ons incek residence

ons incek residence

25. yılını, ev sahiplerine özel sürpriz hediyelerle kutlamaya devam eden ONS İnşaat, Anneler Günü’ne özel ONS İncek Residence’dan daire alanlara 10 bin liralık hediye çeki veriyor.

Ons İncek Residence'ta 280 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

ONS Şirketler Grubu, ‘Ons İncek Residence’a özel ödeme koşulları belirledi. Peşinat sonrası teslimata kadar ara ödeme gerektirmeyen kampanya kapsamında ev sahibi olmak isteyenler için son başvuru tarihi ise 3 Ocak Pazar...

ONS İncek Residence, 14 Şubat’ta satış ofisine davet ediyor!

Ankara’nın yükselen değeri ONS İncek Residence, ev sahibi olmayı hayal eden çiftleri 14 Şubat Sevgililer Günü’nde satış ofisine örnek daireyi görmeye davet ediyor. Akıllı evlerin konforla birleştiği projede 992 residence bulunuyor.

ONS İncek Residence bir çok imkanı kullanıcılarla buluşturuyor!

Geleceğin rezidansı ödülü ile uluslar arası platformda ülkemizi temsil eden ONS İncek, ev sahibi olmak isteyenleri uzman danışmanlar eşliğinde en doğru tercihe yönlendiriyor.

Ons İncek Residence teslim tarihi ne zaman?

39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilen Ons İncek Residence projesi Ons İnşaat imzası taşıyor. Peki Ons İncek Residence teslim tarihi ne zaman?

Geleceğin mimarları Ons incek Residence'ı ziyaret etti!

ODTÜ'nün öğrencileri, İncek'te yapımı devam eden ve WAF-Mimarlık Festivali kapsamında "dünyanın en değerli 14 projesi" arasına giren Ons İncek Residence projesini ziyaret etti.

ONS İncek, Dünya Mimarlık Festivali'nde ödül aldı!

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri European Property'ta Türkiye'yi temsil eden ONS İncek Residence, birçok ödülün de sahibi oldu. Katar'dan Avustralya'ya ABD'den Hong Kong'a birçok projenin arasında Türkiye'yi temsil etti.

ONS İncek Residence'da anahtarla kumanda!

Akıllı ev sisteminin yüksek standartlarını konforla birleştiren ONS İncek Residence, uygun ödeme koşulları ile dikkatleri çekiyor. ONS İncek Residence'de evin tüm kontrolleri anahtar üzerinden yapılabiliyor.

Ankara Ons İncek Residence ev fiyatları!

Ankara Ons İncek Residence ev fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor. Toplam 992 adet konuttan meydana gelen Ons İncek Residence 41, 43 ve 45 katlı 3 blok halinde yükseliyor...

Teknoloji konforla birleşti; ONS İncek Residence!

Akıllı ev sisteminin yüksek standartlarını konforla birleştiren, yatırım değeri yüksek ONS İncek Residence, 60 aya kadar %0 faiz imkanı gibi ödeme koşulları ile dikkatleri çekiyor.

Ankara Ons İncek Residence daire fiyatları!

Ankara Ons İncek Residence daire fiyatları haberimizin içerisinde yer alıyor. Banka kredisi ile vadelendirme imkanı sunulan Ons İncek Residence 39 bin 168 metrekare alan üzerine yayılıyor...

Akıllı Ev Sistemleri hangi kolaylıkları sağlıyor?

Teknoloji çağının harikalarından biri olan akıllı ev teknolojileri yeni konut tiplerinde sıkça karşılaşılan bir durum olsa da kulanım alanları her konuta göre farklılık gösteriyor. Akıllı Ev Teknolojisi, otomasyon teknolojisinin geldiği son aşamalardan bi

Ankara'nın akıllı evleri: ONS İncek Residence

Ankara'nın solo yaşam ihtiyaçlarına akıllı çözümler sunan ONS İncek Residence, satış ofisinde düzenlenen brunch davetinde Türkiye'de ilk defa sesli komut sistemi ile Ankaralıları buluşturdu. Konutlardaki aydınlatma ve perde sistemleri sesli komutla yönlen

ONS İncek Residence brunch daveti ile Ankaralıları bir araya getirdi!

Ankara’nın konfor anlayışını değiştiren ONS İncek Residence, muhteşem mimarisi ile hazırlanan satış ofisindeki brunch daveti ile Ankaralıları bir araya getirdi. Misafirler örnek daireyi gezdikten sonra projeyle yakından ilgilendiler.

Ons İncek Residence dünya sıralamasında bir Türk markası!

