Onur Park Life İstanbul ne zaman teslim edilecek

Onur Park Life İstanbul ne zaman teslim edilecek

Esenyurt'ta 50 dönüm alanda 3 etap halinde hayata geçirilen ve depremlere dayanıklı özelliği ile dikkat çeken Onur ParkLife İstanbul teslim için gün sayıyor...

Onur Life 180'de hemen tapu hemen teslim!

Pendik Onur Life 180 projesinde yaşam başlıyor. Projedeki konutların satış süreci devam ediyor.

Onur Life 180'de yüzde 20 indirim fırsatı!

Pendik'te inşa edilen Onur Life 180, Onur inşaat tarafından hayata geçiriliyor. Projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor.

Onur Life 180 nerede?

Pendik Onur Life 180'de satış süreci devam ediyor. Projedeki konutların fiyatları 375 bin TL'den başlıyor.

Onur Life 180'de yüzyılın fırsatı!

Pendik Onur Life 180 yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projedeki konutların fiyatları 375 bin TL'den başlıyor.

Pendik Onur Life 180 yeni kampanya!

Pendik Onur Life 180 yeni kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projedeki son 20 konutun satış süreci devam ediyor.

Pendik Onur Life 180 kampanya detayları!

Pendik Onur Life 180 kampanya detayları haberimizde yer alıyor. Projede yer alan 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konutların satış süreci devam ediyor.

Onur Life 180 fiyat listesi!

Onur Life 180 fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projedeki son 20 konutun satışı devam ediyor.

Onur Life 180 güncel konut fiyatları!

Onur Life 180 güncel konut fiyatları haberimizde yer alıyor. Projedeki son 20 daire için yeni bir kampanya başlatıldı.

Onur Park Life'ta ticari alan kiralamaları başladı!

Bölgenin en büyük caddesi, Onur Park Life İstanbul'da ticari alan kiralamaları başladı. Onur ParkLife İstanbul, toplamda 231 cadde dükkanıyla, bölgenin en büyük cadde avm konsepti olacak.

Onur Park Life İstanbul teslim için gün sayıyor!

Esenyurt'ta 50 dönüm alanda 3 etap halinde hayata geçirilen ve depremlere dayanıklı özelliği ile dikkat çeken Onur ParkLife İstanbul teslim için gün sayıyor...

Onur Park Life İstanbul 3. etapta hastane inşa edilecek!

Onur Park Life İstanbul'un üçüncü etapta bir de hastane inşa edilmesi planlanıyormuş. Firma buranın işletmesini bir hastane zincirine verecekmiş. Kiralama için hastane gruplarıyla görüşmelere başlanmış... 

Onur Park Life İstanbul'da yaşam başlıyor!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş.'nin kendi arazisi üzerinde hayata geçirdiği Onur Park Life İstanbul'da yaşam başlıyor...

Onur Park Life projesinde anahtar teslimleri başlıyor!

Onur İnşaat A.Ş ve Onur Çimento Yapı A.Ş,  yarım asırlık deneyimi ile demir, çimento ve betonun; mühendislik ve mimarlığın bir araya gelmesiyle güvenin inşa edildiği Onur Park Life İstanbul’da ilk etabın satışları tamamlandı. 

Onur Park Life İstanbul ne zaman teslim edilecek Haberi

Onur Park Life İstanbul ne zaman teslim edilecek

Esenyurt'ta hayata geçirilen Onur ParkLife İstanbul projesi, şiddetli depremlere dayanıklı özelliği ile dikkat çekiyor. 718 adet konut ve 231 adet ticari birimin yer aldığı proje 50 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 

Onur İnşaat AŞ ve Onur Çimento Yapı AŞ tarafından inşa edilen Onur Park Life projesinin ilk etap teslimi bu yılın sonunda yapılacak.

Dünya'dan Leyla İlhan'ın haberine göre; Onur İnşaat AŞ ve Onur Çimento Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Onur, 1.5 gibi düşük bir emsalin kullanıldığı projede mağazaların çatı alanlarının da peyzaj alanı olarak değerlendirilerek buradan da 10 dönümlük bir yeşil bir alan daha kazandırıldığını belirtti. Onur, kazandırılan bu ilave alanın da çocuklu aileler için park ve oyun alanı olarak değerlendirilebileceğini söyledi.

Esenyurt Onur Park Life projesinde satışların yüzde 60'ı tamamlandı. 

Mehmet...