ofis projesi

ofis projesi

Tek katta 3 bin 500 metrekareye varan ofisleriyle çalışanlara ‘akıllı’ çalışma ortamı sunan ofis projesi Dolapdere Ak Plaza, işletme maliyetleriyle ofis kiracılarına avantaj sağlamayı planlıyor.

Selçuk Ecza Genel Müdürlük Binası büyük ödüle layık görüldü!

Tabanlıoğlu, 2012’de olduğu gibi bu yıl da WAF (Dünya Mimarlık Festivali) büyük ödülünün sahibi oldu. Tabanlıoğlu Mimarlık’ın tasarladığı Selçuk Ecza Genel Müdürlük Binası WAF 2013’te Ofis Projesi kategorisi büyük ödüle layık görüldü...

İstanbul ofis projeleri havadan görüntülendi!

İstanbul'da hayata geçirilen ofis projeleri 25 Temmuz 2013 tarihinde www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından havadan görüntülendi. Projelerin havadan fotoğraflarına www.havadanemlak.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Propa İnşaat Zincirlikuyu'da A plus ofis projesine başlıyor

37 yıldır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Propa inşaat Zincirlikuyu'da A plus ofis projesine başlıyor

Propa Zincirlikuyu ofis projesinin temeli atılıyor

Yaptığı projelerle müşterilerinin her alandaki ihtiyaçlarını karşılamayı ilke edinen Propa İnşaat, bu kez şirketlerin ve çalışanların yüzünü güldürecek

Ağaoğlu My Office'te 457 bin TL'ye!

Ağaoğlu tarafından tasarlanan ve yapılan "My Office" Emlak Konut tarafından ihale usulüyle satılacak

My Office 20 Nisan'da satışa çıkıyor!

Ağaoğlu, İstanbul'un yeni iş ve finans merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Ataşehir'deki en büyük ofis kompleksi olan "My Office"i tanıttı

Ağaoğlu My Office görücüye çıkıyor!

Emlak GYO tarafından 16 Nisan 2010 Cuma günü ihale usülü ile satışa çıkarılacak olan “My Office” kamuoyuna tanıtılıyor

Sinpaş, Sancaktepe'ye Kelebek Vadisi kuruyor!

Sinpaş Yapı Sancaktepe'de 30 milyon dolarlık yatırımla 230 konutluk Kelebek Vadisi projesine start vermeye hazırlanıyor

Lapis Han 'da ayda 3.650TL’ye: 120 ay taksitle ofis!

Gürallar Yapı’nın Kartal’da gerçekleştirdiği ticari ofis projesi Lapis Han, peşinatsız, tamamı banka kredisiyle ayda yaklaşık 3.650TL’ye ofis sahibi olma dönemini başlattı...

İstanbul'da markalı 8 ofis projesi!

İstanbul'da markalı konut projelerinin yanı sıra ofis projeleri de yoğun ilgi görüyor. İşte son dönemde ön plana çıkan 8 markalı ofis projesi...

Aşçıoğlu'ndan Beykoz'a konut, Merter'e ofis projesi geliyor!

Türkiye'nin önde gelen konut müteahhitlerinden biri olan Aşçıoğlu , orta vadede yeni projeler hayata geçirmeyi planlıyor. Aşçıoğlu'ndan Beykoz'a konut, Merter'e ofis projesi geliyor.

Kazandıran 6 home ofis projesi!

Konut ve ticari projelerin yanı sıra home ofis projeleri de tercih ediliyor. İşte İstanbul’daki kazandıran 6 home ofis projesi…

Pera GYO Sümerpark AVM ve Ofis Projesi 2017 değerleme raporu!

Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından 2017 yılı Sümerpark AVM ve Ofis Projesi değerleme raporu yayınlandı.

Metal Yapı'dan Kemer Ofis projesi geliyor!

Metal Yapı Kemerburgaz bölgesinde yeni projesi olan Kemer Ofis projesini hayata geçirecek. Henüz satışa çıkmayan proje 16 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilecek.

