Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awardstan ödül aldı mı

Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awardstan ödül aldı mı

Sign of the City Awards’ta, tamamlanmış projeler kategorisinde Adress Balat ve devam eden projelerde Moda Bademli ile finale kalan Ömer Kumova İnşaat, kendisiyle beraber Bursa şehrini de temsil etti.

Ömer Bulut: İnşaat sahalarında gerekli tüm tedbirleri aldık!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, şantiyelerin ev ortamı şeklinde olması sebebiyle virüs riski taşımadığını, ancak yeni işçi alımlarında sorunla karşılaşılabildiğini belirtti.

Ömer Karadeniz: İnşaat sektöründeki daralma Türk plastik sektörünü ihracata yöneltti!

Plastik Sanayicileri Federasyonu (PLASFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Karadeniz, Ekonomik İstikrar Kalkanı önlem paketinin sektörler üzerindeki etkisini değerlendirdi…

Ömer Özuzun İnşaat Endüstriyel Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Ömer Özuzun İnşaat Endüstriyel Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Avcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ömer Özuzun tarafından kuruldu. 

Ömer Üründül'den Palet İnşaat konkordato açıklaması!

Üründül Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Üründül, bugün Palet İnşaat'ın konkordato talebinde bulunmasının haber olması üzerine kamuoyu açıklaması yaptı. İşte o açıklama...

Ömer Cengiz Uzel, Tek-Art İnşaat'tan istifa etti!

Tek-Art İnşaat'ın bağımsız yönetim kurulu üyelerinden Ömer Cengiz Uzel istifa etti.

Bağcılar Meydan Park Evleri geliyor!

Ömer Çelik İnşaat tarafından hayata geçirilen Meydan park Evleri projesi İstanbul Bağcılar'da yer alıyor. Bağcılar Meydan Park Evleri'nde fiyatlar 780 bin TL'den başlıyor...

Varyant Karşıyaka Evleri 2017 fiyatları!

Varyant Karşıyaka projesi toplam 181 daireden oluşuyor. Kumko Yapı ve Kumova İnşaat imzasıyla yükselen projede 2+1'den 4+1'e kadar daire tipleri sunuluyor...

Varyant Karşıyaka ödeme şartları!

Kumko Yapı ve Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen Varyant Karşıyaka projesinde teslimler 2017 yılının sonunda sonunda yapılacak. Projede 2+1'den 5+1'e kadar konut tipleri yer alıyor...

Ömer Kumova İnşaat 420 milyon TL ciro hedefliyor!

Son beş yılda 32 projeyi hayata geçiren Ömer Kumova İnşaat, halihazırda dört konsept projesini de sürdürüyor. Firma, ruhsatı çıkmak üzere olan üç projesi ve Bodrum projeleriyle de 2017-2018 döneminde 420 milyon TL ciro hedefliyor.

Konut satışındaki artış sektörü umutlandırdı!

40 yıldır inşaat sektöründe aktif olarak rol alan Ömer Bayram İnşaat Genel Müdürü Halit Erdoğan 2017 yılından umutlu olduklarını söyledi.

Ömer Kumova İnşaat'tan 420 milyon TL'lik ciro hedefi!

Projeleriyle bölgelere cazine katmaya devam eden Ömer Kumova İnşaat, Bursa'da Moda Bademli, Balat Stili, Batıkent Residence, Park Natura ile ruhsatı çıkmak üzere olan 3 yeni projesini hayata geçirecek. Firma, 2017-2018 döneminde 420 milyon TL ciro hedefine ulaşacak.

İnşaat sektöründe 2017 umudu!

Adana'da faaliyet gösteren Ömer Bayram İnşaat'ın Genel Müdürü Halit Erdoğan, hayata geçen projeleri anlattı. Erdoğan, Adana'da inşaat sektörden bahsetti.

Ömer Kumova, Kayapa'da beş vizyonel proje planlıyor!

Ömer Kumova İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kumova, Kayapa bölgesinde hayata geçirmeyi planladıkları beş farklı vizyonel proje ile 2016 ila 2018 yılları arasında 432 konutu tamamlamayı hedeflediklerini belirtti.

Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awardstan ödül aldı mı

Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awardstan ödül aldı mı Ömer Kumova İnşaat Sign of the City Awardstan ödül aldı mı

Sign of the City Awards’ta, tamamlanmış projeler kategorisinde Adress Balat ve devam eden projelerde Moda Bademli ile finale kalan Ömer Kumova İnşaat, kendisiyle beraber Bursa şehrini de temsil etti. Bursa’nın yükselen değeri Balat’ta yer alan Adress Balat merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanları ile öne çıkıyor. İnşaatı tamamlanan projede; havuz, açık-kapalı spor salonları, sauna, dinlenme ve oyun alanları yer alıyor. 


Bursa Bademli’de yükselen Moda Bademli ile eski sıcak mahalle hayatını canlandırdıklarını söyleyen şirket yetkilier, “Doğal çevrenin tamamen korunduğu projede apartmanlar ve villalar beraber yer alıyor. Merkezi konumu, sosyal imkanları ve büyüklüğü düşünüldüğünde bir benzerinin inşası mümkün olmayan Moda Bademli, ayrıcalıklı bir yaşam arzu edenlere hitap ediyor” dedi. Proje sahibi Ömer Kumova Moda Bademli şu şekilde özetliyor: Mısır medeniyeti denince piramitleri,...