06 / 07 / 2022

ordu gülyalı arsa fiyatları

ordu gülyalı arsa fiyatları

Ordu-Giresun Havalimanı ile Ordu'nun Gülyalı ilçesindeki emlak fiyatları adeta uçtu. İlçedeki arsa fiyatları borsa ile yarışıyor...

Ordu'da 1 dönüm arsa 1 milyon lira!

Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nın bulunduğu Gülyalı ilçesinde arsa fiyatları adeta patladı.

Ordu-Giresun Havalimanı arsa fiyatlarını yüzde 400 artırdı!

Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu - Giresun Havalimanı'nın açılışının ardından Gülyalı ilçesindeki arsa fiyatlarının yüzde 400 arttığı belirtildi.

Ordu Gülyalı'da arsa fiyatları yüzde 400 arttı!

Avrupa ve Türkiye'nin deniz üzerine inşa edilen ilk havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'nın açılışının ardından Gülyalı ilçesindeki arsa fiyatlarının yüzde 400 arttığı belirtildi.

Ordu Gülyalı'daki arsa fiyatları arttı!

Ordu-Giresun Havalimanı'nın hizmete açılmasının ardından Ordu'nun Gülyalı ilçesinde daha önce metrekaresi 100 liradan alıcı bulan arsaların metrekaresi 250-750 liraya çıktı.

Or-Gi Havalimanı Gülyalı'daki arsa fiyatlarını artırdı!

Ordu'nun Gülyalı ilçesinde daha önce metrekaresi 100 liradan alıcı bulan arsalar, Ordu-Giresun Havalimanı'nın hizmete açılmasının ardından metrekaresi 250-750 liradan satışa sunulmaya başlandı.

Hükümetten yeni ve acil arazi satışı! İşte o iller ve satılacak yerler

Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB) tarafından ‘Yatırımcılara Duyuru' başlığıyla yayımlanan ihale ilanına göre, arsa ve araziler Özelleştirme Kanunu kapsamında doğrudan ‘satış' yöntemiyle özelleştirilecek.

Fatsa Belediyesi Ordu'da 3 arsa satıyor! 

Ordu İli Fatsa Belediye Başkanlığı, Ordu Fatsa 'da yer alan 3 adet arsayı satışa çıkardı. Arsaların toplam satış bedeli 16 milyon 111 bin TL olarak belirlendi.

Arsa satışında tüm zamanların rekoru kırıldı!

TÜİK ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan resmi verilere göre arsa satışlarında tüm zamanların rekoru kırıldı...

Nef City 82 güncel arsa fiyatları 2022!

Nef City 82 güncel arsa fiyatları 2022 haberimizde yer alıyor. İşte Nef City 82 güncel arsa fiyatları 2022 ve Nef arsa fırsatları...

Ordu'da arsa satışları hareketlendi!

Konut satışlarının son günlerde düşüşe geçtiği Ordu'da arsa satışları artışa geçti. 

TOKİ Gölköy 170 konut ihalesi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ordu Gölköy 170 konut ihalesini bugün saat 14:00'te gerçekleştirecek.

TOKİ Ordu Gölköy 170 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ordu Gölköy 170 konut ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ'den Ordu Gölköy'e 170 yeni konut!

Dar gelirli aileleri düşük peşinatlarla ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ordu Gölköy'de 170 yeni konut inşa edecek.

Eskişehir OSB'de yatırımcıya 1 günde arsa tahsisi!

Son 4 yılda 93 yeni yatırımcıya 1,8 milyon metrekare arsa tahsis ettiklerini vurgulayan Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Nadir Küpeli, "Yatırımcılara bir gün içinde 10 bin metrekareden 300 bin metrekareye kadar arsayı, altyapısı hazır bir şekilde hemen teslim ediyoruz" dedi.

Arsa ve arazi yatırımcıları dikkat!

Lüks Konut Uzmanı Sercan Göller, arsa ve arazi yatırımı ile değerlendirmeler yaptı. İşte o değerlendirme...

İkinci kez evlenmek için arsasını satan yaşlı adam dolandırıldı!

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde ikinci kez evlenmek isteyen Ali Güven, ölen eşinin arsasını satıp bu arsa satışıyla düğün yapmak istedi. Güven arsa satışından elde ettiği parayı evlilik yapmayı düşündüğü kadına kaptırdı. 

TOKİ Ordu Gürgentepe 75 konut ihalesi bugün!

Ordu İli, Gürgentepe İlçesi, Döşek Mahallesi 75 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E_İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Ordu Gürgentepe'ye 75 yeni konut!

Ordu İli, Gürgentepe İlçesi, Döşek Mahallesi 75 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E_İhale) ihalesi 7 Ocak 2021 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

ordu gülyalı arsa fiyatları Haberi

ordu gülyalı arsa fiyatları

Ordu-Giresun Havalimanı ile Ordu'nun kaderi değişti. Hürriyet'te yer alan habere göre; Ordu’nun Gülyalı ilçesinde 3 yıl önce hizmete giren havalimanından bugüne kadar 2,5 milyon yolcu yararlandı. 

Havalimanı arsa fiyatlarına da doping etkisi yarattı. Gülyalı ilçesindeki emlak fiyatları borsa gibi sürekli yükseldi. 3 yıl önce en pahalı arsanın metrekaresi 200 lirayken bugün bin 250 ile bin 500 lira seviyesine ulaştı. 

Fiyatlar yüksek olduğu için çok satış yok

İlçede arsa fiyatlarının oldukça yükseldiğini ifade eden Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen şu şekilde konuştu; "İlçemizde havalimanı yapılmadan önce ana yol kenarı ve havalimanını kuş bakışı gören yerlerde 1 dönüm arsayı metrekaresi 100-150 liradan 100-150 bin liraya alabilirdiniz. Geçen yıl arsanın metrekaresi bin lira civarındaydı. Şimdi metrekaresi bin 250-bin 500 lira hatta arazi durumuna göre 2...