Osman Dinçbaş

Osman Dinçbaş

İstanbul'da yeni yapılacaklarla birlikte alışveriş merkezi sayısı 100'ün üzerine çıkacak.

Alışveriş merkezlerinden dolayı kriz çıkmaz

''Türkiye'nin krizi alışveriş merkezlerinden çıkacak'' söylemi tepkilere neden oldu.

Alışveriş merkezleri çoğalıyor markalar sıkıntıda

Mağaza sahipleri çoğalan AVM'ler nedeniyle `Talep azalacak, merkezler boş kalacak' diyor.

ERGOİSVİÇRE ve Ernst&Young'dan afet sonrası iş sürekliliği

ERGOİSVİÇRE Sigorta, Ernst & Young işbirliğiyle KOBİ'lere yönelik iş sürekliliği yönetimi kitapçığı hazırladı

Samsun Gazi Osman Paşa Mahallesi'nde kentsel dönüşüm başladı!

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2012 yılında yaşanan büyük sel felaketinden etkilenen ve riskli alan ilan edilen Canik İlçesi Gazi Osman Paşa Mahallesi’ndeki alanda yıkım çalışmalarına başladı.

Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi açıldı!

Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, Eyüp Belediyesi tarafından yapılan Şehit Osman Yumuk Kemerburgaz Spor Kompleksi’nin açılışını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da katıldığı bir törenle gerçekleştirdi.

Osman Sargın, İznik Kent Meydanı projesini inceledi!

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altın, İznik Kent Meydanı projesini birlikte inceledi.

Osman Zolan'dan Acıpayam'a yatırım sözü!

Acıpayam'a bağlı mahallelerde sıcak asfalt, köprü, içme suyu deposu ve kilit parke taşı yatırımlarını başlatan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Yazır ve Dodurgalar mahallelerinde de çocuklara halı saha sözü verdi...

Osman Bektaş: Depremler Türkiye’yi tehdit ediyor!

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Osman Bektaş, Nepal ve yakın çevresinde son 6 ayda meydana gelen 8 depremin, Türkiye için tehdit unsuru olduğunu söyledi.

Osman Nuri Bakırcı'ya yeni dava!

Yapımı tamamlanması gereken 2 bin kadar konutu bulunan Osman Nuri Bakırcı hakkında 46 yıldan 161 yıla varan sürelerde hapis istemi ile bir dava daha açıldı. Bakırcı, projede olmayan daireleri satmakla suçlandı...

Arch Osman Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Arch Osman Mimarlık Mühendislik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, M. Alsatouf Alothman tarafından 50 bin TL'lik sermaye ile 5 Mayıs'ta Esenyurt, Sultaniye Mahallesi'nde kuruldu.

Osman Cem Kazmaz kimdir?

İnşaat Yüksek Mühendisi Osman Cem Kazmaz, MHP Rize Milletvekili Adayı oldu. Peki, Cem Kazmaz kimdir? Cem Kazmaz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Osman Cem Kazmaz..

Osman Boyraz kimdir?

Harita Yüksek Mühendisi Osman Boyraz, AKP İstanbul 1 Milletvekili Adayı oldu. Peki, Osman Boyraz kimdir? Osman Boyraz, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Osman Boyraz...

Tokat Gazi Osman Paşa Plevne Müzesi açıldı!

Tokat’ta Plevne kahramanı Gazi Osman Paşa’nın balmumundan heykelinin de yer aldığı Gazi Osman Paşa Plevne Müzesi Gazi Osman Paşa’nın vefatının 115’nci yıl dönümünde düzenlenen törenle ziyarete açıldı.

Tokat'ta Gazi Osman Paşa müzesi ziyarete açıldı!

Tokat'ta, Gazi Osman Paşa müzesi törenle ziyarete açıldı. Devegörmez Mahallesi'ndeki Atatürk Evi'nin kuzey bitişiğindeki binada oluşturulan müzenin açılış töreni, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Tokat Gazi Osman Paşa Müzesi açıldı!

Tokat Devegörmez Mahallesi'ndeki Atatürk Evi'nin kuzey bitişiğinde bulunan binada oluşturulan Gazi Osman Paşa Müzesi' nin açılış töreni, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

Osman Ulukaya: Yalova da 375 riskli bina var!

Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Dr. Osman Ulukaya Yalova'da 357 riskli bina olduğunu söyledi. Yalova Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü'nde düzenlenen basın toplantısında ilde sürdürülen çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

Osman Dinçbaş

Osman Dinçbaş Osman Dinçbaş

Ernst&Young Türkiye Genel Müdürü Osman Dinçbaş, belirterek, "Şu anda Batı dünyasında olmayan bir krizi biz orada yaşayacağız" dedi.

Dinçbaş, "enteresan bir hal" alan perakendenin Türkiye'de nakit girişi için ideal bir iş olduğunu ve çok sayıda perakendecinin bu işten kendilerine çok iyi nakit pozisyonu yarattığını söyledi. Rekabetin giderek arttığı ve eski enflasyonist ortamın bulunmadığı sektörün nasıl yönleneceğinin zamanla görüleceğini belirten Dinçbaş, Türk perakendecilik sektöründe birleşme ve satın almalar bakımından 2009'da bir hareketlilik yaşanmasını beklediğini kaydetti.

Artık doyuma ulaşıldı

İstanbul'da yapılan çok sayıda alışveriş merkezinin gelecekte ciddi bir sorun olacağını kaydeden Dinçbaş, şu görüşleri dile getirdi: "İstanbul'da yeni yapılacaklarla birlikte alışveriş merkezi sayısı 100'ün üzerine çıkacak. Şehir bu kadar sayıyı kaldırır mı? Bence bizim ülkemizde kriz oradan çıkacak. Şu anda Batı...