Pallaclium AVM kayaşehir

Pallaclium AVM kayaşehir

AVM ve konut pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, Palladium AVM'yi Kayaşehir'de açacak. 200 milyon TL harcanan Palladium AVM, Nidapark Kayaşehir projesinde yer alacak.

Palladium AVM Kayaşehir'de hizmete açılacak!

AVM ve konut pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, Palladium AVM'yi Kayaşehir'de açacak. 200 milyon TL harcanan Palladium AVM, Nidapark Kayaşehir projesinde yer alacak.

Merkez Kayaşehir AVM yılbaşında açık mı?

Merkez Kayaşehir AVM, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 23:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Merkez Kayaşehir AVM yılbaşında açık mı? Merkez Kayaşehir AVM yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Merkez Kayaşehir AVM 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Nidapark Kayaşehir'de 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor!

Tahincioğlu, İstanbul Kayabaşı'ndaki 'Nidapark Kayaşehir' projesinde satışlara başladı. Konut, ofis ve AVM içindeki mağazalarıyla birlikte toplam 1.233 bağımsız bölüme yer verilecek projeden 1.1 milyar lira hasılat bekleniyor.

Nidapark Kayaşehir görücüye çıkıyor!

Bugüne kadar imza attığı konut, ofis ve AVM projeleriyle fark yaratan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO A.Ş. ile İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden Başakşehir'in yükselen semti Kayaşehir’de, hayata geçireceği yeni projesi Nidapark Kayaşehir’i tanıtıyor.

Merkez Kayaşehir AVM Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Merkez Kayaşehir AVM, hafta içi her gün saat 09:00 ile saat 21:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Merkez Kayaşehir AVM Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Merkez Kayaşehir AVM Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Merkez Kayaşehir Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Merkez Kayaşehir hergün sabah 10:00 ile akşam 22:00 arasında hizmet veriyor. Peki, Merkez Kayaşehir Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Merkez Kayaşehir bayramda kaça kadar açık? Merkez Kayaşehir AVM bayramda kaçta açılacak?

Kayaşehir Merkez AVM'nin havadan en yeni videosu!

Kayaşehir Merkez AVM www.havadanemlakvideo.com ekibinden kameraman Sayen Kaspar tarafından görüntülendi

TOKİ Kayaşehir 19.Bölge'de kura için son 13 gün!

TOKİ Kayaşehir 19. bölge projesi kapsamında satışa sunulan 512 daire için kura çekilişi 25 Mayıs'ta gerçekleşiyor...

TOKİ Kayaşehir kura tarihleri!

Toplam 512 konutun satışa sunulduğu TOKİ Kayaşehir kura tarihleri 26 Mayıs olarak belirlendi...

TOKİ Kayaşehir 19. Bölge'ye son gününde 7 bin 515 başvuru geldi!

TOKİ Kayaşehir 19. Bölge'ye son gününde toplam 7 bin 515 başvuru geldi. Kuralar 18 Mayıs'ta çekilecek

TOKİ Kayaşehir 21. bölgenin kampanyası ertelendi!

İstanbul Kayaşehir'de inşa edilecek TOKİ Kayaşehir 21. bölge kampanyası ertelendi...

TOKİ Kayaşehir 19.Bölge'de başvurular sona erdi!

TOKİ Kayaşehir 19. Bölge'de satışa sunulan 512 konut için başvuru dönemi sona erdi...

TOKİ Kayaşehir 21. Bölge ödeme planı!

TOKİ Kayaşehir 21. Bölge ödeme planı kapsamında detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ Kayaşehir 21. Bölge 3 Haziran'da başvuru dönemine başlıyor

Pallaclium AVM kayaşehir Haberi

Pallaclium AVM kayaşehir

Yaklaşık 53,5 milyar dolarlık yatırım değerine ulaşan AVM pazarı, yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Sadece 2016 yılında AVM pazarına 1 milyar dolarlık yatırım yapıldığı tahmin ediliyor. Türkiye'de Palladium markasıyla AVM pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, İstanbul Ataşehir'in ve Antakya'nın ardından üçüncü Pallaclium AVM'yi Kayaşehir'de açmaya hazırlanıyor. Tahincioğlu'nun Nidapark Kayaşehir isimli projesinde yer alacak olan AVM için 200 milyon TL yatırım yapılacak. 


İKİ YILDA BİTECEK 

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, ruhsatı kısa bir süre önce aldıklarını söylüyor. Tahincioğlu, "Kayaşehir'deki projemizin hafriyatını bitirdik. İki yıllık sürede AVM'yi açmayı planlıyoruz. 100 civarında perakende markası olacak. Projede AVM'nin yanı sıra konut ve ofis de olacak. Toplam 400 milyon TL'lik yatırım yapacağız. Bunun 200 milyon TL'si AVM'ye gidecek" diyor. 


Kent Gıda markasıyla bilinen Tahincioğlu Holding,...