18 / 08 / 2022

Özgür Mungan yapı kredi koray gyo

Özgür Mungan yapı kredi koray gyo

Yapı Kredi Koray GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Mungan kimdir? Özgür Mungan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Özgür Mungan'ın biyografisi...

Ünlü ekonomist Özgür Demirtaş açıkladı! KYK borcu düzenlenmesi sonrası hükümet enflasyonu düşürmek için ne yapmalı

Dün açıklanan KYK borcunda enflasyona bağlı faizlerinde silinmesi kararı sonrası ekonomist Özgür Demirtaş, AKP hükümetine çağrıda bulundu. Enflasyonla mücadele için ne yapılmalı? İşte detaylar…

Ünlü ekonomist Özgür Demirtaş’tan asgari ücretle ilgili nokta atışı tahmin! 3 ay önceden bildi

Ünlü ekonomi Profesörü Özgür Demirtaş, üç ay önce sosyal medya hesaplarından asgari ücretle ilgili görüşlerini açıklamıştı. Demirtaş, mart ayında yaptığı paylaşımda asgari ücrete yapılacak zamma ilişkin tahminini paylaşmıştı.

Özgür Demirtaş, ekonomide yapılan hataları 5 maddede sıraladı

Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan ünlü ekonomist Özgür Demirtaş, iktidarı eleştirdi ve Bülent Arınç'a da göndermede bulundu.

Milyonlarca çalışan nefeslerini tuttu asgari ücrete 2. zammı bekliyor! Ünlü ekonomist Özgür Demirtaş tarih verdi

Türkiye’de milyonlarca asgari ücretli çalışan yüksek enflasyon karşısında zor günler geçirirken, ünlü ekonomist Özgür Demirtaş’tan sevindirici bir haber geldi. Asgari ücrete 2. zam bekliyorum diyen Demirtaş ne zaman yapılacağını açıkladı.

Özgür Mungan kimdir?

Yapı Kredi Koray GYO Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Mungan kimdir? Özgür Mungan daha önce hangi görevlerde bulunmuştur? İşte Özgür Mungan'ın biyografisi...

Özgür Karabat'tan Atatürk Havalimanı'na yapılan hastaneye ilişkin açıklama!

CHP’li Özgür Karabat, Atatürk Havalimanı'nda koronavirüs salgını kapsamında inşa edileen hastaneye ilişkin açıklamalarda bulundu...

Özgür Karabat'tan sahra hastaneleriyle ilgili soru önergesi!

CHP Milletvekili Özgür Karabat İstanbul'da yapımına başlanan sahra hastanelerine ilişkin, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın yanıtlaması talebiyle TBMM'de soru önergesi sundu...

Özgür Mimari Yapılar Limited Şirketi kuruldu!

Özgür Mimari Yapılar Limited Şirketi, Ayşe Öztel tarafından 100 bin TL sermaye ile 28 Haziran'da Gaziosmanpaşa, Karlıtepe Mahallesi, Yıldıztabya Caddesi'nde kuruldu.

Antakya Özgür Sokak'ta yeni imar yolu açılıyor!

Antakya Belediyesi Ekinci Mahallesi Özgür Sokak'ta yeni imar yolu açma çalışmaları başlattı. Antakya Belediyesi ekiplerince periyodik sırayla yapıldığı ifade edildi.

Libra Yatırım Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Libra Yatırım Yapı Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Özgür Sarıbudak Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL sermaye ile 3 Mart'ta Kadıköy, Merdivenköy Mahallesi, Mandıra Caddesi'nde kuruldu.

Şehit Özgür Gümüş'ün inşaat halindeki evi yardımlarla tamamlandı!

Muğla Valisi Amir Çiçek, Diyarbakır'da şehit düşen polis memuru Özgür Gümüş'ün, 15 yıldır inşaat halinde duran ve yapılan yardımlarla tamamlanan evini ziyaret etti.

Turkay Özgür: Aksu Çayı'nda iki adet köprü yaptık!

DSİ 13. Bölge Müdürü Turkay Özgür, Bölge Müdür Yardımcısı Köksal Buğra Çelik ve yüklenici firma yetkilileri ile Aksu Çayı'nda yapımı tamamlanan köprüde incelemede bulundu.

Kavaklı Rüzgâr Enerjisi Santrali için Balıkesir Karesi'de acele kamulaştırma yapılacak!

Kavaklı Rüzgâr Enerjisi Santrali için Balıkesir Karesi ilçesine bağlı Beyköy, Kavaklı, Aktarma ve Ziyaretli'de belirlenen parsellerde acele kamulaştırma yapılacak. Kamulaştırma kararı bugün Resmi Gazete'de yayımlandı...

Özgür Mungan yapı kredi koray gyo Haberi

Özgür Mungan yapı kredi koray gyo

Özgür Mungan kimdir?
Yüksek öğrenimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü'nde tamamlayan Özgür Mungan, 1989'da T.Emlak Bankası A.Ş.'de Müfettiş Yrd.olarak meslek hayatına başladı. Aynı kurumda 1994-1995 yıllarında Teftiş Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde ve 1995-2001 yıllarında ise Şube Müdürü ve Satınalma Daire Başkanı pozisyonlarında çalışmıştır. 2001-2004 yıllarında T.C.Ziraat Bankası A.Ş.'de Şube Müdürlüğü görevlerine devam eden Özgür Mungan, 2004-2006 yılları arasında T.M.S.F. II.Tahsilat Dairesi Başkanlığı Tahsilat ve Alacak Satıştan Sorumlu Daire Başkan Yardımcısı olarak çalıştı. Mungan, Aynı tarihlerde Pamuk Yatırım Menkul Değerler A.Ş.'de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Zeytinoğlu Holding A.Ş., Kümaş - Kütahya Magnezit İşletmeleri A.Ş., Emzet Akaryakıt Dağıtım ve Otomotiv A.Ş. ve Entil Endüstri Yatırımları Tic.
A.Ş.'de Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

2006-2009 yıllarında Deutschebank A.Ş.'de Kıdemli Baş Danışman...