Okkalar İnşaat satılık projeler

Okkalar İnşaat satılık projeler

Okkalar İnşaat, yeni projelerini ‘Arma’ serisi adı altında topluyor. Şirket, üçü İstanbul’da biri Konya’da olmak üzere dört yeni proje inşa edecek.

Arma Vita'da teslimler Aralık 2019'da!

Arma Vita projesi Konya Yazır bölgesinde Okkalar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Proje geniş yaşam alanları, yeşilin içindeki lokasyonu ile konut alıcılarını bekliyor.

Konya Arma Kent'te 365 bin TL'ye!

Konya Selçuklu’da Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Arma Kent projesinde anahtar teslimleri 1 buçuk ay sonra başlayacak. Projede fiyatlar 365 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Okkalar İnşaat'tan Çengelköy'e 2 yeni proje!

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Okka, "İstanbul Çengelköy’de iki yeni proje başlatıyoruz. 2019 yılında Çengelköy’deki projemizin inşaatına başlayacağız" dedi...

Arma Menta'dan ev alana IKEA’dan 10 bin TL hediye çeki!

Okkalar İnşaat, Temmuz ayı sonuna kadar “Arma Menta” projesinden daire satın alan herkese IKEA’dan 10 bin TL değerinde alışveriş çeki hediye ediyor. 

Arma Menta'da 370 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İnşaat sektörünün 40 yıllık tecrübeli şirketi Okkalar İnşaat, 2018 yılında “Arma Menta” projesinde yatırımcılara ve ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Kartal Arma Menta'da 5 yıl 0 faizle!

Okkalar İnşaat tarafından hayata geçirilen Arma Menta projesinde farklı kampanyalar sunuluyor. Projede 2 bin 500 TL'ye varan kira desteği sağlanırken 5 yıl 0 faiz imkanı da bulunuyor.

İnşaat temsilcileri konut satış rakamlarını değerlendirdi!

TÜİK Kasım 2017 Konut Satış İstatistikleri açıklandı. Konuyla ilgili Okkalar İnşaat, Hasanoğlu İnşaat, Keleş İnşaat ve TESA Yapı'nın patronları yorumlarını paylaştı. 

Kartal Arma Menta'da 7 ay erken teslim heyecanı!

Okkalar İnşaat'ın Arma Menta projesinde teslimler 7 ay öne çekildi. Normalde 2019 yılının Haziran ayında teslim edilecek proje 2018 yılının Aralık ayında teslim edilecek.

Konut, dolardan daha çok kazandırdı!

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, Arma Menta projesinin dolardan daha fazla kar sağladığını ifade etti. 

Yatırımcı mevduatını gayrimenkulde değerlendiriyor!

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2017 yılı Eylül ayı konut satış istatistiklerini açıkladı. Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, TÜİK verilerini değerlendirdi.

Anadolu'nun hayalinde İstanbul’dan ev almak var!

Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka, İstanbul ve Anadolu'daki projelerini değerlendirdi. Okka, ''Anadolu'nun hayalinde, İstanbul’dan ev almak var'' diye açıklama yaptı. 

Emlak sektörü güvenli liman olma özelliğini koruyor!

Türkiye genelinde konut satışları 2017 Ağustos ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 4,7 oranında arttı. Kampanyalar devam ettikçe konut satışlarının daha da hızlanacağını belirten Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Okka, emlak sektörünün güvenli bir liman olduğunun altını çizdi.

Okkalar İnşaat'ın PR ajansı MODD/group oldu!

Türkiye’nin önde gelen 220’den fazla kurumsal markasına hizmet veren MODD/group, bünyesine üç farklı sektörden üç yeni marka ekledi. Grup, iş ortakları arasına Okkalar İnşaat, Sağlam Grup ve Aile Hastanesi’ni kattı.

Okkalar İnşaat satılık projeler

Okkalar İnşaat satılık projeler Okkalar İnşaat satılık projeler

Okkalar İnşaat’ın Başkanı İbrahim Okka, “Sektörde 40 yıllık deneyimi bulunan şirketimiz bugüne kadar 1 milyon metrekarenin üzerinde konut projesi, iş merkezi ve ticari bina inşa etti. 2017’ye de hedef büyüterek girdik. İstanbul’da Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde, Konya’da ise Arma Kent olmak üzere dört yeni projeyi inşa edeceğiz” diye konuştu.Okkalar İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Okka ise şunları söyledi: “Dört yeni projeyi 190 milyon liralık yatırımla hayata geçiriyoruz. İstanbul’da inşa edeceğimiz Arma Menta, Arma Modern ve Arma Cadde projelerimizi Mart ayıyla beraber satışa sunduk ve projelerimiz şimdiden büyük ilgi gördü. Yıl sonuna kadar da projelerin tamamının satışını gerçekleştireceğiz.”Kartal’da 5 bin metrekarelik bir alana inşa edilen Arma Menta, Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alıyor. Projede, 158 konut ve...