09 / 12 / 2023

Ortunç Otel nerede

Ortunç Otel nerede

Cunda Adası'nda kendine özel koyda bulunan Ortunç Otel, kısa sürede iş dünyasının gözde tatil ve toplantı adresi oldu. İstanbul'dan 1.5 saatte ulaşılabilen Ortunç'un Yeşillenen Oteller sertifikası var

Sinpaş GYO Kızılbük devremülk projesi nerede? Lokasyon bilgisi!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" ismiyle imzasını taşıyan 5 yıldızlı resort otel için ön talepler gelmeye başladı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort nerede inşa edilecek? İşte detaylar... 

Evora İzmir projesi nerede?

Evora İzmir projesi nerede sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede  1,090 adet daire, 37 ticari birim ve 121 odalı otel bulunuyor.

Down Town Bursa nerede?

Atış Yapı tarafından hayata geçirilen Down Town Bursa projesinde alışveriş alanları, residence, ofis, otel ve müze yer alıyor. Peki Down Town Bursa nerede?

Newist Bayrampaşa Projesi nerede?

İstanbul Anıt Otelcilik A.Ş. tarafından hayata geçirilen Newist Bayrampaşa Projesi, otel ve ofisten meydana geliyor. Peki, Newist Bayrampaşa Projesi nerede?

Alsancak Özak GYO projesi nerede?

Arsa alanı 264 bin 136 metrekare olarak belirtilen Özak GYO İzmir Alsancak projesinde konut, otel, ofis, PSM, AVM ve hastane yer alacak. Peki Alsancak Özak GYO projesi nerede?

Ferko Line Rezidans nerede?

Ferko İnşaat tarafından hayata geçirilecek Ferko Line'da otel, dükkan ve ofisler yer alıyor. Proje 20 bin 435 metrekare arsa üzerinde inşa edilecek. Peki Ferko Line Rezidans nerede?

Dati Holding İstanbul Turizm Merkezi nerede?

İstanbul Turizm Merkezi projesinde otel, apart daire, marina ve mağazalar yer alıyor. Proje 1 milyar 460 milyon lira yatırımla hayata geçirilecek. Peki Dati Holding İstanbul Turizm Merkezi nerede?

Nidapark Bomonti nerede?

Nidapark Bomonti'de ofis, otel, ticari birimler ve rezidans daireler yer alıyor. 150 milyon TL yatırım bedeline sahip proje 18 bin 79 metrekarelik alanda inşa edilecek. Peki Nidapark Bomonti nerede?

Cathay Sone İstanbul Rezidans nerede?

5 konut bloğu ve 1 adet otel bloğundan oluşan projede daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Projede konut, otel ve dükkan bulunuyor. Peki Cathay Sone İstanbul Rezidans nerede?

Sone İstanbul Küçükçekmece nerede?

Toplam 36 bin metrekare arsa üzerinde yükselen Sone İstanbul projesi içerisinde konut, otel ve dükkan alanları bulunuyor. Projede metrekare birim bazında 5 bin 500 TL'den başlıyor. Peki Sone İstanbul Küçükçekmece nerede?

Cathay Sone İstanbul nerede?

Konut, otel ve AVM'den oluşan Cathay Sone İstanbul'da metrekare fiyatı 5 bin 500 lira ile 6 bin 500 lira arasında değişiyor. Peki Cathay Sone İstanbul nerede?

Küçükçekmece Sone İstanbul nerede?

Toplam 1.067 adet konut, otel ve dükkan alanlarının bulunduğu proje 5 konut bloğu ve 1 adet otel bloğundan oluşuyor. Peki Küçükçekmece Sone İstanbul nerede?

Sone İstanbul Rezidans nerede?

Sone İstanbul Rezidans'ta 1.067 adet daire, otel ve dükkanlar yer alıyor. Sone İstanbul Basın Ekspres projesinde fiyatlar 310 bin liradan başlayarak değişiyor. Peki Sone İstanbul Rezidans nerede?

Ortunç Otel nerede Haberi

Ortunç Otel neredeŞirketler çalışanlarının motivasyonunu artırmak için, toplantı ve organizasyonlarını şehir dışındaki otellerde yapmaya başladı. Cunda Adası'ndaki milli parkın içinde yer alan butik Ortunç Oteli de deniz uçağı seferlerinin başlamasıyla işadamları ve şirketlerin gözde toplantı mekânı oldu. Kendine ait koyda yer alan otel, sakin ortamı ve hizmet kalitesiyle tercih sebebi oluyor. Geceleme fiyatı oda+kahvaltı 300 liradan başlayan Ortunç'ta kullanılan sebze ve meyvelerin yine otele ait 170 dönümlük çiftlikte yetiştiriliyor. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Tunç, otel arazisini 1960'ta Ankara Devlet Opera ve Balesi'nde koro sanatçılığı yaparken, henüz 23 yaşında almış. Otelde 30 standart iki kişilik, 6 standart üç kişilik ve 4 suit olmak üzere toplam 40 oda bulunuyor. 100 kişilik Bar ve Snack Restaurant ile Midilli Adası manzaralı Taraça Bar&Restaurant'la konuklara...