palmira evleri kiralık

palmira evleri kiralık

Alanları 300 metrekare olan 4+1'lerin 750 bin TL'ye satıldığı Palmira Evleri, Mutlu İnşaat tarafından Göktürk Kemerburgaz"da hayata geçiriliyor. Projede 20 günde 10 konut satıldı

Emlakçıdan saatlik kiralık ev!

Birçok nedenlerden dolayı tehlikeli bulunan günlük kiralık dairelerden sonra şimdi de emlakçılar evleri saatlik olarak kiraya veriyor.

Ozan Doğulu Arnavutköy’de kiralık ev arıyor!

Ece Yosmaoğlu ile 11 yıllık evliliğini Kübra Hera Aslan uğruna bitirdiği konuşulan Ozan Doğulu evlilik planları yapıyor. Çift, Arnavutköy’deki kiralık evleri gezdi.

FETÖ öğrenciler üzerinden kiralık ev arayışı içine girdi!

Darbe girişimi sonrası bütün evleri deşifre olan FETÖ, yeni adresler bulmakta zorlanıyor. Saklanacak yer bulamayan FETÖ'nün şimdi de öğrenciler üzerinden kiralık ev arayışı içine girdiği ortaya çıktı. 

Yorum İstanbul Evleri'nde yönetim değişti!

Günlük kiralık dairelerle gündemden düşmeyen İstanbul Bayrampaşa'daki Yorum İstanbul Evleri'nde artan şikayetler sonucunda yönetim değişikliğine gidildi.

Edirne'de öğrenciler kiralık evleri tercih ediyor!

Trakya Umum Emlak Müşavirleri Derneği Edirne Şube Başkanı Serhat Çeker, gazetecilere yaptığı açıklamada, kayıt yaptıran öğrencilerin bazıların yurt haricinde kiralık evleri tercih ettiğini belirtti.

Günlük kiralık evlere otel cezası!

Maliye Bakanlığı günlük kiralık evleri otel statüsünde değerlendirerek, gelir beyanına bakacak .Kiralamada internetin yanı sıra emlakçı tercihinin de yüksek olduğu tespit edildi. İlanlar takibe alındı.

Birce Akalay Bebek'te kiralık ev arıyor!

Ünlü oyuncu Birce Akalay, önceki gün Bebek'teydi. Güzel oyuncu, yağmurlu havaya rağmen bir emlakçıyla kiralık evleri dolaşması dikkat çekti.

Adana'da yeni evli çiftlere kiralık ev tuzağı!

Adana'da, yeni evlenen çiftleri, kendilerine ait olmayan evleri internet üzerinden "kiralık ev" ilanı vererek 15 bin 500 lira dolandıran 3 kişi tutuklandı.

Petkim Park'ta kiralık talebi çok fazla!

Türköz İnşaat tarafından yapımı tamamlanan ve daire sahiplerine teslim edilen Körfez Yarımca Petkim Park Evleri'nde yaşam başladı. Havuzu da açılan Petkim Park Sitesi'nde kiralık ev bulmak da zorlaştı.

Otel sektörü günlük kiralık evleri gün yüzüne çıkardı!

Otelciler, ölümle sonuçlanan üzücü olayların yanı sıra oteller açısından haksız rekabet, devlet açısından da büyük bir vergi kaybına neden olan günlük kiralık evler konusunu yeniden gündeme taşıdı.

Salim Taşçı: Kiralık ev bulmak neredeyse imkansızlaştı!

Emlak Müşaviri Salim Taşçı, "Kentsel dönüşüm çerçevesinde evleri yıkılanların kiraya çıkmaları, nufus artışı, göçler ve yabancılar nedeniyle başta Ankara olmak üzere kiralık ev bulmak neredeyse imkansızlaştı" dedi

Metrekare.com ile aradığınız evleri cebinizden bulabiliyorsunuz!

Kiralık veya satılık ev aramak herkesin hayatında bir veya birkaç kez mutlaka yaptığı bir şeydir. Bütçeye uygun bir yer bulmak oldukça zor ve uğraşlıdır.Metrekare.com ile aradığınız evleri cebinizden bulabiliyorsunuz...

Fatih'te kiralık ev bulamayan Suriyeliler Sulukule'ye taşınıyor!

Savaştan kaçan Suriyelilerin çoğu Fatih'e yerleşti ancak Fatih'te kiralık ev bulamayan ve maddi durumu biraz daha iyi olan Suriyeliler Sulukule'de ev kiralıyorlar. Kiralanan evleri çoğunlukla iki aile paylaşıyor..

palmira evleri kiralık

palmira evleri kiralık palmira evleri kiralık

Palmira Evleri, Mutlu İnşaat tarafından Göktürk Kemerburgaz"da inşa ediliyor. Yapımına 8 ay önce başlanan projenin Kasım 2012'de teslim edilmesi planlanıyor. Palmira Konutları'nın kaba inşaatı yüzde 50 oranında tamamlandı. Projede 20 günde 10 adet konut satışı yapıldı

Palmira Konutları'nda alanları 135 metrekare olan 2+1'ler 315 bin TL ila 460 bin TL'ye, 181 metrekare olan 3+1'ler 505 bin TL'ye, 208 metrekare olan 3+1'ler 638 bin TL'ye; 220 metrekare 4+1'ler 550 bin TL'ye, 300 metrekare olan 4+1'ler 750 bin TL'ye, 319 metrekare 5+1 dubleksler 750 bin TL'ye, 319 metrekare 5+1 dubleksler ise 810 bin TL'ye satılıyor.

Proje için yüzde 25 peşinatla ING ve Deniz Bank'tan 120 aya yüzde 0.76 faizle konut kredisi kullanılabiliyor.

73 konutluk projede binalar bahçe katıyla birlikte 4 katlı olup  İlk 3...