralı parselde kayıtlı gayrimenkulün yapı kullanma izin belgesi alındı..

Prefabrik Yapı'ya Sakarya'nın Yıldızları ödülü!

Prefabrik Yapı, Sakarya'nın Yıldızları Ödül Töreni'nde "Türkiye'nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında Yer Alan Firmalar" kategorisinde ödüle değer bulundu...

Seha Yapı Türkiye’nin en çok konut projesi yürüten ilk 10 şirketi arasında!

Seha Yapı, Türkiye’nin en prestijli ekonomi yayınlarından olan Capital ve Ekonomist dergileri tarafından gerçekleştirilen "Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri" ödül töreninde ülkemizin en çok konut projesi yürüten ilk 10 şirketi arasında yer alarak ödül kazandı. 

Ödül Yapı Revan Köşk satışta!

Ödül Yapı imzasını taşıyan Revan Köşk projesi satışa çıktı. Kayseri Altınoluk Mahallesi'nde 4+1 şeklinde 13 villadan meydana gelen projede kaba inşaat devam ediyor.

Ödül Yapı kayseri Haberi

Ödül Yapı kayseriÖdül Yapı tarafından hayata geçirilen Hürriyet Concept projesi Kayseri Melikgazi'ye bağlı Hürriyet Mahallesi'nde yer alıyor. Hürriyet Concept projesi 12 katlı tek blok olarak tasarlandı.


36 adet dairenin yer aldığı Hürriyet Concept Kayseri projesinde dairelerin tamamı 115 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Kayseri Hürriyet Concept projesinde taşınma için nakliyat firma tarafından karşılanırken, projede ilk yıl aidat ödemesi yapılmıyor. Hürriyet Concept projesi 30 Haziran 2016 tarihinde teslim edilecek.


Hürriyet Concept projesinde peşin alımlarda 272 bin liradan başlayan fiyatlar yüzde 18 indirim kampanyası ile 223 bin liradan başlıyor. Vadeli ödemelerde ise 292 bin liradan başlayan dairelerin fiyatı 223 bin liraya kadar düşüyor.Tel: 444 38 34

Web: http://www.odulyapi.com/

Gülcihan...