ömerli gökkuşağı konutları

ömerli gökkuşağı konutları

ÖMERLİ Barajı'nın "Uzak Su Koruma Havzası"na yapıldığı gerekçesiyle Büyükşehir Belediyesi tarafından bir kısmı yıkılan Gökkuşağı Evleri'nde, kiriş ve kolonlar tamir ediliyor.

Tepe Aura Konutları Ömerli fiyatlar!

Tepe Aura projesinde teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Tepe Aura Ömerli projesi toplam 98 daireden oluşuyor...

Tepe Aura Konutları Ömerli fiyat bilgisi!

Tepe Aura projesi İstanbul Anadolu Yakası Ömerli'de hayata geçirildi. Tepe İnşaat imzası taşıyan projede 1+1'den 3+1 dublekse kadar konut seçenekleri sunuluyor...

Tepe Aura Ömerli Konutları fiyat!

Tepe İnşaat imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Ömerli'de hayata geçirilen Tepe Aura projesinde daireler 24 ay sonra teslim edilecek. Projede 2+1'den 3+1 dublekse kadar daire tipleri bulunuyor...

Ispartakule Bizim Evler 6'da taksitler ne kadar?

Ispartakule Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule'de hayata geçiriliyor. İhlas Yapı imzası taşıyan Bizim Evler 6 projesinin yüzde 80'ini yeşil alanlar oluşturuyor. Peki Ispartakule Bizim Evler 6'da taksitler ne kadar?

Ömerli Kasaba 3.Etap Konutları fiyatları!

Toplam 44 bin 80 metrekare inşaat alanında yükselen projede villa tipleri 4+1 ve 6+1 olarak tasarlandı. Ömerli Kasaba 3.Etap Konutları fiyatları 1+1'lerde 715 bin TL'den başlıyor.

Ömerli Kasaba 3.Etap Konutları fiyat!

İş Altınhas imzasıyla Çekmeköy - Ömerli'de hayata geçirilen proje 160 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Ömerli Kasaba 3.Etap Konutları fiyat listesi kapsamında daireler 715 bin TL'den başlıyor.

3.Etap Kasaba Konutları Ömerli teslim tarihi!

Kasaba Konutları Ömerli teslim tarihi 2017 yılında yapılması planlanıyor. Daire tiplerinin 1+1'den 6+1'e kadar farklı seçenekte dizayn edildiği projede toplam 156 adet daire yer alıyor.

Ispartakule Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları!

Ispartakule Bizim Evler 6 Gökkuşağı Konutları İstanbul Avrupa Yakası Ispartakule'de hayata geçiriliyor. İhlas Yapı imzası taşıyan Bizim Evler 6 projesinin yüzde 80'ini yeşil alanlar oluşturuyor.

Ömerli Kiptaş Konutları ile Beylikdüzü arasındaki 144B haftasonu yok!

İETT, 144B Ömerli Kiptaş Konutları Beylikdüzü hattının hafta içi, iş günleri hizmet vermek üzere planlandığını açıkladı. Ömerli Kiptaş Konutları - Beylikdüzü arasında hizmet veren 144B haftasonu çalışmayacak...

Ömerli Konutları'nda oturanlar fabrika dumanından şikayetçi!

KİPTAşž Ömerli Konutları'nda oturanlar, yanıbaşlarında bulunan fabrikanın zehir saçtığını söylüyor, çözüm istiyor ama yıllardır seslerini duyan yok...şžehrin dört bir yanından örnekler sunuyor, İstanbulluların eleştirilerini, isyanını yansıtıyoruz....

Eylül ayının şampiyonu: Avrupa Konutları Tem

Emlak Konut geçtiğimiz ay Avrupa Konutları Tem projesinden 8 milyon 295 bin 49 YTL ciro elde etti.

Uzunal Konutları'nda 200 bin YTL'ye!

Kuryap İnşaat tarafından Kurtköy'de inşa edilen Uzunal Konutları'nda fiyatlar 200 bin ile 250 bin YTL arasında değişiyor.

Anfora Konutları'nda 360 bin YTL'ye! Son 4 konut!

Ataşehir'de konumlandırılan Anfora Konutları'nda konutların fiyatı 360 bin ile 410 bin YTL arasında değişiyor.

ömerli gökkuşağı konutları

ömerli gökkuşağı konutları ömerli gökkuşağı konutları

Çolakoğlu İnşaat'ın yaptığı Gökkuşağı Konutları Pazarlama Müdürü Uğur Seven, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Yenidoğan Belediyesi arasında "Ağabey-kardeş" kavgasının faturasının müteahhitlere kesildiğini ve alınan yıkım kararlarının arkasında 500 milyon dolarlık rant kavgasının olduğunu ileri sürdü. Seven, bölgede en büyük müteahhitin devlet yani TOKİ olduğunu söyledi. İstanbul'un en büyük müteahhitinin KİPTAŞ olduğunu belirten Seven, "Büyük ağabeyle küçük kardeş kavga etti. Faturası bize çıktı. Bundan sonra büyük ağabeyler istedikleri gibi oynayacaklar" dedi. Yenidoğan'daki uygulamaları nedeniyle başlatılan soruşturma sonuçlanıncaya kadar açığa alınan Hakan Örüng'ün yerine vekaleten getirilen AKP'li Meclis Üyesi Hilmi Kaplan, beldedeki inşaatlarla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı. Yenidoğan'da yıkım kararı bulunan 18 inşaat firması mahkemeden, yürütmeyi durdurma kararı aldı.


FATMA...