One Tower Ankara ödeme planı

One Tower Ankara ödeme planı

Ankara Oran'da hayata geçirilen One Tower projesinde satışlar devam ediyor. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükte 306 adet konut bulunuyor.

One Tower Ankara iletişim!

One Tower Ankara iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon penthouse konut tipleri bulunuyor.

Ankara One Tower adres!

Ankara One Tower adres ve satış ofisi iletişim bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Ankara One Tower projesinde daire fiyatları 602 bin liradan başlangıç gösteriliyor...

Ankara One Tower fiyat listesi! Mayıs 2015'te teslim!

Ankara One Tower fiyat listesi için haberimizinden yararlanabilirsiniz. Özçelik - İmaj - Tan Ortaklığı tarafından yükselen One Tower Ankara projesi Mayıs 2015'te teslim ediliyor...

One Tower fiyat listesi!

Ankara'da konumlandırılan One Tower Evlerinde 11 farklı tipde konut seçeneği bulunuyor. 2015 yılının Mayıs ayında teslim edilecek olan One Tower fiyat listesi bilgisinin detayları haberimizde yer alıyor...

One Tower Ankara daire fiyatları!

One Tower Ankara daire fiyatları kapsamında detaylar haberimizin içinde detaylı bir şekilde yer alıyor

One Tower teslim tarihi!

One Tower teslim tarihi Mayıs 2015 yılı olarak belirtiliyor. One Tower Ankara satış fiyatları 573 bin liradan başlangıç gösteriliyor...

One Tower ne zaman teslim?

One Tower ne zaman teslim sorusunun yanıtı haberimizin içinde detaylı bir şekilde yer alıyor

One Tower Ankara teslim tarihi!

One Tower Ankara teslim tarihi olarak belirlenen tarih haberimizin içinde detaylı bir şekilde yer alıyor

Decathlon Ankara One Tower AVM’de mağaza açtı!

Decathlon, 5 farklı spor alanı ve özel ürün test alanlarıyla 5 bin 892 metrekare alanda sporseverlere yepyeni bir deneyim sunan ilk konsept spor deneyim mağazasını One Tower AVM’de hizmete açtı.

Mansur Yavaş: Ankara'nın ihtiyaçtan fazla yeni konut stoku var!

İhtiyaçtan fazla yeni konut stoku olduğunu öne süren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, ""Ankara'nın 2025'te öngörülen nüfusu 8 milyonken şu anda 25 milyona yetecek imar planımız var. Birçok binalar yapıldı satılmıyor. Bomboş bekliyor" dedi...

One Tower Ankara fiyatları 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor!

Ankara Oran'da hayata geçirilen One Tower projesinde satışlar devam ediyor. Projede 12 ayrı tip ve büyüklükte 306 adet konut bulunuyor.

One Tower Diplomatique projesinin lansmanına ünlü akını!

Ankara'da hayata geçirilen One Tower Diplomatique 02 Aralık 2017 tarihinde 35.katta düzenlediği özel bir davetle ışıklarını yaktı.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

One Tower AVM Ankaralıların gözdesi oldu!

Dünyaca ünlü Mimar Murat Tabanlıoğlu imzası taşıyan One Tower AVM, özellikle gurme mekanları ile Ankaralı'nın yeni adresi oldu" dedi.

One Tower AVM'den mağazalara kira desteği!

İnşaat sektörünün başı çektiği piyasalara destek kampanyaları, AVM sektörünü de harekete geçirdi. Başkent Ankara’nın yeni buluşma noktalarından One Tower AVM’nin, bünyesindeki mağazalara kira desteği yaptığı öğrenildi.

One Tower Ankara'da sıfır peşin, hemen taşın!

One Tower Ankara'da sıfır peşin, hemen taşın kampanyası başladı. One Tower projesinde peşinat vermeden daire sahibi olma fırsatı sunuluyor...

Regnum Sky Tower, Ankara'nın yeni sembolü oldu!

Başkent ile özdeşleşen Ulus’taki Atatürk anıtı, Anıtkabir, Hitit Güneşi, Ankara Kalesi ve Atakule gibi sembollerden sonra şimdi de Regnum Sky Tower eklendi.

One Tower Diplomatique yüzde 20 kazandıracak!

İTO Yatırım ortaklarından Özkan Özçelik, Ankara'nın en önemli bölgelerinden Oran'da hayata geçen One Tower Diplomatique"in kısa süre sonra yaşam başladığında en az yüzde 20 oranında değerini artırmasını beklediğini söyledi.

Regnum Sky Tower, Ankara’daki iş merkezi çıtasını yükseğe taşıdı!

Bürokrasiden sonra, Türk ekonomisinin de yeni merkezi olan Ankara’da son 4-5 yıldan beri hızla yükselen iş merkezleri, “Regnum” kalitesi ile de tanıştı.

One Tower Diplomatique'de hemen teslim avantajı!

Ankara Oran'da 185 metre yüksekliğiyle Ankara'nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, özel bir kampanya başlattı. Projedeki kampanya Eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

One Tower Diplomatique'den peşinatsız kampanya!

185 metre yüksekliğiyle Başkent Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower Diplomatique, yaşamın başlamasına kısa süre kala zirvede olmak isteyenlere özel bir kampanya başlattı.

One Tower Ankara ödeme planı

One Tower Ankara ödeme planı One Tower Ankara ödeme planı

Büyüklükleri 108 ile 256 metrekare arasında değişen 2+1’den 5+1’e uzanan konut seçeneklerinin yer aldığı One Tower projesi hemen teslim ve hemen tapu imkanı ile ön plana çıkıyor. Bankasız ve kefilsiz konut sahibi yapan projede ayrıca kişiye özel hazırlanmış ödeme planları da bulunuyor.

Oran One Tower projesinde konut fiyatları 1 milyon 193 bin TL’den başlıyor. Projede peşin alımlarda yüzde 12 indirim, vadeli alımlarda ise peşinat sonrası, 40 ay vade ve 1 yıl ödeme erteleme imkanı sunuluyor.

Milliyet'te yer alan habere göre, One Tower Ankara projesinde kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terasları, vitamin bar, sauna, buhar odası, masaj odası, dinlenme alanı, genel aktivite alanları, çocuk kulübü, fitness, pilates/yoga salonu, squash, tek pota basketbol sahası, masa tenisi, soyunma odaları, bilardo salonu, satranç salonu, dart salonu...