ottoman uapi

ottoman uapi

Osmanlı Yapı 5 İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi ’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak John D. Chapman, Başkan Yardımcısı olarak Ahmet Sinan Kalpakçıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak ise Ali Zeki Pamir görev yapacak

Ottoman Grup İç Mimarlık Gayrimenkul İnşaat Ve Oto Alım Satım Anonim Şirketi kuruldu!

Ottoman Grup İç Mimarlık Gayrimenkul İnşaat Ve Oto Alım Satım Anonim Şirketi bugün Bağcılar'da 100 bin TL sermaye bedeli ile Ertuğrul Dinçer tarafından kuruldu.

Özyurtlar Holding'te 2'nci kuşak iş başında!

Özyurtlar Holding,  NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı Projelerinin Satış ve Organizasyonundan sorumlu Alper Özyurt oldu...

Ottoman Life Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Tekstil Limited Şirketi kuruldu!

Ottoman Life Turizm İnşaat Gıda Sanayi ve Tekstil Kuyumculuk İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi Fatih'te 300 bin TL sermaye bedeli ile Mahmut Görül tarafından kuruldu.

Ottoman Capital Investment Mühendislik Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Ottoman Capital Investment Mühendislik Taahhüt Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Tuzla'da 200 bin TL sermaye bedeli ile Adem Güleryüz tarafından kuruldu.

Hakan Peker çiftlikte yaşayacak!

Kıbrıs The Savoy Ottoman Otel’de sahne alan Hakan Peker, Çiftlikte yaşayacağım, hayvanlar ve doğa ile iç içe olup kendime yeni bir hayat kuracağım. Kapım herkese açık” dedi.

Sinpaş GYO, Ottoman Gayrimenkul'deki paylarını sattı!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) iştirak satışı hakkında açıklama yaptı.

Akiş GYO, Ottoman Gayrimenkul'deki paylarını sattı!

Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) iştirak satışı hakkında açıklama yaptı.

Ottoman's Life Hotel Deluxe açılış için hazır!

Ottoman's Life Hotel Deluxe, İstanbul'un en işlek arterlerinden Vatan Caddesi'nde kağılarını açmaya hazırlanıyor...

Özyurtlar İnşaat'ın 63 dükkanı bugün satışta!

Özyurtlar İnşaat Nlogo ve Ncadde Ottoman projelerinde yer alan 63 dükkanı bugün satışa sunuyor. Dükkanların müzayedesi saat 14.00’da Eskidji Müzayedecilik tarafından gerçekleştirilecek. 

Nlogo cadde dükkanları 419 bin TL'den açık artırmada!

63 dükkanın satışa sunulduğu Esenyurt’taki  Ncadde Ottoman ve ‘Nlogo İstanbul’ projelerinin müzayedesi 15 Şubat 2018 Perşembe günü saat 14:00'da yapılacak..

Özyurtlar İnşaat dükkan müzayedesi 15 Şubat 2018!

Özyurtlar İnşaat dükkan müzayedesi 15 Şubat 2018 detayları haberimizde yer alıyor. Ncadde Ottoman ve Nlogo projelerinde yer alan toplam 63 dükkan satışa sunuluyor. 

Özyurtlar Ncadde Ottoman dükkan satışları!

Özyurtlar Ncadde Ottoman dükkan satışları 15 Şubat'ta gerçekleştirilecek. Toplamda 63 dükkanın yer aldığı projede satışlar Eskidji tarafından yapılacak. 

Nlogo Özyurtlar dükkan satışları!

Nlogo Özyurtlar dükkan satışları 15 Şubat'ta yapılacak. Özyurtlar İnşaat ayrıca Ncadde Ottoman projesindeki dükkanları da satışa sunuyor. 

ottoman uapi

ottoman uapi ottoman uapi

Ottoman Finance Company II Limited, John D. Chapman, Ahmet Sinan Kalpakçıoğlu, Ali Zeki Pamir ve The Ottoman Fund Limited tarafından Gayrettepe 'de kurulan Osmanlı Yapı 5 İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi; 50 bin TL sermayeye sahip.

şžirketin sermaye dağılımına göre;

- Ottoman Finance Company II Limited 'de 49 bin 996 TL 'si,
- John D. Chapman 'ne 1 TL 'si,
- Ahmet Sinan Kalpakçıoğlu 'na 1 TL 'si,
- Ali Zeki Pamir 'e 1 TL 'si,
- The Ottoman Fund Limited 'de 1 TL 'si ait.

Firmanın iş konusu; Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde gayrimenkul almak satmak ve pazarlamak...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak.

Osmanlı Yapı 5 İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim şžirketi 'nin Yönetim Kurulu Başkanı...