Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı

Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı

Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı 7 Mayıs 2010 Cuma günü İstanbul Ritz Carlton Hotel'de gerçekleştirilecek

ENG Gayrimenkul, sektörde farklı ve tecrübeli bir bakış açısı sunuyor!

Gayrimenkul sektöründe farklı ve tecrübeli bir bakış açısı sunan ENG Gayrimenkul, müşterilerini kısa orta ve uzun vadede mutlu edecek seçenek ve çözümler sunarak sektörde lider olmayı hedefliyor.

Elazığ ve Malatya'da incelenen 1521 binadan 76'sının yıkıldı!

AFAD, "Hasar tespit çalışmalarında, 380 teknik personel ve 4 araç görev yapıyor. Şimdiye kadar Elazığ ve Malatya'da incelenen 1521 binadan 76'sının yıkıldığı, 645'inin ağır hasar aldığı, 38'inin orta ve 503'ünün az hasarlı olduğu belirlendi" şeklinde açıklama yaptı...

Hasan Karahan: Depremde orta ve ağır hasar gören 500'e yakın ev var!

Denizli Valisi Hasan Karahan, Acıpayam'daki depremde 500'e yakın evin orta ve ağır derecede hasar gördüğünü dile getirdi. 

Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy RecExpo'da görücüye çıkıyor!

Cathay Group, Bakü’nün ve Güney Kafkasya Bölgesi’nin en prestijli Emlak Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı RecExpo’da Nivo İstanbul ve Nivo Ataköy projelerini tanıtacak...

Türk ve Güney Koreli müteahhitler işbirliği yapacak!

Türk müteahhitler, Güney Kore Müteahhitler Birliği ile mutabakat imzaladı. Anlaşmaya göre, iki ülke ortak proje üreterek, global piyasada iş birliği yapacak.

Türkiye Müteahhitler Birliği ve Güney Kore Müteahhitler Birliği'nden anlaşma!

Türk inşaat sektörünün önde gelen firmalarını temsil eden Türkiye Müteahhitler Birliği (TMB), Güney Kore Müteahhitler Birliği (CAK) ile önemli bir işbirliği mutabakat zaptına imza atıyor.

Kuzey ve Güney Kirazlı Ormanı doğal sit alanı olarak ilan edildi!

Beykoz'daki Dereseki Köyü'nde bulunan Kuzey ve Güney Kirazlı Ormanı “Doğal Sit- Nitelikli Doğal Koruma Alanı” ve “Doğal Sit- Sürdürülebilir Koruma ve Kontrollü Kullanım Alanı” olarak tescil edildi..

Konut yatırımcısı Trakya ve Güney Marmara’ya yöneliyor!

Konut kredilerindeki faiz oranlarındaki yükseliş, gayrimenkul piyasasında da paranın seyrini değiştirdi. Yatırımcı Trakya ve Güney Marmara’ya yönelmeye başladı. 

İmar barışından yüzde 90 orta ve dar gelirliler yararlanacak!

Başbakan Binali Yıldırım'ın açıkladığı seçim/ekonomi paketinin en dikkat çekici başlığı imar barışı düzenlemesi oldu. Açıklandığı günden bu yana merak edilen düzenleme ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki açıklamalarda bulundu. 

Türk ve Güney Koreli müteahhitlerden güç birliği!

Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, Güney Kore'nin müteahhitler birliğiyle görüşmeler yaptıklarını açıkladı. 

Konut satışlarında hedef orta ve alt gelir grubu oldu!

Gayrimenkul sektörü yeni yılla beraber hedeflerini açıkladı. Alt ve orta gelir grubuna yönelecek olan sektör ucuz konut için düşük faizli modeller geliştirmeye çalışıyor. 

Er Yatırım, Orta ve Kuzey Avrupa'daki şehirleri radarına aldı!

Er Yatırım, "Orta ölçekli markalı şehir içi iş oteli" konseptinde özellikle Orta ve Kuzey Avrupa'daki şehirleri radarına aldı. Er Yatırım Genel Müdürü Ferzan Çelikkanat, şirketin 2018 hedeflerini sıraladı. İşte detaylar...

Ege-Koop'tan Manisa ve İzmir'e 2 yeni proje!

Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Manisa ve İzmir'de yeni proje inşa edeceklerinin bilgisini verdi. Toplam yatırım bedelini 60 milyon TL olarak belirten Aslan "Hedef kitlemizi, orta ve alt gelir grubu oluşturuyor" dedi.

Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı

Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı

2. Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı (2nd Central and South European Drymix Mortar Conference) sıva sektöründeki son gelişmeleri profesyonellerle paylaşmak üzere Kalekim'in sponsorluğunda 7 Mayıs 2010 Cuma günü İstanbul Ritz Carlton Hotel'de 9:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
Dünyanın dört bir yanından gelen yapı kimyasalları sektörü temsilcilerinin, kuru karışım sıva endüstrisindeki son gelişmelerle ilgili alanında uzman konuşmacıların ve dünya çapında ünlü kuru sıva uzmanlarının katılımıyla düzenlenecek olan 2. Orta ve Güney Avrupa Kuru Karışım Sıva Konferansı'nda sizleri de aramızda görmekten mutluluk...