03 / 12 / 2022

otomobil fiyatları

otomobil fiyatları

TESK Başkanı Bendevi Palandöken, ticari taşıtlar için bir defaya mahsus ÖTV'siz ve KDV'siz satış imkanı sunulması talebinde bulundu. İşte Bendevi Palandöken'in konuyla ilgili o açıklamaları...

İkinci el ve sıfır araç almak isteyenler dikkat! Tarih verildi, o aydan sonra... 

Sıfır araçlara yapılan düzenlemeden sonra al-sat yapan vatandaşlar ikinci el araç piyasasından çekildi. Böylece ikinci el araçların fiyatında düşüş yaşandı. Sektör temsilcileri bu düşüşün araç almak için tam zamanı olduğunu belirtti.

Renault da fiyatlarına zam yaptı! İşte 20 Eylül 2022 fiyat listesi!

Renault, Eylül 2022 fiyatlarını açıkladı.. Sektörün genelinde olduğu gibi Renault da fiyatlarına da zam yaptı. İşte Renault, Eylül 2022 fiyat listesi.

Otomobil almayı düşünüyorsanız acele edin! Fiyatlar yeniden yükselecek

İkinci elde yeni uygulama öncesi stokların eritilmesi amacıyla tanınan süre 15 Eylül'de doldu. Bu süreçte fiyatlar gevşedi ancak önümüzdeki Kasım, Aralık aylarında yeniden yükseliş bekleniyor.

Skoda Fabia Eylül fiyatlarıyla sürücülere göz kırpıyor. İşte Skoda Fabia’nın 8 Eylül 2022 fiyatları

Skoda Fabia tasarım ve teknolojinin bir araya gelişiyle sürücülere müthiş deneyimler yaşatıyor. Fabia Eylül ayı fiyatlarıyla da alıcılarını bekliyor. İşte Skoda Fabia'nın 8 Eylül 2022 fiyatları

İkinci el otomobil alacaklar müjde! Fiyatlar gevşemeye başladı

"Yüksek fiyat ortamının yavaş yavaş bitmeye başladığını görüyoruz" diyen ODD Başkanı Bozkurt,  2023'te de sıfır otomobilin piyasada bollaşmayabileceğini ancak ikinci el fiyatlarında yavaş yavaş bir gevşeme görülmeye başlandığını söyledi.

Otomobile enerji zammı yolda

Türkiye’de otomobil üretiminde 2021 yılında yüzde 5 olan enerji maliyeti, elektrik ve doğalgaza gelen son zamlarla yüzde 15’e kadar yükseldi.

İşte piyasadaki en ucuz sıfır arabalar…

Ucuz araba almak isteyen vatandaşlar, Eylül 2022 sıfır araç kampanyası için fiyat araştırmaları yapmaya başladı.

Araba alacaklar dikkat! Otomobilde dikkat çeken rakamlar...

Vatandaşlar hem sıfır hem de ikinci el otomobil fiyatları ile ilgili son dakika haberlerini yakında takip ederken yeni bir gelişme daha yaşandı.

Araba alacaklar dikkat! İkinci elde satışlar...

Son gelişmelerin ardından vatandaşlar hem ikinci el hem de sıfır araba fiyatlarıyla ilgili yapılan son dakika haberlerini araştırmaya koyuldu. Getirilen 6 ay ve 6 bin km kuralı sonrası ikinci el araç piyasasının durumu da merak edilmeye başlandı.

Yakıt tüketimiyle iddialı Dacia Sandero 2022'nin özellikleri ve fiyat listesi...

Dacia Sandero 2022 fiyat listesi, özellikleri, donanım paketleri, opsiyon fiyatları, motor seçenekleri ve yakıt tüketim miktarları oldukça merak ediliyordu. Tek tip motor seçeneğine sahip ve düşük yakıt tüketimi ile dikkat çeken yeni Sandero, bakın kaç TL'den satılıyor? İşte detaylar...

Otomobilde pazar hareketleniyor ibre ticariye dönüyor

ÖTV'de indirim beklentisi ve taşıt kredilerinde faizlerin yüzde 30’a kadar yükselmesi nedeniyle otomobil piyasası durma noktasına geldi ancak sektör yetkilileri Eylül ayında piyasada hareketlilik bekliyor.

Dizel otomobillerde fiyatlar yüzde 30 düşüyor! İşte o tarih...

Otomobil sektöründe özellikle elektrikli araçların çoğalmasıyla birlikte büyük değişim yaşanmak üzere. İşte detaylar...

Milyonların gözbebeği Volkswagen Yeni T-Roc Ağustos fiyatları resmen açıklandı! 14 Ağustos 2022 fiyat listesi

Volkswagen Yeni T - Roc Ağustos fiyatları resmen belli oldu. Peki Volkswagen Yeni T - Roc fiyatları kaç TL oldu? En ucuz T - Roc ne kadar? İşte 14 Ağustos 2022 fiyat listesi...

Renault'nun en ucuz otomobili Taliant uygun yeni fiyatları ile karşınızda! Renault Yeni Taliant 4 Ağustos 2022 fiyatları

Ağustos ayının gelmesi ile birlikte otomobil firmaları fiyat listesini güncellemeye başladı. Türkiye’de sevilen arabalardan olan Renault Yeni Taliant 2022 Ağustos ayı fiyatları ne kadar? İşte detaylar…

Otomobil fiyatları düşecek mi? Matrah düzenlemesi hangi araçlarda geçerli?

Matrah düzenlemesi ile otomobil fiyatlarının düşüp düşmeyeceği merakla araştırılıyor. Vatandaşlar, matrah düzenlemesinin hangi araçları kapsadığını bilmek istiyor. İşte detaylar!