Egeyapı Beylerbeyi Ofis projesi!

Egeyapı Beylerbeyi Ofis projesi İstanbul Anadolu Yakası'nda Beylerbeyi'nde inşa ediliyor. 2017 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan Egeyapı Beylerbeyi Ofis projesi 11 bin 67 metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor.

Ege Yapı Beylerbeyi Ofis Projesi'nde ön talep toplanıyor!

İstanbul Anadolu Yakası'nda Beylerbeyi'nde 5 bin 773 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen Beylerbeyi Ofis Projesi'nde ön talep toplanıyor.

Pera GYO'dan Denizli'ye ofis projesi!

Pera GYO, Denizli Sümerpark Alışveriş Merkezi'nin yanında 232 bağımsız bölümden oluşan ofis projesi inşa edecek. Pera GYO 232 bağımsız bölümden oluşacak projenin B bloğunun ince inşaat işleri için D.A.B. Mühendislik'le sözleşme imzaladı.

Moment Beştepe Ofis projesi ofis anlayışını değiştiriyor!

Türkiye’nin en tepesi Beştepe’de yükselen Moment Beştepe Ofis projesi, içerisinde bulundurduğu sosyal donatıları ile ofis kavramını değiştiriyor.

DBM İnşaat'tan İzmir Çiğli'ye ofis projesi!

İnşaat çalışmalarını Çiğli ağırlıklı olarak sürdüren DBM İnşaat, Anadolu Caddesi üzerinde, iki ofis projesi üzerinde çalışıyor. Yönetim Kurulu Başkanı Barış Öncü, projelerden birinde inşaata Nisan'da başlamayı planladıklarını belirtti.

Güneşli Bölgesi'nin Tek A+ ofis projesi Balance Güneşli!

Geleceğin ofis yaşamını bugünden şekillendiren Balance Gayrimenkul, Balance Güneşli projesi ile Güneşli bölgesinde dikkatleri üzerine çekiyor.. Balance Güneşli'de teslimler Mart 2016 'da başlayacak...

Kemerburgaz Kemerlife Flat Ofis Projesi!

Kemerburgaz Kemerlife Flat Ofis Projesi tek blok şeklinde dizayn edildi. İstanbul Avrupa Yakası Eyüp İlçe 'si Kemerburgaz bölgesinde inşa edilecek projenin detayl bilgileri henüz netleşmedi.

İlk ofis projesi Antplato, Leed Gold'a aday!

Ant Yapı'nın Türkiye'deki ilk ofis projesi Antplato, 'Leed Gold' adayı oldu. Projede yeşil kiralama modeli de uygulanacak. Projede iki farklı büyüklükte ofis birimi yer alıyor.

ofis projesi

ofis projesi ofis projesi

Tek katta 3 bin 500 metrekareye varan ofisleriyle çalışanlara ‘akıllı’ çalışma ortamı sunan ofis projesi Ak Plaza, işletme maliyetleriyle ofis kiracılarına avantaj sağlamayı planlıyor. Enerji tasarruflu binalarda yaklaşık 3.5 dolar olan metrekare bazındaki işletme maliyeti Ak Plaza’da 3 dolara düşürüldü.


Yerli ve yabancı pek çok yatırımcının ilgisini çeken, Dolapdere Piyale Paşa'da inşa edilen Ak Plaza’da, 4 metre yüksekliğinde ofis katları, 550 araç kapasiteli kapalı otopark, her kata özel kat bahçeleri, güneş ışığı alan cephelerde aşırı ısınma ve parlamayı engelleyen güneş kırıcı elemanlar gibi pek çok hizmet birarada bulunuyor.


14 kat olarak inşa edilen ve 3 bloktan oluşan Ak Plaza’da satılık ofislerin metrekare fiyatları 3 bin 500 dolardan başlarken, kiralamada metrekare fiyatları 22 - 25 dolar arasında...