Türkiye'de ilk kez Akıllı Ev Sisteminin sesli komut sistemi ile çalışacağı ONS İncek Residence, Akıllıevimons hastagi ile twitter gündemine oturdu.Ons İncek Residence dünya sıralamasında bir Türk markası...

ONS İncek ev fiyatları Şubat 2018!

1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yaşam standardına prestij kazandırmayı hedefleyen Ons İncek , tüm ihtiyaçlara akılcı çözümler üreterek, hayatı kolaylaştırıyor..

Ons İncek güncel fiyat listesi Ocak 2018!

Ons İnşaat'ın Ankara'da hayata geçirdiği Ons İncek projesinde dairelerin fiyatları güncellendi. İşte Ons İncek güncel fiyat listesi Ocak 2018...

ONS İncek daire fiyatları 450 bin TL'den başlıyor!

ONS İncek tarafından Ankara İncek bölgesinde yükselen ONS İncek daire fiyatları 450 bin TL'den başlyor.

ONS İncek Eylül 2017 fiyat listesi!

ONS İncek Eylül 2017 fiyat listesi kapsamında daireler 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Proje Ankara'da üç blok olarak yükseliyor...

ONS İncek Konutları güncel satış fiyatları!

ONS İncek Konutları güncel satış fiyatları minimum 450 bin TL'den başlıyor. Proje 39 bin 168 metrekare alan üzerine üç blok olarak inşa ediliyor...

Ankara ONS İncek'te Kurban Bayramı'na özel fiyatlar!

ONS İncek projesi Ankara'da ONS İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede bayrama özel uygulanan kampanyaya göre satış fiyatları 450 bin TL'den başlıyor...

ONS İncek Bayram kampanyası!

ONS İncek Bayram kampanyası ile daire sahibi olmak çok kolay. Ankara İncek'te hayata geçirilen proje Ons İnşaat imzasını taşıyor.

ONS İncek fiyat listesi 2017!

ONS İncek fiyat listesi 450 bin TL'den başlıyor. ONS İncek projesi üç blokta 992 rezidans daireden meydana geliyor...

Empire İncek Residence fiyatları!

Toplam 243 adet daireden meydana gelen Empire İncek Residence projesi 1 oda 1 salon dairelerden meydana geliyor. İşte Empire İncek Residence fiyatları...

ONS İncek'te ödeme kolaylığı kampanyası!

Başkent Ankara'ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İnşaat, ONS İncek projesindeki ödeme kolaylığı kampanyasına Ramazan Bayramı'nda da devam ediyor.

ONS İncek'te 2 bin 900 TL taksitli ödemeler!

ONS İncek projesinden ilk defa ev sahibi olacak ve yatırım yapmak isteyen genç çiftlere yönelik yeni bir kampanya başlattı.

ONS İncek’ten Anneler Günü'ne özel 10 bin TL hediye çeki!

25. yılını, ev sahiplerine özel sürpriz hediyelerle kutlamaya devam eden ONS İnşaat, Anneler Günü’ne özel ONS İncek Residence’dan daire alanlara 10 bin liralık hediye çeki veriyor.

ONS İncek, 10. Gayrimenkul Fuarı'nda tanıtıldı!

Gayrimenkul sektöründeki yatırımları artırmayı hedefleyen 10. Gayrimenkul Fuarı Arap- Türk Zirvesi’nde yerini alan ONS İnşaat, Ankara'nın gözde projelerinden ONS İncek'i Körfez yatırımcılarına tanıttı.

ons incek residence Haberi

ons incek residence

25. yılını, ev sahiplerine özel sürpriz hediyelerle kutlamaya devam eden ONS İnşaat, Anneler Günü’ne özel ONS İncek Residence’dan daire alanlara 10 bin liralık hediye çeki veriyor. 


Ankara’ya yeni nesil rezidans anlayışını getiren ONS İnşaat, 25. yılını ev sahiplerine özel sürpriz hediyelerle kutlamaya devam ediyor. Anneler Günü’ne özel ONS İncek Residence’dan daire alanlara Mudo’dan 10 bin liralık hediye çeki armağan ediliyor. Kampanya, 16 Mayıs Pazartesi gününe kadar geçerli olacak.


ONS İncek Residence Ankara’nın cazibe merkezlerinden İncek’te 41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükseliyor. 39 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen ONS İncek Residence 1+1,2+1,3+1 toplam 992 residence daireden meydana geliyor. Proje, lokasyonu itibariyle merkeze yakın olmasına rağmen, şehrin kalabalığından uzakta göl manzarası ile nefes aldırıyor.


ONS İncek 7/24 rezidans...