Özyurtlar İnşaat kaç ev yaptı

Özyurtlar İnşaat kaç ev yaptı

Özyurtlar İnşaat, 2016 ‘da 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçirecek. Böylece Özyurtlar İnşaat 15 bin konut hedefine bir adım daha yaklaşmış olacak.

Özyurtlar İnşaat'tan yılın son kampanyası!

Özyurtlar İnşaat, Ödül İstanbul projesinde 'Herkes Kampanya Yapar, Özyurtlar Holding Ev Sahibi Yapar' kampanyasını başlattı. Projede fiyatlar 219 bin TL'den başlıyor.

Özyurtlar İnşaat Meydan Ardıçlı fiyat listesi!

Özyurtlar İnşaat Meydan Ardıçlı projesi İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirildi. Projede konut ve ticari alanlara yer veriliyor...

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul daire fiyatları!

Ödül İstanbul Evleri 179 bin TL'den başlayan fiyatlarla İstanbul Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede 50 vadeli ödeme yapılabiliyor...

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları 2017!

Özyurtlar İnşaat Ödül İstanbul fiyatları 179 bin TL'den başlıyor. Beylikdüzü Ödül İstanbul'da teslimler 36 ay sonra yapılıyor...

Ödül İstanbul Özyurtlar İnşaat fiyatları!

Ödül İstanbul projesi İstanbul Esenyurt'ta Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirildi. Projede daire fiyatları 179 bin TL'den başlıyor...

Özyurtlar İnşaat projelerinde vadeyi 240 aya uzattı!

Özyurtlar İnşaat, projelerini 240 aya varan vadelerle ve düşük faiz oranlarıyla satışa çıkarıyor. Banka kredisi yoluyla yapılacak olan kampanya, 31 Mart'ta sona erecek

Özyurtlar İnşaat projeleri Esenyurt'ta yükseliyor!

Hali hazırda beş projenin çalışmalarını birlikte yürüten Özyurtlar İnşaat'ın, İstanbul'un yükselen bölgesi olan Esenyurt'ta üç, Büyükçekmece ve Bahçeşehir'de ise birer tane projesinin inşaat çalışmaları devam ediyor.

Özyurtlar İnşaat, Cityscape Cidde Fuarı'na katılıyor!

Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Özyurtlar İnşaat, 2-4 Kasım 2016 tarihinde Suudi Arabistan'da düzenlenen Cityscape Cidde Fuarı'na katılıyor.

Özyurtlar İnşaat, Taşova Hentbol Spor Kulübü'ne sponsor oldu!

Hentbol Erkekler Süper Ligi'nde mücadele eden ayrıca bu sezon Avrupa Challenge Kupası'nda ülkemizi temsil edecek Taşova Hentbol Spor Kulübü'ne Özyurtlar İnşaat forma reklam sponsoru oldu.

Özyurtlar İnşaat, hız kesmeden yeni projelere imza atacak!

Özyurtlar İnşaat, çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. Tamer Özyurt, “Bugüne kadar başarıyla tamamladığımız çalışmalarımıza mola vermeden yeni projelerle devam edeceğiz” dedi.

Özyurtlar İnşaat, Ekonomist'in 50 yatırımcı listesinde 6. sırada!

Ekonomist Dergisi, son sayısında kapak konusunu konut sektörüne ayırdı. Yapılan proje ligi araştırmasına göre 50 inşaat firmasının yer aldığı proje ligi araştırmasına Özyurtlar İnşaat, listenin altıncı sırasından girdi.

Özyurtlar İnşaat'tan Ramazan kampanyası!

İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirdiği projelerle dikkatleri çeken Özyurtlar İnşaat, yüzleri güldürecek yeni bir kampanya ile yatırımcısının karşısına çıkıyor.

Özyurtlar İnşaat Ncadde Ottoman fiyatları!

Özyurtlar İnşaat Ncadde Ottoman fiyatları 174 bin TL'den başlayarak değişiyor. 427 daireden oluşan Ncadde Ottoman Residence'ta daire teslimleri 24 ay sonra yapılıyor...

Özyurtlar İnşaat kaç ev yaptı

Özyurtlar İnşaat kaç ev yaptı Özyurtlar İnşaat kaç ev yaptı

“N” ve “1” markalı projelerle bugüne kadar 39 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, 15 bin konut hedefine adım adım ilerliyor. 25 yılda ekonomiye değer katan ve inşaat sektöründe fark yaratan 18 projeyi hayata geçiren kuruluş, bu projelerde 10 bin konuta imza attı. 2016’nın çift haneli rakamlarla büyüdükleri bir yıl olacağını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Yeni yılda 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçireceğiz. Bu sayede 15 bin konut hedefimize de bir adım daha yaklaşmış olacağız” dedi. Yeni projelerini İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hayata geçireceklerini dile getiren Özyurt, her zaman olduğunu gibi bu projelerle de kentsel değişime öncülük edeceklerini anlattı. 


“Altı şantiyede iş yaptık”

Bitmesine sayılı günler kalan 2015 yılının kısa bir değerlendirmesini yapan Tamer Özyurt...