onur takmak

onur takmak

Rhea'nın yönetim kurulu başkanı Onur Takmak, uzun süredir Türkiye pazarına girmek isteyen bir Alman otel zinciriyle de anlaşma yapmak üzere olduklarını açıkladı

Avrupalı otelci, Rhea ile şehir otelleri yapacak

İzmir'de Alman bir yatırımcıyla MediaMarkt projesi yapan Rhea, Avrupalı bir operatör ve yatırımcıyla da şehir otelleri projesine başlayacağını açıkladı

İzmir Günışığı Hastaneleri, "kota" sisteme takıldı

RHEA'nın kurucusu ve CEO'su Onur Takmak, çeşitli yabancı yatırımcıları da yanına alarak Türkiye'de gerçekleştirmeyi planladığı projelerden birinin hastane olduğunu belirtti

Avrupalı gayrimenkul yatırımcılarına göre İstanbul gelişiyor

Gayrimenkul sektörünün önde gelenleri, PwC ve ULI'nin “Avrupa Gayrimenkulde Gelişen Trendler Raporu”nu değerlendiriyor

Rhea, Vakıf Girişim'e ortak oluyor!

Rhea, Vakıf Girişim'in yüzde 31.15'ine ortaklık için VakıfBank ile anlaşma sağladı

Onur Takmak: Vakıf Girişim lider şirket olacak

Vakıf Girişim'in yüzde 31.15'ini 2 milyon 150 bin liraya alan Rhea Gayrimenkul'ün CEO'su Onur Takmak, "Vakıf Girişim, hem Türkiye'nin hem de bölgenin lider şirketi olacak"  dedi

Onur Park Life İstanbul'dan konuşturan kampanya!

Onur Park Life İstanbul’dan 61 aya sıfır faiz; 120 aya 0,44 faiz oranı, yüzde 5 peşinatlı vadeli dev kampanya. Kampanya için son gün 2 Nisan.

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak mal paylaşımı yapmadı!

2011 yılında evlenen Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak çifti haklarında asılsız haber yapan gazeteciye dava açtı Çiftin dilekçesinde, dava dilekçesinde, “Tuba Saylak, Onur Saylak’a ihanet etmemiştir. Boşanmak için vekalet vermemişlerdir. Mal paylaşımında bulunmamışlardır” ifadeleri yer aldı...

Onur Park Life İstanbul'da 120 ay 0,44 faiz avantajı!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Onur Park Life İstanbul'da yüzde 5 peşinat, 0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunuyor.

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak mallarını paylaştı!

Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak boşanıyor. Temmuz 2011'de evlenen ve ikiz kızları olan oyuncu çift mal paylaşımında anlaştılar.

Manolya Onur, Phuket'te market açtı!

Çıtır sevgili rekorunu elinde bulunduran 1975 Türkiye ikinci güzeli Manolya Onur ile kendisinden 21 yaş küçük sevgilisi Can Bozok, yaklaşık yedi yıl önce Phuketli olmuştu. Manolya Hanım, eski eşinden kazandığı tazminatla Phuket'te bir çamaşırhane ile bir de market açtı.

Onur Park Life İstanbul’da çok özel kampanya!

Onur Park Life İstanbul’dan yüzde 5 peşinatlı, yüzde 20’si teslimde ödemeli, 0,69 oranlı ve 120 ay vadeli dev kampanya! Üstelik Mart ayına kadar geçerli!

Onur Durmuş: Yatırımcı rotayı gayrimenkule çevirdi!

Coordinat Bornova projesiyle inşaat sektöründe hedef büyüten DRC Grup'un Kurucu Ortaklarından Onur Durmuş, yaşanan tüm sıkıntılara rağmen 2016 yılının inşaat sektörü açısından verimli bir yıl olduğunu belirterek, "Yatırımcılar, ekonominin dalgalanmalar yaşadığı bu dönemde, rotayı gayrimenkule, krizi

Onur Park Life İstanbul projesi 0,69 oranı ile 120 ay vade!

Onur Park Life İstanbul ‘un dizaynında, '' Yeni Bir Hayata Açılın'' mottosundan yola çıkılarak; tahammül edilemez bir hal alan şehir trafiği ve yaşam karmaşasına çözüm sunuluyor.

Onur Park Life projesinde 0,69 faizle 120 aya kadar vade!

Onur Park Life İstanbul ‘un dizaynında, '' Yeni Bir Hayata Açılın'' mottosundan yola çıkılarak; tahammül edilemez bir hal alan şehir trafiği ve yaşam karmaşasına çözüm sunuluyor.

Onur Park Life İstanbul, Azerbaycan’da görücüye çıktı!

Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda, Onur İnşaat A.Ş, Onur Park Life İstanbul projesiyle yer alıyor.

Onur Park Life Evleri 399 bin TL'ye!

718 konutun yer aldığı Onur Park Life, konumuyla öne çıkıyor. Aile konseptiyle yatırımcıların gözdesi hâline gelen projede 2+1 dairelerin satış fiyatı 399 bin liradan başlıyor.

Onur Park Life İstanbul, Kuveyt Fuarı'nda büyük ilgi gördü!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş., Kuveyt Uluslararası Gayrimenkul Fuarında Onur Park Life İstanbul projesiyle görücüye çıktı.

Onur Park Life İstanbul'un ilk etabı 2018'de teslim!

Onur Park Life İstanbul, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Küçükler Satranç Turnuvasına katılan velilere hafta sonuna özel bir kampanya düzenledi…

onur takmak

onur takmak onur takmak

Uluslararası yatırım ve proje geliştirme şirketi olarak faaliyet gösteren Rhea'nın yönetim kurulu başkanı Onur Takmak, uzun süredir Türkiye pazarına girmek isteyen bir Alman otel zinciriyle de anlaşma yapmak üzere olduklarını açıkladı. Takmak, Alman otel zinciri için ilk etapta yatırım maliyeti 80-100 milyon euro'yu bulacak 4 otel projesi geliştireceklerini kaydetti. Bu otellerden üçünün İstanbul'da, birinin ise İzmir'de olacağını söyleyen Takmak, şöyle konuştu:
"Bu grup, ilk etapta sadece İstanbul'de 3 bin yatak kapasitesine ulaşmak istiyor. Grubun daha sonra yapacağı yatırımın miktarı bizin onlar için cazip projeler sunmamıza, bu projeler için uygun arsaları üretmemize bağlı olacak. Buna göre Alman grubun Türkiye'deki otel sayısı 2 - 3 yıl 10 - 12'ye, biz de onlar için yaptığımız yatırım miktarımız 300 milyon euro'ya çıkarabilir."

Rhea'nın, yatırımcı...