Osman Nuri Kumru

Osman Nuri Kumru

Konas İnşaat Anonim Şirketi, Osman Nuri Kumru Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 200 bin TL'lik sermaye ile 6 Nisan'da Pendik, Yenişehir Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, Dumankaya Cadde'de kuruldu.

Osman Nuri Ekim'den Akçaabat Millet Bahçesi açıklaması!

Trabzon'un Akçaabat ilçesinde 23 bin metrekare üzerine kurulan Millet Bahçesi'ne vatandaşlardan yoğun ilgi geldi. Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, millet bahçesinin önemli bir sosyal alan olacağını belirtti...

Yüksek İnşaat Mühendisi Osman Nuri Mörel vefat etti!

Yüksek İnşaat Mühendisi Osman Nuri Mörel vefat etti. İTÜ-1948 Sınıf Arkadaşları taziye ilanı yayınladı. 

Zinnur Dekorasyon Tasarım Tadilat Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Zinnur Dekorasyon Tasarım Tadilat Mühendislik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi bugün Pendik'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Osman Nuri Okumuş tarafından kuruldu.

Net Garanti Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Net Garanti Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Küçükçekmece’de 500 bin TL sermaye bedeli ile Osman Nuri Karahasanoğlu ve Zeyfi Yalçıntepe ortaklığında kuruldu. 

Osman Nuri Bakırcı'ya 44 yıl hapis cezası!

Esenyurt bölgesinde konut projesi yarım kalan şirketlerden biri olan Osmanlı İnşaat’ın sahibi Osman Nuri Bakırcı’ya 44 yıl hapis cezası verildi.

Partaş İnşaat'ın acı günü! Osman Nuri Paralı vefat etti!

Partaş Tekstil İnşaat- Nuh Çimento Sanayi A.Ş 'nin  yönetim kurulu üyelerinden Hacı Osman Nuri Paralı vefat etti.

Real Group Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Real Group Gayrimenkul Yatırım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Osman Nuri Dokumacı, Ahmet Dokumacı ve Ebrar Dokumacı ortaklığında 100 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Mon Danışmanlık İnşaat Yatıırm Anonim Şirketi kuruldu!

Mon Danışmanlık İnşaat Yatıırm Anonim Şirketi Mahmut Önügören ve Osman Nuri Önügöre ortaklığında 500 bin TL sermaye ile bugün kuruldu. 

Manolya Gayrimenkul Anonim Şirketi kuruldu!

Manolya Gayrimenkul Anonim Şirketi Osman Nuri Bilge tarafından 50 bin TL sermaye ile bugün kuruldu.

Ond Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ond Gayrimenkul Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi 100 bin TL sermaye ile bugün Osman Nuri Dokumacı imzasıyla kuruldu.

FETÖ'cü kumpasıyla Erginer kardeşlerin fabrikasına el konuldu!

FETÖ'nün kirli kumpaslarla mağdur ettiği isimler arasına Konya'nın tanınmış iş adamları Mustafa ve Osman Nuri Erginer kardeşler de girdi. İş adamı Mehmet Katırcı ve oğlu Hakan Katırcı, FETÖ kumpasıyla kardeşlerin fabrikasına el koydu.

Nam Yönetim ve Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Nam Yönetim ve Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Murat Büyükyılmaz, Osman Nuri Büyükyılmaz, Aysun Uzun ortaklığıyla 10 bin TL sermaye ile 12 Ağustos'ta Büyükçekmece'de kuruldu.

Eski Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Eski Turizm İnşaat Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 500 bin TL sermaye ile bugün Mehmet Salih Kerimoğlu, Osman Nuri Güler tarafından kuruldu.

Osman Nuri Kumru

Osman Nuri Kumru Osman Nuri Kumru

Konas İnşaat Anonim Şirketi, Osman Nuri Kumru Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 200 bin TL'lik sermaye ile 6 Nisan'da kuruldu. 


Konas İnşaat Anonim Şirketi iş konusu; A- İNŞAAT TAAHHÜT İŞLERİ 1.    Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 2.   Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. 3.   Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı...