Özyurtlar İnşaat 2016 projeleri

Özyurtlar İnşaat 2016 projeleri

Özyurtlar İnşaat, 2016 ‘da 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçirecek. Böylece Özyurtlar İnşaat 15 bin konut hedefine bir adım daha yaklaşmış olacak.

Özyurtlar İnşaat, Cityscape Cidde Fuarı'na katılıyor!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Özyurtlar İnşaat, 2-4 Kasım 2016 tarihinde Suudi Arabistan'da düzenlenen Cityscape Cidde Fuarı'na katılıyor.

Özyurtlar İnşaat, Taşova Hentbol Spor Kulübü'ne sponsor oldu!

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde mücadele eden ayrıca bu sezon Avrupa Challenge Kupası'nda ülkemizi temsil edecek Taşova Hentbol Spor Kulübü'ne Özyurtlar İnşaat forma reklam sponsoru oldu.

Özyurtlar İnşaat, hız kesmeden yeni projelere imza atacak!

Özyurtlar İnşaat, çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. Tamer Özyurt, “Bugüne kadar başarıyla tamamladığımız çalışmalarımıza mola vermeden yeni projelerle devam edeceğiz” dedi.

Özyurtlar İnşaat, Ekonomist'in 50 yatırımcı listesinde 6. sırada!

Ekonomist Dergisi, son sayısında kapak konusunu konut sektörüne ayırdı. Yapılan proje ligi araştırmasına göre 50 inşaat firmasının yer aldığı proje ligi araştırmasına Özyurtlar İnşaat, listenin altıncı sırasından girdi.

Özyurtlar İnşaat'tan Ramazan kampanyası!

İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirdiği projelerle dikkatleri çeken Özyurtlar İnşaat, yüzleri güldürecek yeni bir kampanya ile yatırımcısının karşısına çıkıyor.

Özyurtlar İnşaat Ncadde Ottoman fiyatları!

Özyurtlar İnşaat Ncadde Ottoman fiyatları 174 bin TL'den başlayarak değişiyor. 427 daireden oluşan Ncadde Ottoman Residence'ta daire teslimleri 24 ay sonra yapılıyor...

Nlogo İstanbul Özyurtlar İnşaat proje fiyatları!

Nlogo İstanbul Özyurtlar İnşaat proje fiyatları 149 bin liradan başlıyor. Özyurtlar Nlogo İstanbul projesinde 48 ay sıfır faiz ödeme kampanyası, 20 Mart'ta sona erecek...

Nlogo Özyurtlar İnşaat ödeme koşulları!

Nlogo Özyurtlar İnşaat ödeme koşulları dahilinde sıfır faizle taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Nlogo İstanbul projesinde ev fiyatları 149 bin liradan başlayarak değişiyor...

Özyurtlar İnşaat büyük kampanya detayları!

Özyurtlar İnşaat büyük kampanya kapsamında Nlogo İstanbul projesinde 48 ay sıfır faizle taksitli ödeme fırsatı sunuyor. Bu yıl sonunda ilk etabı teslim edilen Nlogo İstanbul projesinde fiyatlar 149 bin liradan başlıyor...

Kiza Kurumsal İş Merkezi Adana İnşaat 2016 Fuarı'na katıldı!

Ticarette güç kazanmak isteyen girişimcilere sınırsız avantajlar sunan Kiza Kurumsal İş Merkezi, Adana İnşaat 2016 Fuarı'nda yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğradı.

Adana İnşaat 2016 Fuarı bugün kapılarını açıyor!

Son yıllarda hızlı bir büyüme yakalayan inşaat sektörü Adana'da buluşacak. Bugün Adana'da kapılarını açacak olan Adana İnşaat 2016 Yapı Malzeleri, İnşaat Teknolojileri, İş ve İnşaat Makineleri Fuarı sektör temsilcilerini biraraya getirecek.

Adana İnşaat 2016 Fuarı 18-21 Şubat'ta gerçekleşecek!

Adana'da bu yıl 10'uncusu organize edilen Adana İnşaat 2016 Fuarı'nda sektördeki lider firmalar boy gösterecek. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 18-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Adana İnşaat 2016 Fuarı 18-21 Şubat'ta gerçekleşecek!

Adana'da bu yıl 10'uncusu organize edilen Adana İnşaat 2016 Fuarı'nda sektördeki lider firmalar boy gösterecek. Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde 18-21 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek

Özyurtlar İnşaat 2016 projeleri

Özyurtlar İnşaat 2016 projeleri Özyurtlar İnşaat 2016 projeleri

“N” ve “1” markalı projelerle bugüne kadar 39 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, 15 bin konut hedefine adım adım ilerliyor. 25 yılda ekonomiye değer katan ve inşaat sektöründe fark yaratan 18 projeyi hayata geçiren kuruluş, bu projelerde 10 bin konuta imza attı. 2016’nın çift haneli rakamlarla büyüdükleri bir yıl olacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Yeni yılda 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçireceğiz. Bu sayede 15 bin konut hedefimize de bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi. Yeni projelerini İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hayata geçireceklerini dile getiren Özyurt, her zaman olduğunu gibi bu projelerle de kentsel değişime öncülük edeceklerini anlattı. 


“Altı şantiyede iş yaptık”

Bitmesine sayılı günler kalan 2015 yılının kısa bir değerlendirmesini yapan Tamer Özyurt...