Ortaca Devlet Hastanesi açılışı

Ortaca Devlet Hastanesi açılışı

Ortaca’da, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Devlet Hastanesi yeni binası hizmet vermeye başladı.

Ortaca Devlet Hastanesi açıldı!

Ortaca’da, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Devlet Hastanesi yeni binası hizmet vermeye başladı.

Ortaca Devlet Hastanesi'ne yapı kullanma izin belgesi verildi!

Muğla’nın Ortaca ilçesinde, 4 yıl önce inşaat çalışmalarına başlanan 100 yataklı yeni devlet hastanesi binası için “Yapı Kullanma İzin Belgesi” verildi. 

Ortaca Devlet Hastanesi'nde çalışmalar 4 ay sonra bitecek!

Ortaca'da TOKİ tarafından yaptırılan 100 yataklı devlet hastanesinin inşaatı devam ediyor. Büyük bölümü tamamlanan hastanenin yaklaşık 4 ay sonra yüklenici firma tarafından bitirilerek teslim edileceği bildirildi.

Muğla Ortaca Devlet Hastanesi inşaatında yangın çıktı!

Ortaca Gölbaşı Mahallesi anten tepe mevkiinde yapımı devam eden 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Ortaca Devlet Hastanesi ne zaman bitecek?

Ortaca'da TOKİ'ye yaptırılan 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesi ne TOKİ'nin taahhüt ettiği tarihe ne de Sağlık Bakanı'nın "bitsin" dediği tarihe yetiştirilemedi. Ne zaman biteceği de belli değil.

Mehmet Müezzinoğlu Ortaca Devlet Hastanesi inşaatını inceledi!

TOKİ tarafından yaptırılan 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesinin inşaat alanını gezen Müezzinoğlu, hastanenin gelecek yıl haziran ayında bitirileceğinin belirtilmesi üzerine 19 Mayıs 2015'e yetiştirilmesini istedi.

Ortaca Hastanesi tamamlanıyor!

TOKİ tarafından 22 milyon liraya ihale edilen, Muğla'nın Oltaca İlçesinde inşaatı devam eden 100 yatak kapasiteli Ortaca Devlet Hastanesi, birçok branşta uzman doktor ile hizmet vermeye hazırlanıyor.

TOKİ Muğla Ortaca Devlet Hastanesi 2015'in sonunda açılacak!

TOKİ tarafından yaptırılacak olan Muğla Ortaca Devlet Hastanesi 25 milyon 545 milyon TL proje bedeliyle inşa ediliyor. TOKİ Muğla Ortaca Devlet Hastanesi 100 yataklı olacak....

Muğla'da TOKİ 475 yataklı devlet hastanesi yaptıracak!

Muğla 475 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yarın gerçekleşecek...

TOKİ Muğla'da 475 yataklı devlet hastanesi inşa edecek!

Muğla 475 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yarın gerçekleşecek...

TOKİ Ankara Elmadağ'da 75 yataklı devlet hastanesi yaptıracak!

Ankara İli Elmadağ İlçesi 75 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek...

Büyükçekmece Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

28 Temmuz 2013 tarihinde temeli atılan Büyükçekmece Devlet Hastanesi tamamlandığında Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Esenyurt ve Beylikdüzü bölgeleri olmak üzere tam 5 bölgeye hizmet verecek

Kepez Devlet Hastanesi'nin temeli Mart ayında atılacak!

KEPEZ Sütçüler bölgesinde 52 dönümlük arazi üzerine yapılacak olan 350 yataklı Kepez Devlet Hastanesi'nin inşaat süreci başladı. Kepez Devlet Hastanesi' nin temeli Mart ayında atılacak...

Ortaca Devlet Hastanesi açılışı Haberi

Ortaca Devlet Hastanesi açılışı

Sağlık Bakanlığınca, Gölbaşı Mahallesinde, TOKİ’ye yaptırılan 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesi binasında hasta kabulüne başlandı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre İl Sağlık Müdürü İskender Gencer, yapımı tamamlanarak hizmet vermeye başlayan yeni binada incelemeler yaptı.  

İl Sağlık Müdürü Gencer, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Ortaca Devlet Hastanemizin yeni binası 16 Temmuz 2018’den itibaren hizmet vermeye başladı. Taşıma işlemlerimiz tamamlandı. Bölgemize, insanlarımıza, devletimize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ülkemize, hayırlı ve yararlı olmasını diliyorum.” diye açıklama yaptı.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye, ortopedi ve travmatoloji, genel cerrahi, kulak burun boğaz, fizik tedavi ve rehabilitasyon, üroloji gibi toplam 14 poliklinik ile hizmet veren Devlet Hastanesinde 3 adet sancı doğum lohusa odası ve her katta 1 tane olmak üzere 4 adet özel oda yer...