Ortaca Devlet Hastanesi izin belgesi

Ortaca Devlet Hastanesi izin belgesi

Muğla’nın Ortaca ilçesinde, 4 yıl önce inşaat çalışmalarına başlanan 100 yataklı yeni devlet hastanesi binası için “Yapı Kullanma İzin Belgesi” verildi. 

Ortaca Devlet Hastanesi açıldı!

Ortaca’da, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından hayata geçirilen Devlet Hastanesi yeni binası hizmet vermeye başladı.

Ortaca Devlet Hastanesi'ne yapı kullanma izin belgesi verildi!

Muğla’nın Ortaca ilçesinde, 4 yıl önce inşaat çalışmalarına başlanan 100 yataklı yeni devlet hastanesi binası için “Yapı Kullanma İzin Belgesi” verildi. 

Ortaca Devlet Hastanesi'nde çalışmalar 4 ay sonra bitecek!

Ortaca'da TOKİ tarafından yaptırılan 100 yataklı devlet hastanesinin inşaatı devam ediyor. Büyük bölümü tamamlanan hastanenin yaklaşık 4 ay sonra yüklenici firma tarafından bitirilerek teslim edileceği bildirildi.

Muğla Ortaca Devlet Hastanesi inşaatında yangın çıktı!

Ortaca Gölbaşı Mahallesi anten tepe mevkiinde yapımı devam eden 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

Ortaca Devlet Hastanesi ne zaman bitecek?

Ortaca'da TOKİ'ye yaptırılan 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesi ne TOKİ'nin taahhüt ettiği tarihe ne de Sağlık Bakanı'nın "bitsin" dediği tarihe yetiştirilemedi. Ne zaman biteceği de belli değil.

Mehmet Müezzinoğlu Ortaca Devlet Hastanesi inşaatını inceledi!

TOKİ tarafından yaptırılan 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesinin inşaat alanını gezen Müezzinoğlu, hastanenin gelecek yıl haziran ayında bitirileceğinin belirtilmesi üzerine 19 Mayıs 2015'e yetiştirilmesini istedi.

Ortaca Hastanesi tamamlanıyor!

TOKİ tarafından 22 milyon liraya ihale edilen, Muğla'nın Oltaca İlçesinde inşaatı devam eden 100 yatak kapasiteli Ortaca Devlet Hastanesi, birçok branşta uzman doktor ile hizmet vermeye hazırlanıyor.

TOKİ Muğla Ortaca Devlet Hastanesi 2015'in sonunda açılacak!

TOKİ tarafından yaptırılacak olan Muğla Ortaca Devlet Hastanesi 25 milyon 545 milyon TL proje bedeliyle inşa ediliyor. TOKİ Muğla Ortaca Devlet Hastanesi 100 yataklı olacak....

Muğla'da TOKİ 475 yataklı devlet hastanesi yaptıracak!

Muğla 475 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yarın gerçekleşecek...

TOKİ Muğla'da 475 yataklı devlet hastanesi inşa edecek!

Muğla 475 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yarın gerçekleşecek...

TOKİ Ankara Elmadağ'da 75 yataklı devlet hastanesi yaptıracak!

Ankara İli Elmadağ İlçesi 75 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek...

Büyükçekmece Devlet Hastanesi ne zaman açılacak?

28 Temmuz 2013 tarihinde temeli atılan Büyükçekmece Devlet Hastanesi tamamlandığında Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Arnavutköy, Esenyurt ve Beylikdüzü bölgeleri olmak üzere tam 5 bölgeye hizmet verecek

Kepez Devlet Hastanesi'nin temeli Mart ayında atılacak!

KEPEZ Sütçüler bölgesinde 52 dönümlük arazi üzerine yapılacak olan 350 yataklı Kepez Devlet Hastanesi'nin inşaat süreci başladı. Kepez Devlet Hastanesi' nin temeli Mart ayında atılacak...

Ortaca Devlet Hastanesi izin belgesi

Ortaca Devlet Hastanesi izin belgesi Ortaca Devlet Hastanesi izin belgesi

Sağlık Bakanlığı tarafındanGölbaşı Mahallesinde, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na (TOKİ) inşa ettirilen 100 yataklı Ortaca Devlet Hastanesi binası için Ortaca Belediyesince “Yapı Kullanma İzin Belgesi” verildi.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; 23 Ekim 2013 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen ve 2014 yılı başında yapımına başlanan Ortaca Devlet Hastanesi binası çeşitli sebeplerle tamamlanması gecikmişti. Yüklenici firmanın 23 Şubat 2018 tarihinde yaptığı başvuru üzerine Belediye yetkililerince yapının tüm bölümleri incelendi.

Yetkililerin yaptığı incelemenin ardından binanın, İmar Kanunu’na, yapı denetimi hakkındaki mevzuata, imar planı ve yönetmeliklerine, ruhsat ve eklerine, bilimsel ve teknik kurallara, Türk standartlarına, yapı ruhsatı duyuru hükümlerine uygun olduğu ve kullanılmasında sakınca görülmediğinin tespit edildiği öğrenildi.