palandöken toki konutları

palandöken toki konutları

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) ile ortaklaşa yapımı devam eden 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarını tanıttı.

TOKİ Erzurum Palandöken'de 9 bin 632 TL peşinatla!

Toplu Konut   İdaresi Başkanlığınca, Erzurum Palandöken Yıldızkent Toplu Konut   Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında 504 adet konuttan kalan 2 konut; kurasız   başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak

TOKİ Konutları ile lüks konutlar arasında ki fark nedir?

Anadolu'da Bugün Gazetesi köşe yazarı olan Mustafa Ekmekcioğlu bugunkü yazısında TOKİ konutları ile lüks konutlar arasında ki farkı anlattı. İşte o yazı....

Yozgat Mutafoğlu TOKİ Konutları kura 2016!

Yozgat Mutafoğlu TOKİ Konutları kura 2016 kapsamında 2+1 daireler satışa sunuluyor. 180 aya varan taksit uygulanan projede aylık taksitler 315,35 TL'den başlangıç gösteriyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları kura çekimi!

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları kura çekimi kapsamında 258 adet daire satışa sunuluyor. Projede yüzde 25 peşinatta kalan bedel için 120 ay vade imkanı sağlanıyor.

Ağrı Fırat Mahallesi TOKİ Konutları kura çekilişi!

Ağrı Fırat Mahallesi TOKİ Konutları kura çekilişi devam ediyor. Sonuçların henüz açıklanmadığı projede 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler satışa sunuluyor.

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru dönemi!

Denizli Karahayıt TOKİ Konutları başvuru dönemi 15 Ocak 2016 tarihi itibariyle sona erecek. Yüzde 10 peşinatta 96 ay vade fırsatı sunan projede başvuru ücreti olarak 2 bin TL isteniyor.

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuruları bugün son!

Konya Hüyük TOKİ Konutları başvuruları bugün son. 9 bin 234 TL peşinatla daire sahibi olunabilen projede toplamda 46 adet daire açık satışa sunuluyor.

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap TOKİ Konutları!

Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap TOKİ Konutları başvuru dönemi 30 Aralık'ta sona erecek. Dairelerin 2+1 olarak tasarlandığı projede 180 veya 240 ay vade seçeneği sunuluyor.

Karaman Kırbağı TOKİ Konutları fiyatları!

TOKİ Karaman Kırbağı'nda daireler 2+1 olarak tasarlandı. Projede başvuru işlemleri T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor. Peki Karaman Kırbağı TOKİ Konutları fiyatları ne kadar?

Afyon Merkez TOKİ Konutları başvuru bedeli!

TOKİ Afyon Merkez'de 300 adet konut emekliye özel olarak satışa sunuluyor. Projede başvurular T. Halk Bankası A.Ş. aracılığıyla yürütülüyor. Peki Afyon Merkez TOKİ Konutları başvuru bedeli ne kadar?

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura sonuç listesi!

Dün kura yöntemiyle satışa çıkarılan TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı Evleri fiyatları 119 bin 826 TL'den başlıyor. İşte Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura sonuç listesi...

Sivas Yenimahalle TOKİ Konutları!

Sivas Yenimahalle TOKİ Konutları için başvurular 30 Aralık 2015 tarihinde sona erecek. Peşinat olarak minimum 10 bin 816 TL ödenen projede fiyatlar 94 bin 300 TL'den başlıyor.

Erzurum Palandöken TOKİ Malmeydanı konut belirleme kurası!

Erzurum Palandöken TOKİ Malmeydanı konut belirleme kurası bugün çekilecek. 3 oda 1 salon konutların satışa sunulacağı projede 180 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura satışları!

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura satışları bugün yapılacak. Toplam 579 adet daire için hak sahiplerinin belirleneceği projede 11 bin 983 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

palandöken toki konutları

palandöken toki konutları palandöken toki konutları

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) ile ortaklaşa yapımı devam eden 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarını tanıttı. Müceldili Konağı’ndaki tanıtım ve bilgilendirme toplantısına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Genel Sekreter Ali Rıza Kiremitçi, Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca katıldı. Başkan Sekmen, yapımı devam eden Palandöken TOKİ konutlarıyla ilgili basın mensuplarına bilgi verdi. Başkan Sekmen, TOKİ konutları için başvuruların 19 Kasım’da başlayacağını belirterek, “Erzurum’da büyük bir konut açığımız var. Bunu takiben 25 binin üzerinde de gecekondu konumunda olan konutlarımız var. Kentsel dönüşüm çerçevesinde 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarımızın yapımı devam ediyor. Bunlar tamamlandıktan sonra da 700’e yakın dairemiz tekrardan yapılacak. Palandöken TOKİ konutlarımızla ilgili...