özel isviçre hastanesi

özel isviçre hastanesi

İş Bankası iştiraklerinden Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği AŞ'nin, yaptırdığı Baydındır Hastanesi İçerenköy, hizmete açıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin satışa çıkardığı hastaneye alıcı çıkmadı!

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin 699 milyon TL borcunu ödeyebilmek için satışa çıkardığı Özel Büyükşehir Hastanesi'ne alıcı çıkmadı. Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, "Alan olmadı. Satmaktan vazgeçtik. Hastaneyi kar elde eden bir kurum haline getirmeye çalışacağız" dedi.

Yeni şehir hastanesi projesinde kamu-özel ortaklığından vazgeçildi!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda yaptığı açıklamada, iki ayrı grupta hayata geçirilecek olan şehir hastanelerinde kamu-özel ortaklığı modelinin uygulanmayacağını söyledi.

Konya Şehir Hastanesi 2020’de açılıyor!

Sağlık Bakanlığı tarafından kamu-özel sektör iş birliğiyle başlatılan ve inşaatına devam edilen Konya Şehir Hastanesi, büyük ölçüde tamamlandı.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Özel Büyükşehir Hastanesi'ni satışa çıkarıyor!

1 milyarın üzerinde borcu olduğu iddia edilen Konya Büyükşehir Belediyesi, Özel Büyükşehir Hastanesi'ni satışa çıkarıyor.

Tekirdağ Şehir Hastanesi 2020'de açılacak!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğünce kamu-özel iş birliği modeliyle yapımı devam eden Tekirdağ Şehir Hastanesi'nin 2020'de tamamlanarak hizmete girmesi planlanıyor...

Ankara Şehir Hastanesi'nin teknoloji altyapısında Türk Telekom imzası!

Türkiye’nin sağlık alanındaki en büyük kamu-özel iş birliği projelerinden olan Bilkent’teki Ankara Şehir Hastanesi’nin tüm bilgi teknolojileri altyapısı, Türk Telekom Grubu tarafından yapıldı. 

Özel Sakarya Vatan Hastanesi 6.5 milyon TL'ye icradan satılıyor!

Özel Sakarya Vatan Hastanesi icradan satışa çıkarıldı. Özel Sakarya Vatan Hastanesi için 6 milyon 500 bin TL bedel isteniyor. Satışa konu gayrimenkul için birinci satış günü 28 Şubat 2019 olarak belirlendi. 

Adana Şehir Hastanesi Tayland’a örnek oldu!

Adana Şehir Hastanesi, Japonya’nın en büyük yatırım ve ticaret şirketlerinden Sojitz, Tayland’da Kamu Özel İş Birliği modeli (PPP) kapsamında hayata geçecek yeni proje için örnek oldu.

'Başhekim evini tadilata sokup ailesiyle hastanede özel odaya yerleşti' iddiası!

Zonguldak'ta Başhekim Dr. Feyzullah Hasanoğlu'nun satın aldığı evdeki tadilat sebebi ile eşi ve 2 çocuğuyla birlikte Devrek Devlet Hastanesi'nde özel bir odada kaldığı iddia ediliyor. 

Kocaeli Şehir Hastanesi'nin kaba inşaatı bitti!

Kamu-Özel ortaklığı tarafından inşa edilen Kocaeli Şehir Hastanesi’nin(Kocaeli Entegre Sağlık Kampüsü) kaba inşaatı tamamlandı. Projede genel inşaatın yüzde 36’sı ise tamamlandı.

Kütahya Şehir Hastanesi 2020 yılında tamamlanacak!

Sağlık Bakanı Yardımcısı Halil Eldemir, Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğünün kamu-özel iş birliği modeliyle hayata geçirdiği Kütahya Şehir Hastanesi inşaatında incelemeler yaptı. 

Vehbi Koç Vakfı Özel Bodrum Hastanesi'ni satın aldı!

Koç Üniversitesi Hastanesi’ni işleten Vehbi Koç Vakfı (VKV) Sağlık Kuruluşları yönetimi Özel Bodrum Hastanesi'ni satın aldı. Vakıf, 5 yılda Bodrum’a 30 milyon dolarlık yatırım yapacak.

İkitelli Şehir Hastanesi tamamlandığında böyle olacak!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü'nün kamu-özel işbirliği modeliyle hayata geçirdiği İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi'nin 2020 yılında tamamlanması planlanıyor.

özel isviçre hastanesi

özel isviçre hastanesi özel isviçre hastanesi

İş Bankası iştiraklerinden Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği Aş'nin, Özel İsviçre Hastanesi'ni satın alarak yaklaşık 40 milyon dolar yatırım yaptığı Baydındır Hastanesi İçerenköy, dün törenle hizmete açıldı.

Törene İstanbul Valisi Muammer Güler, İş Bankası Genel Müdür Ersin Özince, Bayek Genel Müdürü Dr. Cengiz Babacan ile çok sayıda davetli katıldı. Babacan, ilk hastanelerin 18 yıl önce Ankara'da açıldığını anımsatarak "Sağlık hizmet fiyatlarının halkımızın alım gücüyle bağdaşık olması üzerinde önemle duruyoruz"...