okkalar inşaat konya

okkalar inşaat konya

Okkalar İnşaat, yeni projelerini ‘Arma’ serisi adı altında topluyor. Şirket, üçü İstanbul’da biri Konya’da olmak üzere dört yeni proje inşa edecek.

Okkalar İnşaat Konya'da Hakim Konakları'nı satışa çıkardı!

Markalı konut projesine Anadolu'dan katılan isimlerden biri olan Konya'da bu yöndeki en son proje Hakim Konakları oldu. çalışma, gelenekle teknolojiyi harmanlayan yapısıyla dikkat çekiyor

Okkalar İnşaat 3 yeni projesinin inşaatına başladı:190 bin TL'ye!

İstanbul’da Arma Rezidans ve Konya’da HakimKonakları gibi projelerle markalı konutlarda ses getiren Okkalar İnşaat şimdide Konya’da butik tarzda Yakamoz Sitesi, Alya Park Evleri ve Aselya Sitesi projelerine başladı

Arma Vita'da teslimler Aralık 2019'da!

Arma Vita projesi Konya Yazır bölgesinde Okkalar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Proje geniş yaşam alanları, yeşilin içindeki lokasyonu ile konut alıcılarını bekliyor.

Konya Arma Kent'te 365 bin TL'ye!

Konya Selçuklu’da Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Arma Kent projesinde anahtar teslimleri 1 buçuk ay sonra başlayacak. Projede fiyatlar 365 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Okkalar İnşaat'tan Çengelköy'e 2 yeni proje!

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Okka, "İstanbul Çengelköy’de iki yeni proje başlatıyoruz. 2019 yılında Çengelköy’deki projemizin inşaatına başlayacağız" dedi...

Arma Menta'dan ev alana IKEA’dan 10 bin TL hediye çeki!

Okkalar İnşaat, Temmuz ayı sonuna kadar “Arma Menta” projesinden daire satın alan herkese IKEA’dan 10 bin TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. 

Seha İnşaat Konya'da 4 milyona arsa aldı!

Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı'nın 4 milyonluk arsa ihalesini İttifak Holding'in bağlı ortaklığı Seha İnşaat kazandı. 

Arma Menta'da 370 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, 2018 yılında “Arma Menta” projesinde yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Seha İnşaat Konya'daki arsasını Adese'ye 43.8 milyona sattı!

Seha İnşaat, Konya'da 43072 ada 4 parselde bulunan 42 bin 557,89 metrekare büyüklüğündeki imarlı arsasını 43 milyon 855 bin TL + KDV bedelle Adese A.Ş.'ye sattı.

Kartal Arma Menta'da 5 yıl 0 faizle!

Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Arma Menta projesinde farklı kampanyalar sunuluyor. Projede 2 bin 500 TL'ye varan kira desteği sağlanırken 5 yıl 0 faiz imkanı da bulunuyor.

Seha İnşaat Konya'daki arsasını Adese'ye sattı!

İttifak Holding'in bağlı ortaklığı olan Seha İnşaat Konya'da 42 bin 557,89 metrekare büyüklüğündeki imarlı arsayı 43 milyon 855 bin TL + KDV bedelle Adese A.Ş.'ye sattı. Söz konusu arsada 300 konut ve 15 bağımsız ticari bölümden oluşacak proje geliştirilecek.

İnşaat temsilcileri konut satış rakamlarını değerlendirdi!

TÜİK Kasım 2017 Konut Satış İstatistikleri açıklandı. Konuyla ilgili Okkalar İnşaat, Hasanoğlu İnşaat, Keleş İnşaat ve TESA Yapı'nın patronları yorumlarını paylaştı. 

Kartal Arma Menta'da 7 ay erken teslim heyecanı!

Okkalar İnşaat'ın Arma Menta projesinde teslimler 7 ay öne çekildi. Normalde 2019 yılının Haziran ayında teslim edilecek proje 2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

Konut, dolardan daha çok kazandırdı!

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Arma Menta projesinin dolardan daha fazla kar sağladığını ifade etti. 

Yatırımcı mevduatını gayrimenkulde değerlendiriyor!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2017 yılı Eylül ayı konut satış istatistiklerini açıkladı. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, TÜİK verilerini değerlendirdi.

okkalar inşaat konya

okkalar inşaat konya okkalar inşaat konya

Okkalar İnşaat’ın Başkanı İbrahim Okka, “Sektörde 40 yıllık deneyimi bulunan şirketimiz bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde konut projesi, iş merkezi ve ticari bina inşa etti. 2017’ye de hedef büyüterek girdik. İstanbul’da Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde, Konya’da ise Arma Kent olmak üzere dört yeni projeyi inşa edeceğiz” diye konuştu.Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka ise şunları söyledi: “Dört yeni projeyi 190 milyon liralık yatırımla hayata geçiriyoruz. İstanbul’da inşa edeceğimiz Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerimizi Mart ayıyla beraber satışa sunduk ve projelerimiz şimdiden büyük ilgi gördü. Yıl sonuna kadar da projelerin tamamının satışını gerçekleştireceğiz.”Kartal’da 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta, Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alıyor. Projede, 158 konut ve...