öz geçmiş

öz geçmiş

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren toplam 8 firma istihdam ettirmek üzere eleman alımı yapacak

Sistem İnşaat eleman alacak!

Sistem İnşaat, Beylikdüzü'ndeki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, analitik düşünerek problem çözme yeteneğine sahip, temsil yeteneği kuvvetli, iyi derecede ingilizce bilen,  mimar, inşaat m&uu

Serka İnşaat eleman alacak!

Serka Ä°nÅŸaat teknik ofis müdürü alacak. °lgilenenler özgeçmiÅŸlerini personel@adaliholding.com

Kontek İnşaat eleman alacak!

Kontek İnşaat, proje müdürü, mimar ve saha mimarı alacak

Bimcompany eleman alacak!

Bimcompany istihdam ettirmek üzere eleman alımı yapacak

Bigplus eleman alacak!

Bigplus mimar, içmimar alacak. °lgilenenler özgeçmiÅŸlerini bigplus@bigplusgroup.com veya m.dindarol@big

Workshop eleman alacak!

Workshop, kapsamlı projelerin tasarımında ve uygulama planlarında çalışacak mimarlar alacak. İlgilenler özgeçmişlerini info@mimarlar-workshop.com adresine yollayabilirler.

Super Online eleman alacak!

Super Online, AutoCad bilen, tercihen 3D Max kullanabilen, yoğun iş temposunda çalışabilecek mimarlar alacak. İlgilenler özgeçmişlerini

5 firma eleman avında!

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren toplam 5 firma istihdam ettirmek üzere eleman alımı yapacak

The Bodream eleman alacak!

The Bodream inşaat teknikeri alacak

Eryapı Group eleman alacak!

Eryapı Group, proje koordinatörü, proje müdürü, şantiye şefi, makine mühendisi, elektrik mühendisi, inşaat teknikeri, harita teknikeri alacak

Sektor Group eleman alacak!

Sektor Group, inşaat mühendisi, inşaat teknikeri ve mimar alacak

Ürosan Mobilya eleman alacak!

Ürosan Mobilya, iç mimar ve endüstri mühendisleri alacak

Kinesis eleman alacak!

Kinesis, mimar alacak

Altınok Öz, Yakacık’taki park çalışmalarını inceledi!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Yakacık Havuz Sokak’ta yapımı devam eden park alanındaki çalışmaları yerinde inceleyerek, sorumlulardan bilgi aldı.

Öz Te İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Te İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Fevzi Teyfur ve Kaçak Özen ortaklığıyla 200 bin TL sermaye ile 10 Kasım'da Esenyurt, Yeşilkent Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi'nde kuruldu.

Abdil Celil Öz: Arapların Trabzon'a yatırımları artacak!

Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Trabzon'a gelen Arap turist sayısının 300 bini geçtiğini ve Körfez yatırımcısının bölgede bir Arap şehri kurmayı planladıklarını söyledi.

Altınok Öz: Kartal'da dönüşümün önünde engel yok!

Kartal Kordonboyu Mahallesi Sahil Sitesi yıkım töreninde konuşan Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, "Kartal'da dönüşümün önünde engel yok. Kartal Anadolu Yakasının merkezidir" dedi.

Öz ve Uzuner İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir Şubesi açıldı!

Öz ve Uzuner İnşaat Emlak Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Başakşehir Şubesi, Galip Kılıç Şube Müdürlüğü'nde 100 bin TL sermaye ile 20 Ekim'de Başakşehir, Ziya Gökalp Mahallesi'nde açıldı.

Abdurrahman Öz seçim beyannamesinde TOKİ'ye yer verdi!

AK Parti Aydın milletvekili Abdurrahman Öz ve AK Parti Aydın milletvekili adayı Hakan Çağlar Erürker ile AK Parti Nazilli İlçe Başkanı İmran Acar 1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında STK’lara ziyaretlerini sürdürüyor.

İşte Gürgen Öz'ün Nişantaş'ındaki evi!

Gürgen Öz, Nişantaşı’nda bulunan ve ikinci dereceden tarihi eser olan apartmandaki dairesine sekiz yıl önce taşınmış. Öz, “Hayalimde şehrin hafızasını anlatan karakteristik bir yapı vardı çünkü” diye anlatmaya başlıyor." dedi.

Öz Önder Yapı Gıda Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Önder Yapı Gıda Restaurant Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Murat Özger tarafından 100 bin TL sermaye ile 6 Eylül'de Ümraniye, Atatürk Mahallesi, Gaffar Efendi Sokak'ta kuruldu.

Altınok Öz: Yerinde dönüşümü en iyi yapan Kartal Belediyesi’dir!

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, belediye olarak 2015 yılını değerlendirdi. Öz, Kartal Belediyesi’nin iyi algılanan, takip edilen bir kurum olduğunun altını çizdi ve çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti.

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Öz Şahinler Yapı ve İnşaat Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi, Ahmet Şahin tarafından 400 bin TL sermaye ile 30 Eylül'de Başakşehir, Başak Mahallesi, Abdulhamithan Caddesi'nde kuruldu.

Öz Yazıcıoğlu İnşaat Emlak Otomotiv Gıda İletişim İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Öz Yazıcıoğlu İnşaat Emlak Otomotiv Gıda İletişim İthalat ve İhracat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, Cengiz Yazıcı Yönetim Kurulu Üyeliği'nde 500 bin TL sermaye ile 18 Eylül'de Esenyurt'ta kuruldu.

1947 yılında Haydarpaşa Köprüsü'nden ilk tramvay geçmiş!

1947 yılında Üsküdar ile Kadıköy arasında çalışan tramvay hattının yeni güzergahı olarak Haydarpaşa Köprüsü'nden ilk tramvay merasimle geçmiş. Tramvayın köprüden geçmesiyle Üsküdar - Kadıköy yolu da kısalmış.

Öz Elit Yapı Yönetim Çiçekçilik Otomotiv Limited Şirketi kuruldu!

Öz Elit Yapı Yönetim Çiçekçilik Otomotiv Limited Şirketi, Tülin Değirmenci tarafından 100 bin TL sermaye ile, 11 Eylül'de İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt'ta kuruldu.

öz geçmiş

öz geçmiş öz geçmiş

1- Sistem İnşaat, Beylikdüzü'ndeki merkez ofisinde görevlendirilmek üzere, analitik düşünerek problem çözme yeteneğine sahip, temsil yeteneği kuvvetli, iyi derecede ingilizce bilen, Autocad ve MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen mimar veya inşaat mühendisi alacak.

İlgilenenler özgeçmişlerini info@sistem-yapi.com adresine veya 0212 876 25 35 no'lu faksa yollayabilirler.

2- Serka İnşaat, inşaat mühendisliği bölümünden mezun, 10 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, çok iyi derecede ingilizce bilen, yurt dışı şantiye tecrübesi olan, yurt içi ve yurt dışı seyehat engeli olmayan, ekip yönetiminde başarılı, iyi derecede MS Ofiice kullanabilen teknik ofis müdürü alacak.

İlgilenenler özgeçmişlerini personel@adaliholding.com adresine veya 0212 340 05 04 no'lu faksa yollayabilirler.

3-Kontek İnşaat, Cezayir'deki 5 yıldızlı otel yenilenmesi için, uluslararası inşaat projeleri ve özellikle 5 yıldızlı otel inşaatı konusunda deneyimli, fransızca...