osmanlı yapı 5 inşaat

osmanlı yapı 5 inşaat

Osmanlı Yapı 5 İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi ’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak John D. Chapman, Başkan Yardımcısı olarak Ahmet Sinan Kalpakçıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak ise Ali Zeki Pamir görev yapacak

DAP Yapı 5 bin konutluk 5 yeni projeye başlıyor!

Gayrimenkul sektöründe de talepler değişti. Bir dönem deprem kriterleri ön plandayken artık sağlık kriterlerinin öne çıktığından bahseden DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Sağlıklı ev konseptinin ilk örneğini Çekmeköy’deki Ormanköy projemizde hayata geçiriyoruz'' dedi.

Hekim Yapı yaklaşık 70 ülkeye ihracat yapıyor! 

İhracatta yakaladıkları başarıyı 2019'da da sürdürmeyi amaçlayan Hekim Yapı 5 kıta da 70'e yakın ülkeye düzenli olarak ihracat yapıyor.

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası 2018!

Sur Yapı'nın yeni kampanyasında peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksit imkanı sağlanıyor. Kampanya sadece 5 projede geçerli olacak. 

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası!

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası detayları haberimizde yer alıyor. Sur Yapı'nın kampanyası İstanbul ve Bursa projelerini kapsıyor.

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyasında hangi projeler var?

Sur Yapı yeni kampanyasını geçtiğimiz günlerde başlattı. Peki Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyasında hangi projeler var?

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası!

Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası kapsamında konut alıcılarına cazip fırsatlar sunuluyor. İşte Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyası detayları...

Sur Yapı'dan altın gibi kampanya!

1992 yılından bu yana pek çok prestijli proje hayata geçiren Sur Yapı 5'i bir yerde kampanyasında altın gibi fırsatlar sunuyor.

Dap Yapı 5 yılda 13 milyar TL'lik yatırım yapacak!

Sene başından bu yana Nişantaşı ve Çekmeköy’de olmak üzere iki büyük arazinin ihalesini kazanan Dap Yapı’nın patronu Dr. Ziya Yılmaz, “Dönem durulacak dönem değil. 5 yılda 13 milyar TL’lik proje geliştireceğiz” dedi.

Fer Yapı 5 yılda da 4 milyar TL yatırım hedefliyor!

FerYapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova geçmişe dönük yıllarda gerçekleştirdiği yatırımları artırmayı hedefliyor. Fer Yapı son 5 yıldaki 2 milyar TL'lik yatırımı iki katına çıkaracak.

Uçarlar Yapı 5 projesiyle Cityscape Qatar'a katıldı!

Uçarlar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uçar, "Öncelikle dünyanın en büyük yapı fuarlarından Cityscape'in Katar ayağında ülkemizi temsil etmekten ötürü çok mutluyuz." dedi.

Mirmod, bu yıl 2 projesini tamamlayacak!

Mirmod Yapı, 5 yılda 5 proje hayata geçirdi. 2 yeni projeye daha başlayacak olan firma, Mezitli Livium Mod ve Yenişehir Livium Referans projelerinin yanı sıra, yıl sonuna doğru da Çiftlikköy'de 2 projeye daha başlıyor.

2016'da Konya'da 5 bin 273 binaya yapı ruhsatı verildi!

Konya ili Yapı İzin İstatistikleri 2016 sonuçları açıklandı. Buna göre, geçen yıl 5 bin 273 binaya yapı ruhsatı verildi. Konya Türkiye genelinde 7. oldu.

Metal Yapı Konut’tan Göktürk’te 5 yeni proje!

İstanbul’da birçok önemli projeye imza atan Metal Yapı Konut, 2017 yılında yeni projelerine devam ediyor. Kemerburgaz ve Göktürk’te bugüne kadar toplam 6 projeyi hayata geçiren Metal Yapı Konut, 5 yeni projesi ile bölgedeki gücünü pekiştiriyor.

osmanlı yapı 5 inşaat

osmanlı yapı 5 inşaat osmanlı yapı 5 inşaat

Ottoman Finance Company II Limited, John D. Chapman, Ahmet Sinan Kalpakçıoğlu, Ali Zeki Pamir ve The Ottoman Fund Limited tarafından Gayrettepe 'de kurulan Osmanlı Yapı 5 İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi; 50 bin TL sermayeye sahip.

şžirketin sermaye dağılımına göre;

- Ottoman Finance Company II Limited 'de 49 bin 996 TL 'si,
- John D. Chapman 'ne 1 TL 'si,
- Ahmet Sinan Kalpakçıoğlu 'na 1 TL 'si,
- Ali Zeki Pamir 'e 1 TL 'si,
- The Ottoman Fund Limited 'de 1 TL 'si ait.

Firmanın iş konusu; Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde gayrimenkul almak satmak ve pazarlamak...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak.

Osmanlı Yapı 5 İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi 'nin Yönetim Kurulu Başkanı...