700 bin liralık aracın fiyatı 600 bin liraya nasıl düşer?

Otomobilden alınan ÖTV için matrah değişikliğine gidildi ancak belli bir rakamın üzerindeki otomobillerin fiyatlarında her hangi bir değişiklik olmadı. Yeni bir matrah değişikliğine gidilmeden otomobil fiyatlarını düşürmek mümkün. Vergi uzmanı Murat Batı'dan dikkat çeken bir öneri geldi. İşte o öner

Audi Q3'e Kasım zammı! Audi Q3 26 Kasım 2022 fiyat listesi

Audi Kasım ayında otomobil fiyatlarını güncelledi. Peki Kasım zammı sonrası Audi Q3 fiyatları nasıl değişti? İşte Audi Q3, 26 Kasım 2022 fiyat listesi..

ÖTV matrah düzenlemesinin ardından otomobil fiyatları ne kadar oldu?

Matrah güncellemesi ile ilgili düzenleme geçtiğimiz gün Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu kararla birlikte 1600 cc altı araçlarda alt limit ve üst limit de netlik kazanmış oldu. Bu gelişmenin ardından sıfır otomobil almayı düşünenler "Otomobil fiyatları ne kadar oldu?, otomobil fiyatları düştü mü" gibi

Otomobil almayı düşünenler dikkat! Fiyatlar o tarihten sonra tak diye çakılacak

Otomobil almayı düşünen vatandaşlara önemli bir uyarı yapıldı. 1 Aralık'tan itibaren araçlarda yapılacak matrah düzenlemesiyle otomobil fiyatlarının düşmesi bekleniyor.

Sıfır otomobil alacaklar dikkat! İşte ÖTV matrahı düzenlemesi sonrası yeni fiyatlar

Yeni bir otomobil satın almak isteyenler, ÖTV matrah değişikliğini beklemekte. İşte yeni fiyatlar...

Otomobil almayı düşünenler düşünmeye yeltenenler! Sakın şimdi otomobil almayın çok para kaybedersiniz

Otomobil fiyatları aldı başını gitti. Vatandaşları nasıl otomobil sahibi olacaklarının hesabını yaparken devlet tarafından çok güzel bir haber geldi. Matrah düzenlemesi 1 Aralık'tan sonra yürürlüğe girecek.

100 bin TL altında otomobil bulma ihtimali doğdu! Otomobil fiyatları düşecek mi? İşte 2022 yılının en ucuz otomobilleri!

Matrah artırımı gündemde yer alıyor. Matrah artırımı oranı otomobilin modeline bakılarak 50 ile 100 bin TL arasında indirim gündemde yer alıyor. Peki otomobil fiyatları düşecek mi?

Otomobilde matrah düzenlemesi ne zaman? Otomobil fiyatları ne kadar düşecek?

Sıfır otomobil almak isteyenlerin heyecanla beklediği matrah düzenlemesinde tarih belli oldu. Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, otomobilde matrah düzenlemesi için son aşamaya gelindiğini, uygulamanın 1 Aralık itibarıyla hayata geçirileceğini açıkladı.

Araba alacaklara müjde! Araba fiyatlarını aşağı çekecek hamle geldi!

Araba almak isteyenler otomobil fiyatlarının düşmesini uzun bir süredir bekliyor. Araba fiyatlarını aşağı düşürecek hamle sonunda geldi. İşte detaylar!

Otomobil fiyatları düşecek mi? Araç fiyatları ne zaman düşer?

Otomobil fiyatları düşer mi, ne zaman düşecek? soruları vatandaşlar tarafından merakla soruluyor. İşte detaylar!

ÖTV indiriminde son dakika! Bakan Nebati resmen açıkladı! Araç fiyatları düşecek mi?

Otomobil fiyatlarında yaşanan yükselişin ardından ÖTV indirimi beklentisi gündeme geldi. Peki otomobilde ÖTV indirimi yapılacak mı? Otomobilde matrah düzenlemesi olacak mı? İşte Bakan Nebati'nin o son dakika açıklaması...

Honda Civic'e dev zam! 1 milyon liraya koşuyor! 11 Kasım 2022 fiyat listesi...

Kasım ayının gelmesi ile otomobil fiyatları zam yağmuruna tutuldu. Kara haber şimdi de Honda Civic'ten geldi! Honda Civic'e 28 bin TL'ye varan bir zam yapıldı. Peki, Honda Civic fiyatları ne kadar? İşte 11 Kasım 2022 fiyat listesi...

otomobil fiyatları Haberi

otomobil fiyatları

Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken, ticaretle uğraşanları yakından ilgilendiren bir çağrı yaptı. Araç fiyatlarını düşürür" diyerek önerisini paylaşan TESK Başkanı Palandöken, ticari taşıtlar için bir defaya mahsus ÖTV'siz ve KDV'siz satış imkanı sunulması talebinde bulundu. 

ÖTV'siz ve KDV'siz araç satışı önerisi gündemde bomba erkisi yarattı. Araba fiyatlarının her geçen gün yükselmesi ve akaryakıt zamları, pek çok insanı zor duruma düşürdü. 

İşte TESK Başkanı Bendevi Palandöken'in araç fiyatlarını düşürecek o önerisi ile ilgili tüm detaylar...

Ticari taşıtlar için bir defaya mahsus ÖTV'siz ve KDV'siz satış imkanı sağlanması önerisinde bulunan TESK Başkanı Bendevi Palandöken, "Daha önce borçlarını ödeyen esnafın sicilinden dolayı krediye ulaşması zorlanıyor. Her kredi almak istediğinde sicili karşısına çıkıyor" açıklamasında bulundu. 

Mynet'te yer alan habere göre; Ticari...